SPARTA vs KREPŠINIS.NET (74:58)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 28 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Krepšinis.net“ ekipą

2009 spalio 28 d., Trečiadienis, 22:26 val., peržiūros: 5232

Šiandien Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi ekipos, tai šeimininkų „Sparta“ komanda ir jų varžovai „Krepšinis.net“ komanda. Kaip bebūtų keista neseniai šios ekipos buvo bendra komanda, tačiau žaidėjų keliai išsiskyrė ir atsirado dvi atskiros komandos. Taigi šios dienos mačą galėtumėme pavadinti „derbiu“, kurį laimėjo šeimininkų „Sparta“ komanda, rezultatu 74:58 .

Pirmasis kėlinys prasidėjo nervingaii, abi komandos taškus pelnydavo baudos metimais. Praėjus trejoms minutėms pirmuosius taškus iš žaidimo pelnė svečių ekipa, kurios žaidėjas Agnius Grigaitis pataikė tolimą metimą ir išvedė savo komandą į priekį minimalia persvara 9:8. Likusią kėlinio dalį abi komandos žaidė taškas į tašką, o po teisėjo švilpuko, kuris skelbia kėlinio pabaigą rezultatas buvo 21:20 „Krepšinis.net“ ekipos naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 9:1 ir išmušė varžovus iš vėžių. Visą kėlinį kibiai gindamiesi „Sparta“ ekipos žaidėjai varžovams leido pelnyti tik 11 taškų, patys įmetę 18. Šiame kėlinyje nei vienas šeimininkų ekipos žaidėjas individualiai neišsiskyrė ir kiekvienas prisidėjo prie to, kad prieš ilgąją pertrauką jų ekipa būtų priekyje rezultatu 38:32.

Po ilgosios pertraukos atkarpa 4:0 pradėjo svečių ekipa, tačiau po to sekė šeimininkų spurtas 13:0, kuris paklojo tvirtus pergalės pamatus. Kad ir kaip svečių „Krepšinis.net“ ekipa bandė pasivyti varžovus ir sugražinti intrigą jiems niekaip nesisekė pralaužti šeimininkų gynybos. Taigi po trijų kėlinukų šeimininkai jau buvo priekyje 15 taškų pranašumu, o bendras rezultatas buvo 59:44.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkų „Sparta“ ekipa neleido varžovams sumažinti rezultato, kad ir kaip jie bebūtų kovoje. Beveik į kiekvieną svečių rezultatyvią ataką šeimininkai atsakydavo taškais, o kėlinio pabaigoje po pataikyto Almanto Girdausko tolimo metimo dar šiek tiek padidino pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 74:58.

„Sparta“ ekipoje šiose varžybose labiausiai pasižymėjo Arūnas Bičius surinkęs 18 taškų. Jam gerai talkino Rolandas Šunskis, kuris surinko 17 taškų ir atkovojo 11 atšokusių kamuolių.

„Krepšinis.net“ ekipoje daugiausiai nuveikė Tadas Gaurilčikas surinkęs 16 taškų, taip pat neblogai pasirodė po 15 taškų surinkę Almantas Sutkus, bei Arūnas Vanagas.

Po varžybų nugalėtojų treneris Šarūnas Sobolis sakė: „Džiaugėmės, nauja komanda, sezona pradėjom pergalę, šiandiena buvom stipresni.“ Paklaustas ar nebuvo papildomos motyvacijos žaidžiant prieš buvusius komandos draugus, treneris atsakė: „Jog specialiai nesistengė, tiesiog buvo stipresni.“

Pralaimėjusios ekipos treneris Tadas Gaurilčikas sakė: „Varžybose sekėsi prastai“. Paklaustas dėl ko buvusi bendra komanda išsiskyrė teigė jog: „Reikėjo padaryti dvi komandas tai padarėme dvi“. Paklaustas ar nebuvo papildomos motyvacijos atsakė: „Ne, jog nebuvo tos komandos, tiesiog po jų pavadinimu mes žaidėme, o jie žaidė po mūsų pavadinimu ir tiek“. O pačias varžybas treneris įvertino taip: „Neįvertinome varžovų ekipos žaidėjų, nes daug iš jų nepažinojome. O mums negalėjo šiandieną padėti vienas iš aukštų žaidėjų, o su vienu aukštu žaidėju pralaimėjome po krepšiu, tai šiandiena pagrindinės buvo tokios problemos“.

„Sparta“ įveikė „Kolpingo Kolegiją“ (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:19 val.)"Ice" iveikė "Krepšinis.net" ekipą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 00:02 val.)„Sparta“ nepaliko vilčių „Kolpingo kolegijai“. (2010 kovo 04 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)"Sparta" parodė kovotojų charakterį prieš "Statybų viziją & LVA" (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Sparta“ iškovojo lengvą pergalę (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Sparta“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (video) (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 19:14 val.)“Sparta” nesigailėjo „Ragų“ komandos (2010 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)“Prienų vėjas“ neatsilaikė prieš „Spartą“ (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Sparta" iškovojo pakankamai lengvą pergalę (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:57 val.)"Tauvega" varžybų pabaigoje palaužė "Krepšinis.net" komandą (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 22:04 val.)