Lietuvos Ford Scorpio Klubas vs Lietuvos BMW klubas Kaunas (61:75)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 vasario 12 d., Antradienis, 20:45 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

Pogrupio lyderių akistatoje stipresnis buvo "Lietuvos BMW klubas Kaunas"

Aikštėje vyko atkakli kova
2008 vasario 12 d., Antradienis, 22:31 val., peržiūros: 8219
Šį antradienio vakarą "Lietuvos autoklubų lygos" Kauno pogrupyje "Lietuvos Ford Scorpio Klubas" savoje aikštėje priėmė "Lietuvos BMW klubą" iš Kauno. Tris kėlinius aikštėje vyko atkakli ir apylygė kova. Lemiamas rungtynių lūžis įvykio ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje svečiai spurtavę 11:1 pasiuntė varžovus į nokdauną, po kurio šeimininkai atsitiesti nebesugebėjo ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą rezultatu 61:75.

Rungtynes atidarė
"Lietuvos Ford Scorpio Klubo" žaidėjo Skirmanto Staniulio dėjimas. BMW turėtojai skolingi neliko ir perėmę iniciatyvą surengė galingą spurtą 15:2, taip išsiverždami į priekį. Šeimininkams labai sunkiai sekėsi rast kelių varžovų krepšio link ir po dešimties minučių "Lietuvos BMW klubas Kaunas" pirmavo šešiais taškais – 11:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje žaidimą kontroliavo
"Lietuvos Ford Scorpio Klubas". Šeimininkai spurtavo 13:2 ir taip vėl nusvėrė dvikovos svarstykles savo naudai. Visgi, svečiai nepalūžo ir vedini Andriaus Pivoriaus sugebėjo susigrąžinti persvarą. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 28:34.

Po pertraukos aikštėje vyko įnirtinga kova. Krepšininkai negailėjo nei savęs, nei priešininkų. Aistros vis kaito ir techninę pražangą užsidirbo
"Lietuvos BMW klubo Kaunas" žaidėjas Egidijus Tamulaitis. Svečiai žaisdami labiau komandinį krepšinį visą trečiąjį ketvirtį išlaikė kelių taškų pranašumą ir prieš paskutinį kėlinį turėjo keturių taškų persvarą – 44:48.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai pateko į duobę ir tuo pasinaudoję BMW turėtojai pelnė aštuonis taškus be atsako.
"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" paprašė minutės pertraukėlės, bet ir po jos šeimininkai varžovų gynybą, pagrinde, stengėsi įveikti pavieniais veiksmais ir skirtumas toliau augo. Dvikovos pabaigoje "Lietuvos Ford Scorpio Klubas" dar turėjo viltį pakovoti dėl pergalės, kai po trijų iš eilės tritaškių buvo priartėjęs iki devynių taškų, bet svečiai atsilaikė ir atstatę dviženklį pranašumą šventė pergalę rezultatu 61:75.

Po susitikimo nugalėtojų treneris Tadas Čiuplys kalbėjo: "Pergalę lėmė kovingas žaidimas, o šiaip tikėjomės laimėt." Treneris pusiau juokais, pusiau rimtai užsiminė, kad autoklubų lygos finale norėtų susitikti su "Lietuvos BMW klubu Vilnius."

"Lietuvos Ford Scorpio Klubo" gretose 18 taškų pelnė Skirmantas Staniulis, 14 – Darius Dzimidavičius, 12 – Narūnas Čekaitis (14 atk. k.).

"Lietuvos BMW klubo Kaunas" ekipoje 15 taškų surinko Linas Stanislovaitis (15 atk. k.), 14 – Laurynas Žiugžlys, 12 – Marius Satkevičius, 11 – Andrius Pivorius.

Šeimininkai rungtynių teisėjams skyrė po 8, svečiai po 7 balus.
Atkrintamasias varžybas "Lietuvos BMW klubas Kaunas" pradėjo pergale (2008 balandžio 19 d., šeštadienis, 18:24 val.)"Lietuvos Ford Scorpio klubas" ir antrą kartą buvo stipresnis už "Peugeot klubą Kaunas" (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:23 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Lietuvos BMW Klubas Kaunas" (2008 kovo 31 d., pirmadienis, 22:52 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" pagerino du rekordus! (2008 vasario 09 d., šeštadienis, 19:17 val.)Finišavo "Lietuvos autoklubų lyga" (2008 birželio 13 d., penktadienis, 00:31 val.)" Lietuvos BMW klubas Kaunas" nušlavė "Autobanginių" ekipą (2008 gegužės 17 d., šeštadienis, 20:06 val.) "Lietuvos BMW klubas Kaunas" nesunkiai įveikė "Mazdos 323F klubą" (2008 sausio 26 d., šeštadienis, 18:41 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "BMW Kaunas" (2008 kovo 29 d., šeštadienis, 18:17 val.)"Mazda 323F klubas" namuose nusileido "Lietuvos Ford Scorpio Klubui" (2008 kovo 15 d., šeštadienis, 18:51 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" iškovojo lengvą pergalę prieš "Mazda 323F klubą" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 18:41 val.)