Vilkijos gimnazija vs Šiaulių J.Janonio gimnazija (74:71)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 20 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Vilkijos žemės ūkio mokykla, Čekiškės g. 128, Vilkija LT-54223

Vilkijos gimnazija šventė pergalę

2009 balandžio 20 d., Pirmadienis, 19:51 val., peržiūros: 5454

Šiandiena Vilkijos žemės ūkio mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Vilkijos gimnazija“ ir svečių „Šiaulių J. Janonio gimnazija“ komandos. Po sunkios ir intriguojančios kovos, sunkę pergalę iškovojo šeimininkų komanda, kur laimėjo rezultatu 74:71.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmieji pelnė taškus. Jie gerai gindamiesi neleido lengvai pelnyti taškų savo varžovams ir po truputi atitrūko į priekį, bet antroje kėlinio pusėje svečiai šiek tiek susiėmė ir neleido pabėgti šeimininkams į priekį. Taigi po pirmojo kėlinio priekyje rezultatu 21:19 buvo aikštės šeimininkai.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai įsmeigė tris tolimus metimus iš eilės ir įgijo 14 taškų persvarą, bet ir vėl svečiai nesutriko ir nenuleido rankų bei sušvelnino rezultatą, Po dviejų kėlinukų „Vilkijos gimnazija“ priekyje 41:36.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai atrodė šiek tiek pavargę, o svečiai stengėsi tuo pasinaudoti, jie vertė savo oponentus klysti ir patys greitai pelnyti taškus. Bet šeimininkai fantastiškai metė tolimus metimus, kurie ir neleido jų varžovams jų prisivyti. Po trijų kėlinukų rezultatas 57:53 priekyje aikštelės šeimininkai.

Paskutiniame kėlinyje vyko atkakli kova, komandos kovėsi kaip lygus su lygiu, svečių ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą, bet niekaip nesugebėjo persvaros persverti į savo pusę. Taigi kėlinio pabaiga geriau sužaidę aikštelės šeimininkai iškovojo sunkę pergale rezultatu 74:71.

„Vilkijos gimnazija“ ekipoje išsiskyrė Elvinas Vaičiūnas pelnęs 35 taškus.

„Šiaulių J. Janonio gimnazija“ komandoje geriausiai atrodė Rokas Giedraitis surinkęs 20 taškų.

Po varžybų nugalėtojų ekipos treneris sakė, jog tai buvo sunkios varžybos, priešininkai gynėsi kibiai dėl to komanda kai kuriais momentais pasimesdavo o to pasekoje įvykdavo skubotos atakos, bet mus išgelbėdavo tolimi metimai, o varžovai pradžioje sunkiai pataikė, o didele nauda davė pirma rungtynių pusė po to atsipalaidavome, sunkiai gynyboje atidirbę, pavargome ir praleidome daugiau taškų.

Svečių ekipos treneris sakė, jog neapsigynėm ir pralaimėjome, praleidom daug tolimų metimų, jų lyderis pataikė daug sunkių metimų. Jiems geriau sekėsi.

Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos antra iš eilės pergalė (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 19:50 val.)"Vilkijos" gimnazija nepasigailėjo svečių iš pajūrio (2009 balandžio 25 d., šeštadienis, 18:43 val.)Po atkaklios kovos Vilkijos gimnazija nusileido svečiams iš Šiaulių (2009 balandžio 08 d., trečiadienis, 18:45 val.)Kupiškio "L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija" - "Krepšinis.net"12 klasių finale (2009 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 14:24 val.)Šiaulių "J.Janonio gimnazija" po lengvos kovos pateko į Krepšinis.net turnyro pusfinalį (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 15:09 val.)Šiaulių "J. Janonio gimnazija" užtikrintai iškovojo trečiąją vietą "Krepšinis.net 12kl" turnyre (2009 gegužės 23 d., šeštadienis, 17:40 val.)Ketvirtojo kėlinio tritaškių šou padėjo Šiaulių "J. Janonio gimnazijai" patekti į ketvirtfinalį (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 17:29 val.)Ketvirtajame kėlinyje pasipylę tritaškiai, leido Šiaulių "J. Janonio gimnazijai" išsaugoti šansą pateikti į finalą (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 21:16 val.)Kupiškiečiai toliau sėkmingai rungtyniauja "Krepšinis.net" turnyre (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 09:19 val.)Šiaulių "J.Janonio gimanzija" iškovojo pergalę prieš "Vilkijos gimnaziją" (2009 balandžio 10 d., penktadienis, 09:22 val.)