Bardakas vs Sparta (62:83)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 20 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sparta“ nepaliko galimybių „Bardakas“ ekipai

2024 spalio 20 d., Sekmadienis, 17:16 val., peržiūros: 7

Spalio 20 dieną, sekmadienį, Kauno technologijų mokymo centre įvyko II lygos rungtynės tarp Bardakas ir Sparta ekipų.

Pirmojo kėlinio metu taikliais tritaškiai G.Prabulis savo atstovaujamą Sparta komandą vedė į priekį. Stabiliu žaidimu pasižymėjusi komanda triuškino Bardakas komandą. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 30:54

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito. Sparta komanda buvo stabiliai atitolusi nuo Bardakas ekipos. Rezultatu 62:83 (13:21, 17:33, 10:16, 22:13) Sparta švenčia pergalę