VALORUS vs BOKŠTUVA (51:82)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 17 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 20, Kaunas LT-50387

„Bokštuva“ neturėjo problemų su „Valorus“ komanda

2010 sausio 17 d., Sekmadienis, 22:41 val., peržiūros: 5821
Sekmadienio vakarą (01-17) „Kauno kolegijos“ sporto salėje susitiko dvi „B“ lygos „C“ pogrupio komandos „Valorus“ (šeimininkai) ir „Bokštuva“ (svečiai). Jau nuo pirmųjų minučių iniciatyvą į savo rankas perėmę svečių ekipos krepšininkai pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 51:82.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų laimėtu ginčo kamuoliu. Deja pirmosios atakos metu savo taškų sąskaitos nepavyko atidaryti.Apsigynę „Bokštuvos“ žaidėjai sėkmingai sužaidė ir kitoje aikštės pusėje ir pirmieji pataikė į krepšį. Šeimininkų ekipai pavyko sužaisti geresnę atkarpą ir išsiveržti į priekį (4:2). Tačiau ilgai šios persvaros jiems nepavyko išlaikyti. Svečiai spurtavo 2:16 ir atitrūko iki 15 taškų (6:21). Iki pabaigos persvara sumažėjo tik vienu tašku 13:27.

Antrame kėlinyje šeimininkai kiek susikoncentravo į savo žaidimą ir sumažino deficitą iki septynių (20:27). Keletas klaidų gynyboje ir neišnaudotos puikios progos puolime neleido „Valorus“ komandai dar labiau sumažinti persvaros. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė devyni taškai 34:43 (21:16).

Trečiame ketvirtyje šeimininkų gynyba vėl pradėjo byrėti. Tuo pasinaudoję jų varžovai netruko susigrąžinti dviženklį pranašumą. Kėlinį užbaigę 9:0 „Bokštuvos“ komandos žaidėjai prieš lemiamą ketvirtį turėjo įgiję 17 taškų pranašumą 44:61 (10:18).

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas. Šeimininkai nesugebėjo atsitiesti, per šį kėlinį sugebėję surinkti vos septynis taškus. Svečiai sugebėjo padvigubinti savo pranašumą ir rungtynės laimėjo rezultatu 51:82 (7:21).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris teigė : „ – Žaidėjai šiose varžybose pademonstravo puikų komandinį žaidimą , kuris leido pasiekti teigiamą rezultatą. Priešininkams palinkėčiau sėkmės kitose rungtynėse“

"Valorus" : K.Sakalauskas 15.
"Bokštuva" : D.Baltušis 22 , L.Ivanovas 19 (15 atk.kam).

"Bokštuva" nesugebėjo pasipriešinti "Varaidai" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 20:09 val.)"Bokštuva" po dviejų pratęsimų palaužė "Lietuvos dujų" komandą (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 17:52 val.)"Bokštuva" sezoną pradėjo pergalingai (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 18:50 val.)"Bokštuva" pergalę pasiekė po permainingos kovos (2010 vasario 02 d., antradienis, 23:22 val.)Po įtemptos kovos pergalę išplėšė "Valorus" komanda (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:13 val.)"Bokštuva" pergalę pasiekė tik po atkaklios kovos (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 19:59 val.)"Bokštuva" po sunkios kovos palaužė 'Sabonio KM 92 - Vaigorą" (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Bokštuva" tiesiog nušlavė "Dumblą" (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 17:09 val.)"Bokštuva" įveikė "Sabonio KM 94 - Ūkio banką" (2010 vasario 09 d., antradienis, 21:34 val.)"Bokštuva" palaužė kietą "Eltechos" pasipriešinimą (2009 spalio 27 d., antradienis, 22:55 val.)