KAUNAS "AISČIAI" - 3 vs SKK "KOMANDA" (65:88)"DAILIOJI" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 kovo 01 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Kauno krepšinio mokykla, Miško 3a, Kaunas LT-44321

SKK "Komanda" įveikė jaunąsias Kauno "Aisčiai" - 3 krepšininkes

2010 kovo 01 d., Pirmadienis, 21:26 val., peržiūros: 5491

Pirmadienio pavakare Kauno Sporto mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkių Kauno "Aisčiai" – 3 merginos prieš varžoves SKK "Komanda" krepšininkes. Nors pirmoje varžybų pusėje abi komandos kovojo apylygiai, bet vis dėl to svečių ekipa įrodė savo pranašumą ir sutriuškino jaunąsias krepšininkes rezultatu 88:65.

Pirmasis kėlinys vyko labai atkakliai, nei viena komanda neišsiskyrė, komandos apsikeitinėjo taikliomis atakomis. Visa kėlinį žaidimas taip ir vyko taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje pataikytas metimas lėmė, tai jog svečiai po pirmojo kėlinio buvo priekyje 17:14.

Antrajame kėlinuke jaunosios merginos pradėjo mažiau klysti ir aktyviau gintis, o tai joms leido aplenkti savo oponentes. Šeimininkės kėlinio pradžioje aplenkusios savo varžoves sugebėjo išsaugoti pranašumą iki kėlinuko pabaigos 33:31.

Po ilgosios pertraukos labiau patyrusios varžovės šeimininkėm parodė kaip reikia žaisti krepšinį. SKK "Komanda“ aikštelėje ką norėjo tą ir darė. Puikiai besigindamos periminėjo kamuolius, kartojo savo pramestus metimus, rengė greitas atakas, o tai joms leido susikrauti solidų pranašumą 64:47.

Paskutinį kėlinį ir toliau svečių teisėmis žaidusios merginos žaidė savo žaidimą, nors šiek tiek atsipalaidavusios, bet užtikrintai užbaigė šias varžybas ir iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 88:65.

Kauno "Aisčiai" – 3 geriausiai pasirodė Laura Stankevičiūtė surinkusi 20 taškų.

SKK "Komanda" išsiskyrė Valdonė Sakalauskienė pelniusi 30 taškų, jai gerai talkino Daina Motiejūnienė įmetusi 16 taškų, bei sugriebusi 14 atšokusių kamuolių.

SKK "Komanda" įtikinamai įveikė Prienų "Aušros" krepšininkes (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 23:07 val.)"SKK Komanda" palaužė "Jonavos SŠC" krepšininkes (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 00:09 val.)Vilniaus "DPV"nepagailėjo jaunųjų "Kaunas Aisčiai - 3" (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)"SKK Komanda" pasiekė nesunkią pergalę (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 15:20 val.)"Dailiojoje" lygoje Kaunas "Aisčiai" - 3 lengvai įveikė "KTU" (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Jonavos SŠC" krepšininkės (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 18:31 val.)"Kaunas Aisčiai - 3" ekipa neturėjo didelio vargo prieš "Prienų Aušrą" (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)"SKK Komanda" antrojoje susitikimo dalyje palaužė "KTU" merginas (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 21:05 val.)SKK "Komanda" - "Dailiosios" lygos nugalėtojos! (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 23:04 val.)KKL "Dailiosios Lygos"lyderių dvikovoje prireikė dviejų pratęsimų (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 16:06 val.)