PRIENŲ "AUŠRA" vs SKK "KOMANDA" (36:79)"DAILIOJI" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 vasario 07 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Prienų savivaldybės sporto centras, Birutės g. 7, Prienai

SKK "Komanda" įtikinamai įveikė Prienų "Aušros" krepšininkes

2010 vasario 07 d., Sekmadienis, 23:07 val., peržiūros: 4032
Sekmadienio popietę savo jėgas KKL "Dailiojoje Lygoje" išbandė Prienų "Aušros" ir SKK "Komandos" krepšininkės. Šeimininkės buvo nusiteikusios itin svetingai ir leido viešnioms išsivežti įtikinamą pergalę rezultatu 36:79.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo Ernesta Morkūnaitė. Svečių ekipa atsakė viena taiklia Živilės Petrauskienės bauda iš dviejų bei Dainos Motiejūnienės dvitaškiu (2:3). Eglė Zaksaitė dar kartą išvedė Prienų "Aušros" krepšininkes į priekį (4:3). Vis tik, viešnios iš Kauno surengė spurtą 3:13 bei atitrūko 6 taškais (7:13). Kėlinio pabaigoje prieniškių ekipoje Karolina Misevičiūtė pelnė savo komandai 5 taškus, o kaunietės atsakė tuo pačiu. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių rezultatu (12:18) SKK "Komanda" priekyje.

Antrojo kėlinio pradžia parodė, kad šeimininkės neketina pasiduoti ankščiau laiko. Prienų "Aušra" savo gretose atrado tikrąją lyderę, galinčią tempti komandą į priekį. Ja tapo Eglė Zaksaitė. Žaidėja kėlinio pradžioje viena bandė sutvarkyti reikalus puolime, pelnydama pirmuosius 9 komandos taškus. Tuo tarpu SKK "Komanda" puolime kiek sumažino apsukas bei leido varžovėms priartėti iki 3 taškų (21:24). Po taiklaus Gretos Mickevičiūtės dvitaškio skirtumas tarp komandų dar buvo 4 taškai (23:27). Tačiau tada svečių komanda surengė spurtą 0:8 bei padidino savo pranašumą iki 12 taškų (23:35). Kėlinio paskutinėmis sekundėmis Simona Ramanauskaitė sugebėjo pataikyti iš toli, bei sumažinti savo komandos deficitą iki vienženklio (26:35).

Antrąjį ketvirtį užbaigusios tritaškiu metimu, tokiu pat sėkmingu bandymu iš toli, Prienų "Aušros" žaidėjos pradėjo iki trečiąjį kėlinį. Po Karolinos Misevičiūtės taiklaus tritaškio skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 6 taškų (29:35). Likusi kėlinio dalis priminė didelį, ilgai besitesiantį SKK "Komandos" spurtą. Kaunietės per likusią kėlinio dalį įmetė 16 taškų, į savąjį krepšį praleisdamos tik du bei padidino turėtą 9 taškų persvarą iki 20 taškų (31:51). Per šį ketvirtį šeimininkės pataikė vieną dvitaškį bei vieną tritaškį metimą.

Prieš lemiamą kėlinį buvo likę tik formalumai. Tačiau SKK "Komanda" neketino mažinti apsukų. Aušrai Banytei pelnius keturis taškus, o Dovilei Rusonytei ir Živilei Petrauskienei pridėjus po du taškus skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 28 taškų (31:59). Galiausiai taškų sausrą šeimininkių komandoje nutraukė Ernesta Morkūnaitė pataikydama iš toli (34:59). Daina Motiejūnienė ir Giedrė Brasevičiūtė atsakė taikliais dvitaškiais metimais (34:63). Likusi kėlinuko dalis buvo analogiška trečiajam ketvirčiui. Viešnių ekipa įmetė 16 taškų, o prieniškės pelnė tik du. Šeimininkės ir šiame ketvirtyje sugebėjo pataikyti po kartą iš toli ir dviejų taškų zonos. Galutinis rungtynių rezultatas (36:79).

Po rungtynių kalbinta Prienų "Aušros" trenerė D.Šklėriūtė sakė: "Pirmus du kėlinius priešinomės varžovėms, vėliau jos pabėgo. Norint žaisti – reikia dirbti. Mažai treniruočių, mažai susižaidimo. Varžovės paliko gerą įspūdį – norinčios žaisti".

SKK "Komandos" trenerė Solveiga Liesienė po rungtynių kalbėjo: "Merginos antroje rungtynių pusėje susikaupė ir pradėjo pataikyti iš po krepšio, manau tai ir buvo pergalės raktas. Pirmuose dvejuose kėliniuose labai prastai pataikėmė iš po krepšio, praktiškai tris kartus metame, o tik ketvirtą įmetame (šypsosi). Pataikymo procentas tikriausiai bus prastas. Varžovės iš pradžių žaidė visai neblogai, manau mergaitės geros, tačiau joms trūksta kovingumo. Manau, kad jos nelabai kovoja. Lyg ir eina link kamuolio, bet ne iki galo. Gal joms kiek trūksta jaunatviško užsispyrimo, bet šiaip labai nebloga komanda".

Prienų "Aušros" ekipoje išsiskyrė: Eglė Zaksaitė 13 taškų (5 atk. kam), Karolina Misevičiūtė 11 taškų (5 atk. kam).

SKK "Komandos" gretose sėkmingiausiai žaidė: Daina Motiejūnienė 25 taškai (24 atk. kam. 5 rez. perd. 6 perimti kam. 4 blok. met),Giedrė Brasevičiūtė 15 taškų (11 atk. kam), Aušra Banytė 13 taškų, Dovilė Rusonytė 11 taškų (7 rez. perd. 5 perimti kam).
SKK "Komanda" įveikė jaunąsias Kauno "Aisčiai" - 3 krepšininkes (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 21:26 val.)"SKK Komanda" palaužė "Jonavos SŠC" krepšininkes (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 00:09 val.)Jonavos "SŠC" svečiuose lengvai įveikė Prienų "Aušrą" (2010 vasario 28 d., sekmadienis, 17:47 val.)"SKK Komanda" pasiekė nesunkią pergalę (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 15:20 val.)"SKK Komanda" antrojoje susitikimo dalyje palaužė "KTU" merginas (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 21:05 val.)SKK "Komanda" - "Dailiosios" lygos nugalėtojos! (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Kaunas Aisčiai - 3" ekipa neturėjo didelio vargo prieš "Prienų Aušrą" (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Jonavos SŠC" krepšininkės (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 18:31 val.)KKL "Dailiosios Lygos"lyderių dvikovoje prireikė dviejų pratęsimų (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 16:06 val.)Prienų "Aušrai" nepavyko iškovoti pirmosios pergalės (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 19:26 val.)