DINAMO vs KTU EiWI (76:65)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 21 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno Medicinos universiteto sporto salė, M.Jankaus g. 2, Kaunas LT-50275

"Dinamo" dar nepalaidojo vilčių patekti į playoff'us

Su kamuoliu vikrusis Paulius Žekonis (Dinamo)
2007 sausio 21 d., Sekmadienis, 14:39 val., peržiūros: 3518
Šį sekmadienį "Aukso" lygos B pogrupyje "Dinamo" savoje aikštėje priėmė "KTU EiWI" ekipą. Aikštės šeimininkai visas rungtynes išsaugojo pirmajame ketvirtyje įgytą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 76:65.

Dvikova prasidėjo nerezultatyviomis atakomis bei klaidomis. Pradžioje kiek geriau sekėsi svečiams, kurie iki kėlinio vidurio turėjo kelių taškų pranašumą, bet pirmajam ketvirčiui įpusėjus "Dinamo" įsižaidė ir pagrinde Tado Bulotos bei Pauliaus Žekonio pastangų dėka spurtavę 13:3 nuvsvėrė rungtynių svarstykles savo naudai. Po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai turėjo 8 taškų pranašumą – 24:16.

Antrojo kėlinio pradžioje "Dinamo" išlaikė žaidimo vadžias savo rankose ir buvo padidinę skirtumą iki 14-os taškų. "KTU EiWI" niekaip nesugebėjo apsiginti nuo varžovų toliašaudės artilerijos, ypač šeimininkų gretose išsiskyrė Tadas Bulota vien per pirmuosius du ketvirčius pataikęs 7 tritaškius, taip tiesiog į neviltį varydamas priešininkus. Kėlinio gale svečiai sugebėjo atsitiesti ir surengę nedidelį spurtą 9:3 aptirpdė savo taškų deficitą. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 76:65.

Po pertraukos aikštėje vyravo atkakli kova ir greitas žaidimas. Kad ir kaip "KTU EiWI" krepšininkai besistengė jiems niekaip nesisekė mažinti skirtumo. "Dinamo" ekipoje pirmaisiais smukais ir toliau griežė Tadas Bulota bei Paulius Žekonis. Šeimininkams tik šie du krepšininkai trečiajame ketvirtyje rinko taškus, tačiau ir jų pastangų užteko, kad dinamiečiai dar kiek padidintų savo persvarą bei prieš lemiamą kėlinuką turėtų 13-os taškų pranašumą – 60:47.

Paskutiniajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė. "KTU EiWI" visais būdais stengėsi sumažinti skirtumą, bet "Dinamo" nė nemanė leisti varžovams priartėti. Svečių ekipa niekaip nesugebėjusi pakreipti dvikovos sau naudinga linkme netgi pradėjos kivirčytis tarpusavyje, tai nieko gero "KTU EiWI" komandai neatnešė. "Dinamo" išlaikė susikrautė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 76:65.

Po dvikovos vienas iš nugalėtojų ekipos lyderių Paulius Žekonis teigė, kad jau antras rungtynes pagrindinis pergalės kalvis buvo Tadas Bulota. Žaidėjas džiaugėsi pasiekta pergale bei pagerėjusia komandos gynyba, pasak jo "Dinamo" dar tikisi patekti į playoff'us.

"Dinamo" gretose nesustabdomas buvo Tadas Bulota pelnęs 38 taškus. 21 tašką įmetė Paulius Žekonis taip pat atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

"KTU EiWI" ekipoje nebuvo aiškaus lyderio. 14 taškų pelnė Donatas Budginas, 11 – Simeonas Šeiko, po 9 – Ignas Grigaravičius bei Paulius Rakickas.

Abi ekipos nusiskundimų teisėjų Manto Butvilo bei Pauliaus Klimavičiaus darbu neturėjo, "Dinamo" arbitrams skyrė 10 balų, "KTU EiWI" 9.

"Dinamo" siekia patekti į atkrintamąsias (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 16:25 val.)"BC TIF" tęsia pergalių seriją (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 18:39 val.)"KTU EiWi" revanšas neįvyko (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nesulaukė didesnio pasipriešinimo (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 18:22 val.)"AIG Life" niekaip nesustabdomi (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:21 val.)Antroji "Dinamo" pergalė "Aukso" lygoje (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 15:09 val.)Pirmoji "Alšėnų" pergalė šį sezoną (2006 gruodžio 19 d., antradienis, 21:49 val.)Užtikrinta "Krepšinis.net" pergalė ir naujas lygos rekordas! (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 15:38 val.)"KTU EiWI" iškovojo pirmąją pergalę (2006 lapkričio 04 d., šeštadienis, 18:44 val.)"Alšėnai" įgauna pagreitį o jų vidurio puolėjas Gediminas Vasiliauskas "pamušė" KKL rekordą! (2006 gruodžio 22 d., penktadienis, 21:30 val.)