DETAS HOPTRANSA & BRGroup - D vs ECONSUL (81:74)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 24 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

"Detas HopTtransa & BRGroup - D" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Econsul"

2013 balandžio 24 d., Trečiadienis, 23:47 val., peržiūros: 1409

Trečiadienį (04.24) Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre įvyko pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitko "Detas HopTtransa & BRGroup – D" (šeimininkai) "Econsul" (svečiai). Rungtynės prasidėjo truputį sėkmingiau aikštelės šeimininkams, kurie truputį pabėgo nuo varžovų. Pabaigoje svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki minimumo. Antrajame kėlinyje komandos ir toliau rimtai rungtyniavo ir tai lėmė, jog skirtumas pakito vos 1 tašku. Trečiajame kėlinyje ekipos sužaidė identiškai, bei atitinkamai šeimininkų persvara išliko tie patys 2 taškai. Paskutiniajame kėlinyje "Detas HopTtransa & BRGroup – D" parodė savo charakterį ir užtikrintai pabaigė rungtynes, bei pasiekė pergalę (81:74).

Rungtynės prasidėjo sėkminga aikštelės šeimininkų atkarpa (9:3). Į tai "Econsul" atsakė spurtu, po kurio sumažino deficitą iki 2 taškų. Pabaigoje ekipos sužaidė labai panašiai, o skirtumas išliko vos 1 taškas (15:14).

Antrajame ketvirtyje svečiai nieko nelaukdami perėmė iniciatyvą ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vis tik antroje kėlinio pusėje charakterį parodė "Detas HopTtransa & BRGroup – D" ekipa surengusi spurtą (6:0), po kurio išsiveržė 2 taškais į priekį. Pabaigoje ekipos apsikeitė po 3 sėkmingas atakas, kurios skirtumo nepakeitė (38:36).

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė labai banguotai. Pirmasis spurtas priklausė aikštelės šeimininkams, po kurio šie padidino persvarą iki 9 taškų. Vėliau į tai atsakė "Econsul" žaidėjai, taip išlyginę rezultatą. Paskutiniąsias atakas rezultatyviau sužaidę šeimininkai susigrąžino dviejų taškų persvarą (55:53).

Paskutiniajame kėlinyje šeimininkai diktavo tempą. Nors nedideliu skirtumu, tačiau išliko priekyje. Ketvirčiui einant į pabaigą surengė spurtą, po kurio skirtumas padidėjo iki 11 taškų. Likusios atakos truputį sėkmingiau susiklostė "Econsul" ekipai, tačiau iki pergalės buvo dar toli. Tuo tarpu susitikimą laimėjo "Detas HopTtransa & BRGroup – D", bei eliminavo varžovus iš tolesnės kovos (81:74).

"Detas HopTtransa & BRGroup – D" ekipą į pergalę vedė Ramūnas Buinevičius (17 tšk. 13 atk.kam. dvigubas dublis) Rytis Kybartas (22 tšk. 8 atk.kam) Virginijus Dailidė (13 tšk. 5 atk.kam).

"Econsul" komandos gretose išsiskyrė Andrius Alekna (22 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Šarūnas Žemgulis (17 tšk. 7 atk.kam) Mindaugas Kolčekovas (13 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis).

"Econsul" ekipos strategas teigė: "Džiaugiuosi už vyrus, visai neblogai sužaidėme. Tik šiandien tritaškiai nekrito, gaila, kad jau mūsų paskutinės varžybos šioje taurėje. Noriu vyrams padėkoti už kovingumą, kovojo, nepasidavė ir garbingai pabaigėme sezoną. Kitais metais vėl dalyvausime. Smagu, kad teko pažaisti tokioje geroje arenoje".

"Detas HopTtransa & BRGroup – D" komandos treneris teigė: "Labai puikiai, gerai apsiginėme, taikliai atakavome krepšį. Varžovai stiprūs, verti pagarbos".

BC "Sporto fėjos" puolimo tankas pervažiavo "Econsul" (2013 balandžio 02 d., antradienis, 22:14 val.)Po sunkios kovos "Abstinentai" žengia toliau (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 23:18 val.)Emocingų rungtynių atomazgoje - triuškinanti BC "Sporto fėjos" pergalė (2013 balandžio 16 d., antradienis, 22:44 val.)Econsul neprilygo Senoji Versmė - Geologas.lt komandai (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 22:03 val.)