STATYBŲ VIZIJA & LVA vs SK DAINAVA (86:73)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 15 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Statybų vizija & LVA" iškovojo nesunkią pergalę prieš SK "Dainava" komandą

2011 gegužės 15 d., Sekmadienis, 21:13 val., peržiūros: 3999

Gegužės 15 dieną, 17.30 "LVA" sporto salėje, įvyko "Laikinosios sostinės 2011", "Mažosios" taurės rungtynės, kuriose susitiko "Statybų vizija & LVA" ir SK "Dainava". Nors rungtynių pradžioje "Statybų vizija & LVA" komandai sunkokai sekėsi ir jie beveik visą laiką turėjo vytis priešininkus, tačiau antroje rungtynių pusėje jie susižaidė ir perėmė žaidimą į savo rankas bei atitrūko nuo priešininkų. Iki rungtynių pabagos jie įgijo dviženklią persvarą ir nugalėjo rezultatu [86:73].

Rungtynėms prasidėjus pirmąjį kamuolį atkovojo svečiai, SK "Dainava" krepšininkai, tačiau šeimininkai, "Statybų vizija & LVA" krepšininkai, apsigynė nuo jų atakos ir pirmieji šiose rungtynėse pasižymėjo pelnydami du taškus. Toliau abi komandos žaidė apylygiai ir tik kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai laimėjo jį dviejų taškų skirtumu. Antrajame kėlinuke dar kartą pirmieji pasižymėjo šeimininkai, tačiau svečiai jiems atsakė trimis tolimais metimais ir vienu dvitaškiu iš eilės ir sužaidę labai greitą atkarpą 11:0 atsiplėšė septyniais taškais. Iškart po to susikaupę šeimininkai priešinkams atsakė sužaidami sėkmingą atkarpą 8:0 ir grąžindami sau minimalią vieno taško persvarą. Likus žaisti vos kelioms sekundėms iki kėlinuko pabaigos rezultatas buvo lygus, tačiau svečiai pataikė tolimą metimą ir įgijo trijų taškų persvarą.Sužaidus du kėlinius rezultatas buvo [35:38].

Po ilgosios pertraukos svečiai pirmieji pelnė du taškus, o šeimininkai jiems atsakydami spurtavo ir sužaidė atkarpą 11:0 dar kartą išsiverždami į priekį. Likus porai minučių iki kėlinuko pabaigos skirtumas tarp komandų buvo aštuoni taškai, kai šeimininkai dar kartą pasistengė ir užbaigė kelinuką atkarpa 8:0, taip atitrūkdami iki šešiolikos taškų. Paskutiniajame kėlinuke šeimininkai nemažino tempo ir toliau didino atitrūkimą nuo priešininkų. Likus žaisti porai minučių šeimininkai pirmavo dvidešimt vieno taško skirtumu. Tačiau rungtynių pabaigoje visiškai atsipalaidavo ir leido varžovams sužaidžiant atkarpą 8:0 prisivyti, tačiau tai jau nieko nebepakeitė. "Statybų vizija & LVA" krepšininkai įrodė esantys stipresni ir kovingesni, todėl nesunkiai nugalėjo rezultatu [86:73].

"Statybų vizija & LVA": Povilas Markauskas 22 (18 atk. kamuolių, 8 išpr. pražangos), Donatas Petrauskas 18 (14 atk. kamuolių), Audrius Navickas 15, Giedrius Babrauskas 13 (11 atk. kamuolių), Edvinas Banevičius 10.

SK "Dainava": Simonas Pupkevičius 19, Aurimas Švelnys 14 (5 rezult. perdavimai), Tautvydas Virbukas 13, Karolis Žūtautas 10, Petras Tuomenas 6 (12 atk. kamuolių), Eduardas Mačiulis 3 (6 rezult. perdavimai).

"Statybų Vizija & LVA" pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2011 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Statybų vizija & LVA" įrodė savo pranašumą prieš "Stumbrą" (2011 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:33 val.)"Sporto manija & Ekodora" nesunkiai įveikė SK "Dainavą" (2011 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:59 val.)"Statybų vizija & LVA" pasipriešino "Kauno" ekipai (2011 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:27 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė SK "Dainava" (2011 gegužės 27 d., penktadienis, 22:01 val.)Po atkaklių ir permainingų rungtynių pergalę šventė "SK Dainava" (2011 gegužės 07 d., šeštadienis, 16:32 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę "SK Dainavos" krepšininkai nugalėjo "Stumbras" ekipą (2011 gegužės 20 d., penktadienis, 20:33 val.)Dėl vietos pusfinalyje "SK Dainava" turėjo gerokai pavargti (2011 birželio 08 d., trečiadienis, 22:13 val.)"KV & Onninen" ketvirtfinalio barjerą peržengė be didesnio vargo (2011 birželio 06 d., pirmadienis, 21:22 val.)"Elektromontuotojas" iškovojo kelialapį į finalą (2011 birželio 14 d., antradienis, 20:42 val.)