SANTECHNINĖ ĮRANGA vs E-LINIJOS (56:70)"Diremta" taurė » Atkrintamosios rungtynės
2008 gegužės 06 d., Antradienis, 18:15 val. @ Palemono vidurinės mokyklos sporto salė, Marių g.

"E-Linijos" - pirmoji finalo dalyvė

2008 gegužės 06 d., Antradienis, 22:44 val., peržiūros: 6966
Šiandien (05-06) "Palemono" vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko pirmosios pusfinalio varžybos tarp "Santechninė įranga" (šeimininkai) ir "E-linijos" (svečiai). Jau nuo pirmojo kėlinuko susikrovę solidžią persvarą "E-linijos" ją išlaikė ir šventė pergalę rezultatu 56:70.

Pirmas kėlinukas prasidėjo puikia šeimininkų ataka. Tačiau jų varžovai atsakė aštuoniais taškais. Dar laimėję keletą atkarpų svečiai susikrovė 9 taškų persvarą. Kėlinukas pasibaigė rezultatu 12:21.

Antrajame ketvirtyje puikiai sužaidė
"E-linijos" ekipos aukštaūgiai. Dideliu skirtumu laimėję kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių , taip suteikdami savo komandai antruosius šansus pelnyti taškus. Tai dažniausiai pavykdavo padaryti arba išprovokuoti pažangą. Po šio kėlinio rezultatas buvo 28:40 (16:19).

Po pertraukos rungtynių scenarijus ryškiai nepasikeitė. Ir vėl svečiai dominavo visuose statistiniuose rodikliuose. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 42:59 (14:19).

Ketvirtą ketvirtį pagyvino žaidėjų susistumdymas kėlinuko viduryje. Po šio incidento iš aikštės buvo pašalintas
"Santechninės įrangos" žaidėjas L.Lankutis. Toliau kėlinys pasibaigė ramiai , o galutinis rezultatas buvo 56:70 (14:11).

Nugalėtojų treneris teigė , kad šiose varžybose susitiko dvi komandos, turinčios po vieną aiškų lyderį komandoje. Teisėjams skyrė po 9 balus.

Pralaimėjusiųjų treneris teigė ,kad rungtynės buvo puikios ir viskas gerai. Teisėjams skyrė po 10 balų.
"E-Linijos" nugalėjo "Santeros" komandą (2008 balandžio 22 d., antradienis, 20:56 val.)"Elinta" ir toliau skina pergales (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 20:17 val.)Eilinė "Elintos" pergalė (2008 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:21 val.)"Business Partners Group" - "Diremtos" taurės turnyro mažojo finalo nugalėtojai! (2008 gegužės 13 d., antradienis, 22:20 val.)Pirmose "Diremta" taurės varžybose "E-Linijos" pergalė (2008 kovo 26 d., trečiadienis, 20:40 val.)Netikėta "Santechninės įrangos" pergalė (2008 balandžio 30 d., trečiadienis, 20:23 val.)"Santeros" pergalė prieš "Santechninę įrangą" (2008 balandžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)Po įtemptų rungtynių pergalę iškovojo "E-Linijų" komanda (2008 balandžio 16 d., trečiadienis, 20:39 val.)"Celsis" iškovojo "Diremtos" taurę! (2008 gegužės 13 d., antradienis, 22:33 val.)"Business Partner Group" toliau žygiuoja pergalingai (2008 balandžio 02 d., trečiadienis, 20:56 val.)