KM TORNADO-92 vs KK AKADEMIJA (50:100)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 sausio 31 d., Pirmadienis, 18:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"KK Akademijos" "apvali" pergalė

2011 sausio 31 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 5217

Pirmadienį, J.Dobkevičiaus vid. m-kloje įvyko „C“ lygos „BaltikSport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „KM Tornado-92“ bei „KK Akademijos“ penketukas. Nuo pat pirmų minučių ūgiu, amžium bei jėga pranašesni svečių ekipos žaidėjai žaidė lyg užsivedę – išnaudodami jaunųjų šeimininkų klaidas bei nesusipratimą jie nesunkiai pelnydavo vidutiniškai po 25 taškus per kėlinuką, tuo tarpu „KM Tornado-92“ atsakydavo dvigubai mažesne suma. Taigi rungtynės baigęsi apvaliu rezultatu – 50:100 „KK Akademijos“ naudai.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 7 „sausais“ „KK Akedemijos“ taškais, į kuriuos šeimininkams sunkiai sekėsi atsakyti. Išnaudodami ūgio ir jėgos pranašumą svečiai pirmame ketvirtyje atrodė kur kas pranašesni. Sunkiai derindami savajį žaidimą „KM Tornado-92“ per kėlinuką pelnė vos 8 taškus, ir „susikrovė“ 15 taškų deficitą (8:23).

Antrame kėlinuke šeimininkai pradėjo spausti savo varžovus, ir iškovojo šiokios tokios naudos – dažnos svečių klaidos leido jiems pelnyti daugiau taškų. Vis dėlto išnaudodami šeimininkų klaidas svečiai taip pat nesnaudė, ir neleido varžovams jų prisivyti. Kėlinukas baigėsi rezultatu 23:26, o bendras defcitas paaugo iki 18 taškų (31:49).

Antroje rungtynių pusėje pailsėjusi svečių ekipa ir vėl pradėjo naudoti kozirius – jėga bei laimėta lenta jiems suteikė labai daug pranašumo. Pamažu ir vėl toldami nuo savo oponentų „KK Akademija“ per trečią ketvirtį savo persvarą praktiškai padvigubino – po trijų kėlinių ekipas skyrė net 34 taškai ( 41:75 ).

Paskutiniame kėlinyje stebuklas neįvyko – ir toliau savojo žaidimo nerandantys „KM Tornado-92“ darė daug klaidų, ir prametė beveik visus metimus. Tai byloje per kėlinį pelnyti vos 9 taškai. Tuo tarpu svečiai nelėtindami tempo sumetė 25 taškus, ir pasiekę 100 taškų ribą nugalėjo varžovus dviguba persvara – 50:100.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris teigė: „Kaip J.Kazlauskas sakė „Kai gerai komanda lošia, treneriai – nereikalingi“. Šiandien mum taip ir buvo.“

"KK Akademija" išplėšė sunkią pergalę (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 21:59 val.)"KK Akademija" pateko į ketvirtfinalį (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:16 val.)"KK Akademija" antrąjį turą pradėjo pergalingai (2011 sausio 12 d., trečiadienis, 22:58 val.)KK "Akademija" vos neišleido pergalės iš savo rankų (2011 kovo 28 d., pirmadienis, 22:06 val.)"KM Tornado-92" pasiekė nelengvą pergalę (2011 sausio 26 d., trečiadienis, 20:46 val.)"KK Akademija" turėjo pripažinti "Korys-2" pranašumą (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 23:10 val.)Eilinė "Kauno SRC" krepšininkų pergalė (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:21 val.)Laimėta kova po krepšiais, leido KK "Akademijai" pasiekti pergalę (rekordas) (2010 gruodžio 01 d., trečiadienis, 23:16 val.)"KK Akademija" sutriuškino "Kauno prekybos ir verslo mokykla & Rami" ekipą (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 22:32 val.)"KK Akademija" tik po pratęsimo paužė "BC Fobas" ekipą (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:39 val.)