SKAITMENINĖ ELEKTRONIKA vs VĖJAS (72:50)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 17 d., Sekmadienis, 13:45 val. @ Eigulių vidurinė mokyklos sporto salė, Žeimenos g.66, Kaunas

"Skaitmeninė Elektronika" su "Vėju" vargo du kėlinius

2011 balandžio 17 d., Sekmadienis, 18:08 val., peržiūros: 5295

Sekmadienio popietę KKL "Pavasario taurėje 2011" į kovą stojo "Skaitmeninė Elektronika" ir Prienų "Vėjas". Didesnė intriga susitikime laikėsi du kėlinius, po kurių šeimininkai pirmavo aštuoniais taškais (32:24). Vėliau "Skaitmeninė Elektronika" perėmė iniciatyvą į savo rankas ir užtikrintai triumfavo rezultatu (72:50).

Sustikimą penkiais taškais iš eilės pradėjo Artiomas Marchockis, tačiau "Skaitmeninė Elektronika" vedina Gintaro Sabo atsakė spurtu 10:2 ir persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai (10:7). Aurimas Liuiza pataikęs iš toli vėl atstatė status kvo (10:10). Per likusį ketvirčio laiką komandos puolime neblizgėjo, "Skaitmeninė Elektronika" savo taškų kraitį papildė šešiais taškais, o "Vėjas" atsakė keturiais (16:14).

Vos tik prasidėjus antram kėliniui Nerijus Verseckas ir vėl išlygino rungtynių rezultatą (16:16).Gintaras Sabas ir Mindaugas Galinis apsikeitė taikliais dvitaškiais su Nerijumi Versecku bei Artiomu Marchockiu (20:20). Gintaras Sabas pataikęs du kartus iš toli iniciavo dar vieną savo komandos spurtą 8:2 ir skirtumas šoktelėjo iki 6 taškų (28:22). Linas Zagurskas pelnė du taškus, bet Mindaugas Galinis ir Tomas Venslauskas atsakė keturiais taškais. Po pirmosios rungtynių pusės (32:24) "Skaitmeninė Elektronika" priekyje.

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo užtikrintu ir praktiškai nesibaigiančiu spurtu 16:2. Po jo rungtynėse liko labai mažai klausimų (48:26). Po ilgesnės pertraukos Artiomas Marchockis pelnė du taškus, tačiau Gintaras Sabas atsakė dviem taikliomis baudomis (50:28). Kėlinio paskutines minutes kiek sėkmingiau pavyko sužaisti "Vėjui". Svečiai pelnė šešis taškus, o šeimininkai atsakė dar viem taikliomis baudomis (52:34).

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui šeimininkai jau buvo patikėję pergale. Tuo netruko pasinaudoti "Vėjas". Svečiai spurtavo 2:9 ir gerokai aptirpdė šeimininkų pranašumą (54:43). Vis tik, "Skaitmeninė Elektronika" ir vėl padidino apsukas, o Gintaras Sabas toliau vedė savo komandą į pergalę. Šeimininkų spurtas 10:2 galutinai sudėliojo visus taškus ant "i" (64:45). Aurimas Liuiza pelnė du taškus, o Tomas Gudas ir Tomas Venslauskas atsakė taikliais dvitaškiais (68:47). Susitikimui baigiantis Linas Zagurskas pataikė iš toli, o Mantas Malinauskas atsakė dvitaškiu. Negana to, Tomas Gudas varžovams jau nebesiginant ir laukiant susitikimo pabaigos nusprendė, kad persvara nėra pakankamai didelė ir puiki proga pasigerinti asmeninę statistiką, todėl įmetė dar du taškus, taip baigdamas varžovų triuškinimą (72:50).

Po rungtynių "Vėjo" treneris Aurimas Liuiza sakė: "Atvažiavome tik šešiese ir tai įtakojo rungtynių rezultatą. Varžovų krepšys šiandien buvo lyg užburtas, išsisuko beveik visi mūsų metimai, net trūksta žodžių kaip nesisekė. Šiaip viskas gerai, žaidė vos ne trečia komandos sudėtis. Varžovų žaidimas gražus, geras, bet pagrinde vienas žmogus viską daro, nes kitos komandos neturi tokių galingų centrų. Buvo labai sunku mūsų 195cm puolėjui žaisti prieš tokį žmogų".

"Skaitmeninės Elektronikos" komandos vadovas po rungtynių kalbėjo: "Manau, kad buvome fiziškai stipresni, o varžovai antroje rungtynių pusėje pavargo. Manau tai buvo esminė pergalės priežastis. Varžovai sužaidė šiaip sau..."

"Skaitmeninę Elektroniką" į pergalę vedė: Gintaras Sabas 33 taškai (16 atk. kam), Tomas Venslauskas 14 taškų (6 atk. kam, 6 rez. perd), Mindaugas Galinis 11 taškų (18 atk. kam)

"Vėjo" komandoje išsiskyrė: Artiomas Marchockis 15 taškų, Nerijus Verseckas 12 taškų (6 atk. kam), Aurimas Liuiza 11 taškų (7 atk. kam)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

barbiukas2011 balandžio 17 d., 12:20 val.

Ydomu, ka siandien parodys didysis trejetas :D

"Skaitmeninė elektronika" sutriuškino "Pievų gėles" (2011 balandžio 03 d., sekmadienis, 16:38 val.)Prienų "Vėjas" nupūtė "Pievų Gėles" (2011 balandžio 16 d., šeštadienis, 15:34 val.)"Sparta" po pratęsimo įveikė "Vėją" (2011 balandžio 09 d., šeštadienis, 14:31 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko "Kauno Rami" (2011 gegužės 01 d., sekmadienis, 16:18 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi "Sparta" iškovojo pirmąją pergalę (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:03 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" prasibrovė į ketvirtfinalį (2011 gegužės 02 d., pirmadienis, 23:39 val.)