IKI DUGNO vs STUDENTIJA (50:76)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 12 d., Antradienis, 19:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

Išvykoje žaidę "Studentija" sutriuškino "Iki Dugno" komandą

2010 sausio 12 d., Antradienis, 21:12 val., peržiūros: 5580
Antradienį, Sausio 12 dieną, Vydūno vidurinės mokyklos sporto salėje, "C" lygos "Iššūkio" taurės H grupės rungtynėse aikštės šeimininkai "Iki Dugno" krepšininkai priėmė svečius "Studentija" komandą. Iki šios dienos varžybų komandos buvo sužaidusios po vienas varžybas "Iššūkio" taurėje. "Studentija" savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę, o "Iki Dugno" vieną pralaimėjimą. Pirmame ture "Studentija" iškovojo penkias pergales, "Iki Dugno" tik vieną. Rungtynių pradžioje komandom niekaip nesisekė pelnyti taškų. Sužaidus keturias minutes pirmą dvitaškį pataikė "Studentijos" žaidėjas. Pagerinę taiklumą, ketvirčio pabaigoje svečiai pirmavo 1:8. Ketvirtis baigėsi rezultatu 7:10. Antro kėlinio pradžioj spurtavo "Studentija" ir išsiveržė į priekį 12 taškų skirtumu 10:22. Vėliau svečiai dar labiau padidino persvarą, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo 19:35 "Studentijos" naudai. Trečiame ketvirtyje svečiai neatsipalaidavo ir dar labiau padidino skirtumą (29:55). Ketvirtą ketvirtį komandos žaidė lygiai, "Iki Dugno" komandai nepavyko sumažinti varžovų persvaros. Rungtynės baigėsi rezultatu 50:76. "Studentija" iškovojo antrą pergalę ir tapo grupės lyderiais, o "Iki Dugno" pralaimėjo antrą kartą.

Rungtynės prasidėjo netaikliais abiejų komandų metimais. Pirmieji puikią progą išsiveržti į priekį gavo svečiai, bet K.Pekis nepataikė abiejų baugų metimų. Netrukus M.Kajackas („Iki Dugno“) stojo mesti baudų metimų, bet jie tap pat buvo netaiklūs. Po minutės M.Pilipavičius („Studentija“) baudų metimus metė netaikliai. Komandom sužaidus keturias minutes, pirmasis taškus taikliu dvitaškiu pelnė M.Pilipavičius („Studentija“). Sužaidus puse ketvirčio 1:4 pirmavo svečiai. N.Petravičius („Studentija“) sužaidus penkias su puse minutės pelnė du taškus su varžovo pražanga, o netrukus dar pataikė vieną baudos metimą iš dviejų (1:8). Iki ketvirčio pabaigos likus dviem su puse minutės rezultatą sušvelnino baudų metimais A.Žuvininkas („Iki Dugno“) (3:8). Pirmą „Iki Dugno“dvitaškį likus dviem minutėm iki ketvirčio pabaigos pataikė M.Ginetas (5:8). Paskutinę kėlinio minutę abi komandos pelnė po dvitaškį, po pirmo kėlinio 7:10 „Studentijos“ naudai. „Iki Dugno“ ketvirtyje suklydo septynis kartus, „Studentija“ tris.

Antrą ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Studentija“ 0:5 ir padidino persvarą iki 8 taškų (7:15). Tada tritaškį pataikė A.Žuvininkas („Iki Dugno“) (10:15). Svečiai pelnė septynis taškus be atsako irk omandas skyrė jau 12 taškų (10:22). Dviem taikliais dvitaškiais R.Rakauskas ir P.Sakalauskas (abu „Iki Dugno“) sumažino svečių persvarą iki aštuonių taškų (14:22). Sužaidus 6 minutes ir 35 sekundes rezultatas buvo 15:23. Tada taikliu tolimu metimu N.Petravičius („Studentija“) padidino savo komandos persvarą iki 11 taškų (15:26). Netrukus taikliu dvitaškiu atsakė R.Rakauskas („Iki Dugno“) (17:26). Svečių spurtas 0:9 kėlinio pabaigoje leido jiem įgyti 18 taškų pranašumą (17:35). Paskutinis ketvirtyje taškus pelnė „Iki Dugno“ žaidėjas R.Rakauskas, pataikęs abu baudų metimus. Po dviejų kėlinių 19:35 laiminėjo „Studentija“. Komandų statistika pirmoje rungtynių pusėje buvo panaši, išskyrus klaidas. Šiame kėlinyje „Iki Dugno“ suklydo šešis kartus, o „Studentija“ tik vieną.

Trečią ketvirtį komandos pradėjo nerezultatyviai. Pirmus keturis taškus „Studentijos“ komandai pelnė K.Pekis, padidinęs komandos persvarą iki 20 taškų. Tik sužaidus beveik penkias minutes trečiame ketvirtyje, dviem baudų metimais „Iki Dugno“ komandai taškus pelnė A.Žuvininkas (21:39). Netrukus dvitaškį pelnė M.Namavičius („Studentija“). Po šio dvitaškio, „Iki Dugno“ spurtavo 6:0 (27:41). Tada sekė „Studentijos“ spurtas 0:7. Likus minutei ir 25 sekundėm, dvitaškį pataikė R.Rakauskas (29:48). Visgi per likusį laiką „Studentija“ pelnė dar septynis taškus ir po trijų kėlinių pirmavo 29:55. „Studentija“, suklydusi ketvirtyje vėl tik vieną kartą, varžovus privertė suklysti aštuonis kartus.

Ketvirtą kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo D.Kerinas („Studentija“), padidinęs savo komandos persvarą iki 29 taškų (29:58). Sužaidus 3 minutes ir 30 sekundžių komandas skyrė 30 taškų (34:64). Trijų minučių atkarpą 7:2 laimėjo šeimininkai, sumažindami varžovų persvarą (41:68). Tada vieną iš dviejų baudų metimų pataikė M.Pilipavičius („Studentija“), V.Zalaga („Studentija“) tritaškį ir atstatė 31 taško pranašumą (41:72). Laimėję atkarpą 5:0, likus dviem minutėm iki ketvirčio pabaigos, šeimininkai sumažino skirtumą (46:72). Perl ikusį varžybų laiką komandos pelnė po keturis taškus. Ketvirtis baigėsi rezultatu 21:21. Šiame ketvirtyje „Iki Dugno“ žaidėjas R.Rakauskas pelnė 11 iš 21 komandos taško. Rungtynės baigėsi rezultatu 50:76.

Trenerių komentarai
„Studentija“ treneris: „Pradžioje varžybų nelabai sekėsi, vėliau labiau „pakrito“ ir laimėjom. Priešininkai truputį silpnesni yra ir tiek.. “
„Iki Dugno“ treneris: „Nepataikėm..“. Paklaustas, kodėl komanda padarė tiek daug klaidų, treneris atsakė: „Pastoviai padarom daug klaidų. Bandom taisyti tai, bet nelabai išeina. Stengsimės.“

„Studentija“: N.Petravičius 13, K.Pekis 12, I.Konovalenko 10
„Iki Dugno“: R.Rakauskas 22 (20 atk. kam., 30 naudingumo balu), A.Žuvininkas 14

"Grizliai" sudraskė "Iki dugno" komandą (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 20:43 val.)"Prienų Vėjas" užtikrintai "nupūtė" "Iki Dugno" komandą (2010 sausio 05 d., antradienis, 20:54 val.)"Studentija" be didesnio vargo nugalėjo "Akies" komandą (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 21:38 val.)"Studentija" iškovojo triuškinančią pergalę (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 20:07 val.)"Amentia ad Astra" ir toliau palieka "Iki dugno" komandą be pergalių (2010 vasario 16 d., antradienis, 20:40 val.)Prienų "Vėjas" lengvai nugalėjo "Iki dugno" komandą (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 20:42 val.)"Studentija" nesunkiai nugalėjo "Colts" ekipą (2009 lapkričio 11 d., trečiadienis, 19:39 val.)Prienų "Vėjas" po atkaklios kovos palaužė "Studentijos" komandą (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)"Amentia Ad Astra" svečiuose pasiekė pergalę prieš "Iki dugno" ekipą (2010 sausio 19 d., antradienis, 21:28 val.)"C" lygoje "Studentija" iškovojo šeštą pergalę iš eilės (2010 vasario 06 d., šeštadienis, 20:02 val.)