BC SPURTAS vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (67:109)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 13 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

„Bangos energetika“ įveikė „BC Spurtą“

Krepšį atakuoja Dimka
2009 vasario 14 d., Šeštadienis, 14:30 val., peržiūros: 4816

Penktadienio vakarą (02.13) Kauno kolegijos sporto salėje vyko „Aukso“ lygos rungtynės tarp „BC Spurto“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Bangos energetikos“ krepšininkų. Rungtynių antrame kėlinyje perėmę iniciatyvą svečiai įgyjo dviženklį pranašumą, kurį antroje pusėje padidino su kaupu ir iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 67-109.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo taikliu svečių komandos žaidėjo P. Dambrausko dvitaškiu. Abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir ketvirtą rungtynių minutę rezultatas vėl tapo lygus (12-12). Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau sužaidę „Bangos energetikos“ komandos žaidėjai įgyjo dviejų taškų persvarą ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 25-27.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo šešiais svečių komandos taškais be atsako, o kėlinio viduryje „Bangos energetikai“ persvarą pavyko padidinti dar labiau. Po taiklaus M. Mikšio baudos metimo svečiai įgyjo dviženklį pranašumą (29-39), kurį ir toliau puikiai žaisdami puolime dar labiau padidino. Antrasis kėlinys baigėsi „Bangos energetikai“ pirmaujant rezultatu 33-52.

Po pertraukos „Bangos energetika“ dar kartą spurtavo ir „BC Spurto“ atsilikimas jau tapo triuškinamas. Kėlinio viduryje V. Peseckiui patyrus traumą, aikštelėje liko žaisti vos keturi „BC Spurto“ žaidėjai, tačiau tai juos įkvėpė ir žaisdami keturiese prieš penkis priešininkų komandos žaidėjus, „BC Spurto“ krepšininkai gana gerai atsilaikė. Kėlinio pabaigoje V.Peseckis grįžo į aikštelę ir toliau tęsė pasidorymą, kadangi trauma, nebuvo tokia rimta, kokia pasirodė žaidėjui nugriuvus prie priešininkų komandos krepšio. Trečiasis ketvirtis baigėsi rezultatu 50-74.

Paskutiniame kėlinyje „BC Spurto“ gretose buvo jaučiamas nuovargis, nes visi krepšininkai žaidė be keitimo, o priešininkai turėjo vieną žaidėją ant atsarginių žaidėjų suolelio. Skirtumas ir toliau labai spračiai augo. Likus žaisti dvi minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos po R. Daunio dvitaškio „Bangos energetika“ pelnė šimatąjį tašką, o varžybos baigėsi net 42 taškų „Bangos energetikos“ komandos pergale, rezultatu 67-109.

Po rungtynių kalbintas „Bangos energetikos“ komandos treneris teigė, kad pergalę kogero lėmė sėkmė ir tai, kad „Bangos energetikos“ komandos gretose buvo vienu žaidėju daugiau, šmaikštavo džiaugdamasis pergale treneris.

„Atletas“ buvo pranašesnis prieš „BC Spurtą“ (2009 sausio 30 d., penktadienis, 23:45 val.)"Autofanai" įveikė "BC Spurtą" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)"Bangos energetika & Diremta" įsirašė jau penktąją pergalę (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 22:06 val.)"Bangos energetika & Diremta" po atkaklios kovos įveikė "Varaidą" (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)"Bangos Energetika & DIREMTA" šventė įtikinamą pergalę prieš "BC Spurtas" (2009 sausio 29 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)"Bangos energetika & Diremta" be vargo susidorojo su "BC Spurto" komanda (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:16 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškovojo eilinę pergalę (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)"Bangos Energetika & Diremta" išvykoje sutriuškino Vilkijos ekipą (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Statybų vizija & LVA" įveikė "BC Spurto" pasipriešinimą (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 20:30 val.)"Bangos energetika & Diremta" įrodė esą pranašesni už "Autofanus" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:45 val.)