Kauno aerouostas & DNC vs Sporto manija (96:121)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 17 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Sporto Manija“ pasiekė triuškinamą pergalę

2015 gegužės 17 d., Sekmadienis, 23:29 val., peržiūros: 1007

Gegužės 17 dieną, 20:45 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2015 komandos „Kauno aerouostas & DNC“ (šeimininkai) ir „Sporto Manija“ (svečiai). Rungtynės nebuvo atkaklios, jau pirmoje susitikimo pusėje „Sporto Manija“ nutolo, o po ilgosios pertraukos jų persvara išaugo net iki 30 taškų ribos. Per likusį laiką aikštelėje vyravo kiek chaotiškas žaidimas, bet užtikrinta ir netgi triuškinama pergalė jau buvo „Sporto Manijos“ komandos rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 96:121.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė praktiškai vien puolimu paremtą krepšinį. Žaidėjai dažnai ir taikliai atakavo iš toli, bet tuo pačiu nevengė ir aštrių įkirtimų link krepšio. Atakos ne vieną kartą baigdavosi ne vien tik pelnytais 2 taškais, bet dar ir ekstra baudos metimu. Toks žaidimo modelis buvo pranakesnis „Sporto Manijos“ krepšininkams, kurie tikrai sugeba rinkti taškus ir jau pirmojo kėlinuko metu jų persvara pasiekė 10 taškų ribą. „Kauno aerouostas & DNC“ komanda niekaip nesugebėjo apsigynti nuo varžovų atakų, nors patys taškus rinko taip pat užtikrintai. Tačiau šeimininkų šansai vis labiau prastėjo, o prasidedant ilgajai pertraukai „Sporto Manija“ jau galėjo džiaugtis solidžiu pranašumu 44:62.

Jei dar „Kauno aerouostas & DNC“ komanda ir turėjo vilčių, tai visos jos sudužo trečiojo kėlinuko metu. Po eilinio svečių spurto komandas skyrė net 30 taškų riba ir bet kokia intriga išgaravo. Aišku, dabar atėjo metas atsipalaidavimui, „Sporto Manija“ bandė užbaigti atakas labai efektingai, tad ir klaidų skaičius išaugo ir varžovai gavo progą sumažinti savo deficitą. Tačiau likęs laikas rungtynėse tebuvo formalumas. Svečiai išlaikė milžinišką persvarą savo rankose ir pasiekė daugiau nei užtikrintą pergalę, laimėdami rungtynes reuzltatu 96:121.

M.Vaškūnas („Sporto Manija“):

„buvo pirmosios rungtynės, tad smagu, jog komanda gausiai susirinko, galėjome pasitikrinti savo ir rezultatu likome patenkinti“.

Kauno aerouostas & DNC: Karolis Meiliūnas – 29 tšk. (6 išpr. praž.), Tautvydas Žioba – 24 tšk., Andrius Gedminas – 15 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

Sporto Manija: M.Linkevičius – 30 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), R.Adžgauskas – 17 tšk., M.Stašelis – 16 tšk., D.Rinkūnas – 15 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), P. Šalys – 14 tšk.

Beveik visas rungtynes atsilikinėjusi „Sporto manija“ rungtynių pabaigoje atėmė pergalę iš „Panemunės“ (2015 gegužės 25 d., pirmadienis, 22:22 val.)Puikiai spurtavusi trečiajame kėlinyje Sporto manija iškovojo pergalę. (2015 gegužės 28 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)Permainingos kovos finiše „KG Group & Paskoliukas“ nepaleido pergalės iš rankų (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 23:28 val.)Įtemptame ir emocingame pusfinalyje pergale džiaugėsi „Sporto Manija“ (2015 birželio 02 d., antradienis, 22:44 val.)Reto atkaklumo kovoje, pareikalavusioje pratęsimo, dar vieną trofėjų į viršų kėlė „Sporto manija“ (2015 birželio 09 d., antradienis, 00:18 val.)