AG GROUP vs TEO LT (72:59)„Laikinosios sostinės“ taurė » Atkrintamosios rungtynės
2008 gegužės 27 d., Antradienis, 18:45 val. @ Lapių vidurinės mokyklos sporto salė, Merkio g.1, Kauno raj. Lapės

"AG Group" palaužė "Teo LT"

2008 gegužės 27 d., Antradienis, 22:18 val., peržiūros: 4355
Šiandien Lapių mokyklos sporto salėje susirungė dvi "Laikinosios sostinės" taurės ekipos tai "AG Group" (šeimininkai ) ir "Teo LT" (svečiai). Paleidę rungtynes paskutiniame ketvirtyje svečiai pralaimėjo varžybas rezultatu 72:59 (17:14, 22:23, 12:11, 21:11).

Pirmojo kėlinuko pradžia buvo sėkmingesnė šeimininkų ekipai. Jie pelnė šešis taškus be atsako. Tačiau netrukus varžovai atsigavo ir neleido toliau pabėgti
"AG Group" ekipai. Kėlinio rezultatas buvo 17:14.

Antrame ketvirtyje svečiai pradėjo pataikyti iš tolimų distancijų, taip beveik pasivydami savo varžovus. Iki kėlinuko pabaigos persvara sumažėjo vos iki vieno taško, o bendras rezultatas buvo 39:37.

Po ilgosios pertraukos aikštėje žaidimas vyko labai aktyviai ir kovingai. Nei viena ekipa nenorėjo nusileisti. Šeimininkai atstatė turėtą pranašumą po pirmojo kėlinio , o prieš paskutinį ketvirtį rezultatas buvo 51:48.

Ketvirtasis šių varžybų kėlinukas nulėmė visą varžybų eigą. Svečiai visas varžybas demonstravo panašaus lygio krepšinį kaip ir priešininkai. Tačiau pritrūkę jėgų ir sėkmes
"Teo LT" krepšininkai pralaimėjo ketvirtąjį kėlinuką 10 taškų persvara ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 72:59.

Po varžybų
"AG Group" treneris teigė , kad jo ekipa pradėjo pradžią gan neblogai, bet visas varžybas buvo banguotas žaidimas. Teisėjams skyrė 8 balus.

"Teo LT" po varžybų teigė , kad ilgoji pertrauka išbalansavo komandos žaidimą ir paskutiniai kėliniai buvo pralaimėti. Teisėjams skyrė 7 balus.

"AG Group" komandoje rezultatyviausias buvo V.Šeškas pelnęs 18 taškų.

"Teo LT" ekipoje lyderio gretas užėmė 17 taškų surinkęs M.Markevičius.
"Atletas" parklupdė "Teo LT" (2008 gegužės 13 d., antradienis, 23:27 val.)"BMS Megapolis" nelengvai įveikė "AG Group" (2008 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Ekodora-Mc trans" neatsilaikė prieš "AG Group" (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 23:38 val.)"Kauno Vandenys & ONN" pateko į "LS" Mažosios taurės ketvirtfinalį (2008 birželio 04 d., trečiadienis, 22:57 val.)"Kauno energija" "Laikinosios sostinės" pirmenybių startą vainikavo pergale (2008 balandžio 29 d., antradienis, 20:56 val.)"Teo LT" neatsilaikė prieš "Kauno vandenys & ONN" komandą (2008 gegužės 09 d., penktadienis, 22:00 val.)"Vilkijos Ecowood & Tarp Gėlių" "Laikinąją sostinę" pradėjo įspūdinga pergale (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 20:52 val.)