CURRUS IR DARIAUS BALDAI & TRUKMĖ vs JMI & FLORVITA (68:89)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 15 d., Penktadienis, 17:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"JMI & FLORVITA" svečiuose įveikė savo varžovus

2010 sausio 15 d., Penktadienis, 20:02 val., peržiūros: 5315

Šiandien (01.15), J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Įmonių" lygos komandos, "Currus ir Dariaus baldai & trukmė" (šeimininkai) ir "JMI & Florvita" (svečiai). Pirmąjį kėlinį komandos žaidė kaip lygi su lygia, tačiau po pertraukos svečiai susikrovė 7 taškų pranašumą ir po truputį jį didino, neleisdami varžovams priartėti. Nors po trečiojo kėlinio skirtumas tarp komandų siekė jau dviženklį skaičių (50:64), bet šeimininkai kovojo iki galo. Šiandien fortūna šypsojosi "JMI & Florvita" komandai, kurie nugalėjo rezultatu 68:89 (21:15, 11:24, 18:25, 18:25).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atkovotu ginčo kamuoliu, po netaiklios atakos, svečiai pelnė pirmuosius taškus. Bet sulyginus rezultatą, svečiai vėl pataikė iš vidutinio nuotolio, o tuo metu šeimininkai parodė, jog gali įsiveržti į priekį pelnydami 4 taškus (6:4). Po taiklių svečių komandos krepšininko baudos metimų, šeimininkai kelias minutes užspaudė varžovus neleisdami jiems pelnyti taškų, o patys tuo metu sumetė varžovams 8, taip įsiverždami 14:6, o visai netrukus po netaiklių svečių baudos metimų ir padidino pranašumą iki dviženklio skaičiaus 16:6. Gale kėlinio svečiai dar šiek tiek ištirpdė taškų deficitą paskutinėmis sekundėmis pataikydami tolimą metimą, kurio autorius D.Stašaitis. Po pirmojo kėlinio "Currus ir Dariaus baldai & trukmė" pirmavo 21:15.

Antrasis kėlinukas buvo kaip svečių atsakas, komanda taikliais baudos metimais ne tik prisivijo varžovus, bet ir įgijo pranašumą. 27:30. O T.Makaras iš šeimininkų komandos prasiveržė ir pelnė dar du taškus, bei jo komanda apsigynė ir tas apts žaidėjas išvedė savo komandą į priekį tolimu metimu 32:30. Bet tai ir buvo šio kėlinio paskutiniai jų taškai, o paskutines dvi minutes svečiai išlygino, bet ir susikrovė sau palankų 7 taškų pranašumą. Tai gi po antrojo kėlinio pirmavo svečių ekipa rezultatu 32:39.

Trečiasis kėlinukas pradžioje buvo sėkmingas šeimininkams, po dviejų taiklių tolimų metimų jiems tetrūko 3 taškų išlyginti rezultatą 45:48. Tačiau pavargusius varžovus svečių komanda pristabdė ir tris minutes neleido pelnyti nė taško, o tuo tarpu patys sumetė net 12 taškų, taip įsiverždami į priekį jau 15 taškų skirtumu 45:60. juos pristabdė taiklus E.Petkevičiaus tolimas metimas, bet į jį varžovai atsakė dviejomis greitomis atakomis, tuo tarpu kėlinuką užbaigė šeimininkai rezultatu 50:64.

Ketvirtajame kėlinyje, kad ir kaip stengėsi šeimininkai jiems nepavyko priartėti prie varžovų. Laikui tirpstant jie pradėjo skubėti, neišvengiamai taip pat ir daryti klaidų. Po dviejų iš eilės taiklių tritaškio metimų svečiai įsiveržė į priekį beveik dvidešimties taškų skirtumu 55:74. Tada V.Vilkuotis staigiais ir sėkmingais prasiveržimais švelnino skirtumą. Šiame kėlinyje daugiau kamuolių atkovojo svečiai ir tuo pasinaudoję greit ir taikliai užbaigdavo atakas. Susikrovę dviženklį pranašumą svečiai šventė pergalę rezultatu 68:89.

"Currus ir Dariaus baldai & trukmė": D.Daunoras (21 taškas), o V.Vilkuotis, E.Grinčikas ir R.Turskis (po 11 taškų).

"JMI & Florvita": D.Stašaitis (20 taškų ir 39 naud.b.), K.Matukaitis (19 taškų) ir A.Žotkevičius (18 taškų).

Po rungtynių šeimininkai sakė, jog šiandien komentarų nebus, o svečiai linksmai nusiteikę kalbėjo, jog antrojo kėlinio pabaigoje susiėmė ir įtampa išlaikė iki rungtynių pabaigos.

"JMI & Florvita" svečiuose laimėjo 64 taškų skirtumu (2009 lapkričio 20 d., penktadienis, 21:08 val.)"JMI & Florvita" taip pat nepasigailėjo "Tondo" (2010 sausio 29 d., penktadienis, 22:30 val.)"JMI & Florvita" namuose palaužė "AKS Projektai & Argensta" komandą (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:22 val.)"Club 9 & Bioprojektas" po atkaklios kovos įveikė "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Agava & ASS E+H" šešetukas įveikė "JMI & Florvita" penketuką (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 20:08 val.)"JMI & Florvita" nesunkiai nugalėjo "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 20:41 val.)"JMI & Florvita" pergalė ketvirtajame kėlinyje (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:58 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" nepasigailėjo varžovų (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 23:03 val.)"JMI & Florvita" iškovojo nesunkią pergalę (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 21:50 val.)"Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" pagaliau atidarė savo pergalių kraitį (2009 gruodžio 04 d., penktadienis, 19:34 val.)