Vilkijos gimnazija vs Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (78:98)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 25 d., Trečiadienis, 17:15 val. @ Vilkijos žemės ūkio mokykla, Čekiškės g. 128, Vilkija LT-54223

Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos antra iš eilės pergalė

2009 kovo 25 d., Trečiadienis, 19:50 val., peržiūros: 6830

Šiandien (03.25) 17:15val. Vilkijos žemės ūkio mokykloje, vyko krepšinis.net, Žemaitijos pogrupio varžybos tarp Vilkijos gimnazijos – "Amaforos"(šeimininkai) ir Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos (svečiai). Po greito ir gražaus krepšinio Kupiškiečiai pasiekė savo antrąją pergalę Žemaitijos pogrupyje rezultatu 78:98.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeiminikų spurtu, jo pasėkmė taiklūs pirmi keturi tritaškiai ir viduryje kėlinuko rezultatas buvo 14:6 Vilkijos gimnazijos naudai. Bet tuo kėlinys nesibaigė, prisiviją Kupiškiečiai savo varžovus, persvėrė rezultatą ir pirmąjį ketvirtį laimėjo 16:21. Antarsis ketvirtis prasidėjo gynybiniu krepšiniu, abi komandos žaidė agresyvų žaidimą, vyko apyligė kova. To pasekoje komandos išėjo į didžiąją pertrauką 34:41 Kupiškio L.Skuokos-Gucevičiaus gimnazijos (svečiai) naudai.

Po pertraukos komandos žaidė kaip ir pastarąjį, antrąjį kėlinį. Krepšinis buvo greitas ir "kietas". Paskutiniui kėliniui prasidėjus, Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos krepšininkai siuntė savo varžovus į nokautą 12:0, savo lyderio Klaido Miciūno vedini, svečių komanda gan įtikinamai įveikė savo priešininkus 78:98.

Po rungtynių nugalėtojų trenerė džiaugėsi, kad jiems ir antros varžybos pasisekė, ir antras blynas neprisvilo,nors ir žaidė išvykoje, taip pat trenerė paminėjo puikų teisėjų darbą, kuris buvo padarytas be menkiausių priekaištų.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo komandos lyderis Klaidas Micūnas jis surinko dvigubą dublį(43taškai ir 10 atkovotų kamuolių, taip pat surinklo 48 ef. balus).Jam neblogai talkino Andrius Vilys (15taškų ir 11 atkovotų kamuolių).

Šeimininkų gretose pasižymėjo Valerijus Balenka atlikęs dvigubą dublį (16taškų ir 14 atkovotų kamuolių), 28taškus įmetęs Elvinas Vaičiūnas ir dar vieną dvigubą dublį atlikęs Ernestas Vaičikauskas(15taškų ir 12 atkovotų kamuolių).

Kupiškio "L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija" - "Krepšinis.net"12 klasių finale (2009 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 14:24 val.)Kupiškio "L. Stuokos - Gucevičiaus gimnazija" po sunkios kovos eliminavo "KTU gimnaziją" (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 19:38 val.)Vilkijos gimnazija šventė pergalę (2009 balandžio 20 d., pirmadienis, 19:51 val.)Kupiškiečiai toliau sėkmingai rungtyniauja "Krepšinis.net" turnyre (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 09:19 val.)"Vilkijos" gimnazija nepasigailėjo svečių iš pajūrio (2009 balandžio 25 d., šeštadienis, 18:43 val.)Ketvirtajame kėlinyje pasipylę tritaškiai, leido Šiaulių "J. Janonio gimnazijai" išsaugoti šansą pateikti į finalą (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 21:16 val.)Po atkaklios kovos Vilkijos gimnazija nusileido svečiams iš Šiaulių (2009 balandžio 08 d., trečiadienis, 18:45 val.)Šiaulių "J.Janonio gimanzija" iškovojo pergalę prieš "Vilkijos gimnaziją" (2009 balandžio 10 d., penktadienis, 09:22 val.)Druskininkų "Atgimimo vidurinė mokykla" apgynė "Krepšinis.net 12kl" turnyro čempionų vardus (2009 gegužės 23 d., šeštadienis, 18:04 val.)"Krepšinis.net" taurė startavo ir "Žemaitijos" pogrupyje (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 17:04 val.)