PIEVŲ GĖLĖS vs SPARTA (54:83)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 10 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Triuškinančiu 29 taškų skirtumu laimėjo "Sparta"

2011 balandžio 10 d., Sekmadienis, 22:40 val., peržiūros: 4129

Balandžio 10 dieną, 21.15 val., "Kauno Jurgio Dobkevičiaus vidurinės mokyklos" sporto salėje, susitiko "Pavasario taurė 2011" komandos "Pievų gėlės" ir "Sparta". Išsiveržę rungtynių pradžioje bei visą likusį laiką pirmavę nesunkiai didžiuliu skirtumu nugalėjo "Sparta" krepšininkai rezultatu [54:83].

Rungtynių pradžioje pirmąjį kamuolį atkovojo šeimininkai, "Pievų gėlės" krepšininkai, tačiau jie nesugebėjo pirmosios savo atakos užbaigti taikliu metimu, todėl svečiai, "Sparta" krepšininkai, atkovoję kamuolį ir surengę greitą ataką bei pelnę du taškus iškart išsiveržė į priekį. Šeimininkai sėkmingai išsimetę kamuolį ir surengę tikslią ataką pelnė taip pat du taškus ir išlygino rezultatą, kadangi iškart po to sekė dvi tikslios svečių atakos, pasibaigusios taškais, svečiai šiandien antrą kartą išsiveržė į priekį keturiais taškais. Toliau kova aikštelėje vyko taškas į tašką. Šeimininkai sugebėjo minimaliai sumažinti skirtumą, tad svečiai aidint švilpukui liko trimis taškais priekyje. Antrojo kėlinuko pradžoje abi komandos žaidė taškas į taškas ir kėlinuko viduryje po taiklaus šeimininkų tritaškio metimo rezultatas dar kartą buvo išlygintas. Tačiau čia vėl kartojosi pirmojo kėlinuko istorija, kai po išlyginto rezultato svečiai surengė dvi taškais pasibaigusias atakas ir vėl išsiveržė į priekį keturiais taškais. Kėlinukui einant į pabaigą svečiai spurtavo ir sužaidė atkarpą 9:0 taip išsiverždami į priekį trylikos taškų skirtumu. Tačiau paskutinėmis sekundėmis šeiminikų žaidėjas išmetęs kamuolį ne tik pataikė du taškus, bet ir išprovokavo pražangą bei realizavęs ją sušvelnino komandos atsilikimą iki dešimties taškų. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo [31:41].

Po pertraukėlės rungtynės tęsėsi ir iki pat kėlinuko pabaigos tik vienas šeimininkų komandos žaidėjas visą kėlinuką pelnydavo taškus, o kitiems kamuolys vis skrisdavo pro šalį. Todėl svečiai be didesnio vargo, žaisdami komandinį žaidimą, dar labiau padidino savo persvarą. Tik kėlinuko pabaigoje baudų metimais pasisekė pelnyti taškus ir antrajam šeimininkų komandos žaidėjui. Pasibaigus kėlinukui svečiai pirmavo jau aštuoniolikos taškų skirtumu. Paskutinįjį kėlinuką šeimininkai žaidė pavargę, nebespėdavo grįžti į gynybą, todėl svečiai žaidami gražų komandinį žaidimą nesunkiai dar labiau atsiplėšė. Runtynės baigėsi triuškinančia dvidešimt devynių taškų svečių persvara rezultatu [54:83].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sveikino priešininkus ir sakė, jog jie yra šauni komanda ir, trenerio nuomone, ateityje jie pasirodis gerokai stipriau, tad norėčiau jiems palinkėti daugiau energijos, nes keista, kad tokie jauni ir taip greitai pavargo, sėkmės jiems.

"Pievų gėlės": Simas Juraitis 21 (5 perimti kamuoliai), Gopalas Michailovskis 10, Darius Kirstukas 10 (17 atk. kamuolių).

"Sparta": Giedrius Prabulis 23, Almantas Girdauskas 20, Antanas Kilas 20 (5 rezult. perdavimai), Šarūnas Sobolis 18 (13 atk. kamuolių), Marius Mocekainis 2 (8 rezult. perdavimai).

Fantastiškas E.Rupeikos pasirodymas lėmė triuškinamą "Spartos" pergalę (2011 gegužės 20 d., penktadienis, 00:52 val.)"Pavasario Didžiosios taurės" finale "Kauno Rami" patiesė ant menčių "Spartą" (2011 gegužės 21 d., šeštadienis, 17:51 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi "Sparta" iškovojo pirmąją pergalę (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:03 val.)"Skaitmeninė elektronika" sutriuškino "Pievų gėles" (2011 balandžio 03 d., sekmadienis, 16:38 val.)Prienų "Vėjas" nupūtė "Pievų Gėles" (2011 balandžio 16 d., šeštadienis, 15:34 val.)Fantastiškas "Spartos" taiklumas antroje rungtynių pusėje lėmę užtikrintą pergalę (2011 gegužės 04 d., trečiadienis, 23:34 val.)"Sparta" po pratęsimo įveikė "Vėją" (2011 balandžio 09 d., šeštadienis, 14:31 val.)"Spartos" krepšininkai neturėjo daug vargo su BC "Rokai & Krovinių pervežimas.lt" ekipa (2011 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:34 val.)