Promatecha vs Scandagra (65:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 27 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Lietuvos inžinerijos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Po atkaklios kovos „Scandagra“ įveikė „Promatecha“ ekipą

2024 spalio 27 d., Sekmadienis, 21:10 val., peržiūros: 29

Lietuvos inžinerijos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Promatecha" ir "Scandagra".

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, kur kieta gynyba labiau dominavo nei puolimas ir "Scandagra" pirmavo minimaliu pranašumu ( 12:13). Antrame kėlinyje toliau vyko taškas į tašką į kova ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo – 29:30

Po ilgosios pertraukos toliau vaizdas aikštelėje nesikeitė. Tarp komandų vyko atkakli kova ir tik ketvirčio pabaigoje "Promatecha" sugebėjo susikrautą 5 taškų atotrūkį ( 54:49). Ketvirtame kėlinyje kova vyko iki paskutinių minučių ir šį kartą pranašesni buvo "Scandagra" ekipa. Galutinis rezultatas – 65:67 (12:13, 17:17, 25:19, 11:18)