TARPTAUTINĖ AMERIKOS MOKYKLA VILNIUJE - IRON WOLVES vs KAIŠIADORIŲ A.BRAZAUSKO VIDURINĖ MOKYKLA-1 (37:119)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 9 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 balandžio 27 d., Antradienis, 15:30 val. @ Naujininku sporto centras , Telšių g. 17, Vilnius

Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 neturėjo vargo antrosiose "Krepšinis.net" 9 klasių taurės rungtynėse

2010 balandžio 27 d., Antradienis, 18:33 val., peržiūros: 5739
Balandžio 27 dieną, antradienį, Naujininkų sporto centre įvyko "Krepšinis.net" 9 klasių dvikova tarp namuose žaidusių Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje – Iron Wolves ir Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos 1.

Susitikimą komandos pradėjo apsikeitimu dvitaškiais, tačiau netrukus į priekį pabėgo Kaišiadorių krepšinio talentai ir po spurto 0:8 įsiveržė į priekį rezultatu 2:10. Visgi, netrukus Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje – Iron Wolves gretose blykstelėjo D.Daugalis ir po penktojo iš eilės jo taško skirtumas ištirpo iki 3 taškų (7:10), o po jo komandos draugų T.Gerybos bei T.Beleškos dvitaškių, svečiams beliko 2 taškų persvara (11:13). Vis dėlto , labiau priartėti aikštelės šeimininkams nepavyko, o Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 su J.Kursevičium priešakyje surengė įspūdingą spurtą 0:11 ir antroje kėlinio pusėje nutolo nuo priešininkų 13 taškų skirtumu (11:24). Nors ilgoką Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje – Iron Wolves tylą nutraukė D.Karalius ir sušvelnino skirtumą iki 11 taškų (13:24), bet kaišiadoriečiai toliau nemažino apsukų ir kėlinį baigė dar vienu galingu spurtu 0:11 (5 taškus pridėjo Ž.Maldžius). Po pirmųjų dešimties minučių Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 susikrovė įspūdingą 22 taškų pranašumą – 13:35.

Antrajame kėlinyje jėgas aikštėje išmėgino kitas svečių penketas ir jam sekėsi ne taip gerai kaip jų pirmtakams. Visgi, deficitas netirpo, nors Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje moksleviai rasdavo daug daugiau spragų varžovų gynyboje ir jas versdavo taškais. Visgi, 8 taškus pelnusio D.Daugalio pastangų buvo maža tam, kad skirtumas pradėtų mažėti, kadangi priešingoj barikadų pusėj liūto dalį taškų susirinko D.Janavičius (10 taškų) ir komandos draugų padedamas padidino Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos 1 pranašumą dar keliais taškais. Įpusėjus rungtynėms svečiai pirmavo pakankamai saugiu, 30 taškų skirtumu – 27:57.

Antrąjį kėlinį Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje – Iron Wolves krepšininkai pradėjo optimistiškom nuotaikom, kadangi jie pirmieji atidarė savo taškų sąskaitą šiame kėlinyje ir po D.Daugalio tritaškio šiek tiek sumažino skirtumą (30:57). Visgi, tai buvo tik trumpalaikis prašviesėjimas ir Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 diktavo sąlygas visą likusį kėlinio laiką: kelių minučių atkarpą svečiai laimėjo net 0:26 (17 taškų pridėjo J.Kursevičius, o 7 T.Stankevičius) ir antroje kėlinio pusėje jų pranašumas šoktelėjo iki 53 taškų (30:83). T.Gerybai pavyko nutraukti savo komandos taškų badą, tačiau kėlinį J.Kursevičiaus bei E.Trišino tandemas baigė dar 8 taškais be atsako ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė jau 59 taškai – 32:91. Įspūdingai šiame ketvirtyje sužaidė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos 1 lyderis J.Kursevičius, surinkęs net 21 tašką.

Paskutinį kėlinį vėlgi geriau pradėjo svečiai ir beveik pusę kėlinio neleido varžovams pelnyti taškų. Patys per šį laiką Kaišiadorių krepšininkai surinko 14 taškų (8 iš jų E.Sladkevičius) ir ketvirtčio viduryje Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje – Iron Wolves deficitas šoktelėjo iki 73 taškų (32:105). Po ilgos tylos aikštės šeimininkų taškų sąskaitą ketvirtajame kėlinyje atidarė D.Karalius, o netrukus prie jo prisijungė ir T.Geryba, tačiau Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 toliau didino skirtumą iki po keturioliktojo E.Sladkevičiaus taško šiame ketvirtyje, rezultato skirtumas išaugo iki 83 taškų (36:119). Rungtynių pabaigoje D.Daugalis realizavo baudos metimą ir minimaliai sumažino deficitą, tačiau rungtynes, kuriose gavo pažaisti visi, įtikinamą pergalę pasiekė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1. Galutinis rungtynių rezultatas – 37:119.

Daugiausiai laiko šiose rungtynėse praleidęs Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos 1 žaidėjas Donatas Janavičius po susitikimo sakė: "Rungtynės buvo gan lengvos. Puolėme gan gerai ir gynyboje dirbome labai gerai. Trūkumų savo ir kitų komandos draugų žaidime neįžvelgiau. Varžovai pasirodė silpnesni. Vienas jų žaidėjas buvo tikrai neblogas, tačiau mes susitvarkėm."

Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje – Iron Wolves strategas Andrius Jelaga po rungtynių kalbėjo: "Smagu buvo pamatyt savo žaidėjus. Mums tai dar tik antros varžybos. Norėjau pamatyti kas ką gali, kas ką moka. Žinoma ačiū kolegoms iš Kaišiadorių už gerą krepšinio pamoką. Mūsų siekiai yra pasiruošti kelionei į Taliną, kur vyks tokių mažų mokyklų turnyras. Bendrai yra tik gal kokie 200 įvairaus amžiaus moksleivių mūsų mokykloje (paėmus su darželiais). Aišku, stengiamės, darom ką galim ir tarptautinis kontingentas duoda savo. Mums buvo smagu pažaisti su lietuviška komanda."

Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1
: J.Kursevičius (38 tšk., 5 rez. per., 7 per. k., 7 išpr. pr., 43 naud. b.), E.Sladkevičius (18 tšk.), D.Janavičius (16 tšk., 5 per. k.), E.Trišinas (14 tšk., 8 rez. per., 7 per. k.), T.Stankevičius (9 tšk., 7 atk. k.) ir Ž.Maldžius (8 tšk.)

Tarptautinės Amerikos mokykla Vilniuje – Iron Wolves: D.Daugalis (17 tšk.), T.Geryba (8 tšk.), D.Karalius (6 tšk.), T.Beleška (4 tšk.) ir A.Songaila (2 tšk., 7 atk. k., 5 bl.).

Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 iškovojo antrąją pergalę "Krepšinis.net" 9 klasių turnyre ir pralaimėjimų neturi. Tarptautinei Amerikos mokyklai Vilniuje – Iron Wolves tai buvo debiutinės rungtynės šiame turnyre.

J.Kursevičius pelnė 62 taškus ir atvedė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinę mokyklą-1 į 9 klasių "Krepšinis.net" taurės finalą (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 17:41 val.)Kaišiadorių derbyje nesunkią pergalę šventė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 (2010 gegužės 04 d., antradienis, 17:59 val.)Įspūdingas pirmasis kėlinys leido Kaišiadorių A.Brazausko vidurinei mokyklai 1 pasiekti įtikinamą pergalę prieš bendraamžius iš Vilkijos (2010 gegužės 04 d., antradienis, 17:56 val.)KKL "Krepšinis.net" 9 klasių taurės nugalėtojai Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos pirmoji komanda! (2010 gegužės 20 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)"Krepšinis.net" 9kl turnyras prasidėjo atkaklia dvikova Kaišiadoryse (2010 balandžio 20 d., antradienis, 17:37 val.)Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje - "Iron Wolves" gavo dar vieną antausį (2010 gegužės 11 d., antradienis, 18:43 val.)Vilkijos gimnazistai nutraukė nesėkmių seriją (2010 gegužės 10 d., pirmadienis, 18:58 val.)