LIBORA vs KMAIK (70:58)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

"Libora" nulgalėjo "KMAIK" ekipą

2009 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 4750
Trečiadienį (12.09) Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "C Lygos" ekipos "Libora" (šeimininkai) "KMAIK" (svečiai). Pirmasis kėlinukas truputi sėkmingiau prasidėjo svečiams, o pabaigoje daugiau mažiau žaidė panašiai. Antrasis ketvirtis šį kartą klostėsi beveik identiškai, tai ir lėmė jog skirtumas pakito vos 1 tašku, svečių naudai. Trečiajame ketvityje įvyko nemažai pokyčių, savąjį žaidimą primetė aikštelės šeimininkai ir persvėrė rezultatą, o vėliau pradėjo didinti savąjį pranašumą ir po šio kėlinio surinko 4 taškus. Ketvirtasis kėlinys vėlgi geriau klostėsi šeimininkams, kurie ir toliau sėkmingai didino pranašumą, bei laimėjo šias rungtynes 12 taškų skirtumu (70:58).

Pirmosios minutės prasidėjo svečių spurtu (7:1) po kurio pastarieji išsivrežė į priekį, o po kėlių minučių neblogai pradėjo žaisti "Libora", bet svečiai ir taip pat nesnaudė ir laimėjo šį kėlinį 3 taškų skirtumu (11:14).

Antrasis kėlinys ir toliau klostėsi panašiau abejoms ekipoms, nei viena šiame kėlinyje nesugebėjo atitrūkti nuo varžovo, taigi komandos grūmėsi dėl kiekvieno centimetro ir pavyzdingai kovojo, tai įtakojo kad skirtumas pakito tik 1 tašku (29:33).

Trečiajame ketvirtyje jau po truputi pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų vaidmuo, kurie kėlinio pradžioje pakankamai greitai ištirpdė varžovų persvarą ir netrukus rezultatą persvėrė savo naudai. Einant kėliniui į pabaigą "Libora" šiek tiek stabtetėjo, o varžovai tuo pasinaudoję rezultatą išlygino, bet paskutinias dvi atakas rezultatyviai užbaigė šeimininkai ir laimėjo šį kėlinį (53:59).

Paskutinysis ketvirtis, jau nuo pat pradžios sėkmingiau klostėsi šeimininkams, kurie nors lėtai, bet užtiktrintai rinko taškus ir po truputi tolo nuo savo persekiotojų, o finalinis švilpukas skelbė "Libora" komandos pergalę, rezultatu (70:58).

"Libora" komandoje rezultatyviausi buvo Marius Šumlinskas pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius, taip pat Paulius Petruškevičius pridėjęs 15 taškų, atkovojęs 15 kamuolių, bei atlikęs dvigubą dublį.

"KMAIK" ekipos gretose išsiskyrė Audrius Snudaitis įmetęs 23 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius, jam puikiai talkino Arvydas Botyrius pataikęs 14 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė: "šitą pergalę skiriam žiūrovams, susirinko dauguma žmonių tai ir sulošėm, panašaus lygio komandos".
"Libora" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:17 val.)"Amentia AD Astra" tik ketvirtame kėlinuke palaužė "KMAIK" ekipą (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 21:18 val.)"Libora" vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 gruodžio 24 d., ketvirtadienis, 00:23 val.)"Libora" namuose palaužė "Sporto fėja-2" jaunimą (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:02 val.)"Kėdainiai" ir antrą kartą nugalėjo "Liborą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Libora" po pratęsimo palaužė "Kėdainių" komandą (video) (2010 sausio 13 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Vėdisana & Koluna“ nesunkiai nugalėjo „KMAIK“ (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)"Libora" atsirevanšavo "Statybų vizijai & LVA" (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 19:06 val.)Fantastiškas trečiasis kėlinys lėmė "KMAIK" pergalę namuose (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 19:55 val.)"KMAIK" pasiekė nesunkią pergalę (2010 vasario 23 d., antradienis, 20:24 val.)