VARAIDA vs SISTEMATIKA (112:47)Kauno Mero taurė 2008 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 rugsėjo 28 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Varaida" sulygino su žeme "Sistematiką"

Marius Širvaitis ženkliai prisidėjo prie triuškinančios pergalės
2008 rugsėjo 29 d., Pirmadienis, 00:39 val., peržiūros: 6731

Šįvakar, rugsėjo 28 dieną, „Dobkevičiaus“ vidurinėje mokykloje susitiko dvi „Kauno Mero taurės“ turnyre D pogrupyje rungtyniaujančios komandos – aikštelės šeimininkai „Varaida“ ir „Sistematika“. Nuo pat rungtynių pradžios karingai nusiteikę šeimininkai be gailesčio draskė „Sistematikos“ gynybą. Visas rungtynes atotrūkis tarp „Vairaidos“ ir „Sistematikos“ nenumaldomai augo ir po dviejų kėlinių jau beveik niekas neabejojo, kas taps šio susitikimo nugalėtoju. Šiame susitikime komandų lygio skirtumas buvo ypač jaučiamas, o tai atspindi ir galutinis rungtynių rezultatas – 112:57.

Per pirmąsias dvi ketvirčio minutes „Varaida“ sugebėjo spurtuoti 10:0, o tai kas vyko toliau jau pirmame ketvirtyje pasiuntė į nokdauną svečius: pralaimėtas ketvirtis net 25 taškų skirtumu – 35:10.

Antrajame kėlinyje toliau pranašumą krovėsi šeimininkai, tačiau šį ketvirtį, persvaros didinti tokiu dideliu tempu kaip pirmajame nepavyko, tačiau ir antrajame ketvirtyje „Varaidos“ pranašumas buvo pastebimas – 57:21.

Po didžiosios pertraukos poilsio grįžę į aikštę „Varaidos“ žaidėjai atrodė panašiai kaip ir pirmame ketvirtyje – žaidimas buvo greitas ,aštrus ir kas svarbiausiai labai tikslus. Toks žaidimas leido kėlinį laimėti 22 taškais ir po trijų kėlinių turėti net 58 taškų pranašumą – 90:32.

Paskutiniame, nieko nelemiančiame kėlinyje, šeimininkai žaidė atsipalaidavę, tačiau ir vėl sugebėjo dažniau užbaigti atakas ir rungtynes baigė milžinišku pranašumu – 112:47.

Po rungtynių „Varaidos“ įžaidėjas, šios dienos rungtynėse atlikęs net 13 rezultatyvių perdavimų, Linas Drulia kalbėjo: „Žinojom, kad varžovai bus silpnesni. Galvojom laimėsim kokiais 30 taškų, bet kad tiek laimėsim negalvojau. Visi šiandien gerai sužaidė, gerai pataikė. Ypač Vilpišauskas. Čia už tai matyt, kad praeitas rungtynes nepataikė nė vieno tritaškio.“

"Varaidos" ekipoje pasižymėjo: A.Vilpišauskas ( 30 taškų ), M.Valaitis ( 23 taškai ), R.Anskaitis ( 17 taškų ) ir T.Beržinskas ( 13 taškų ).

"Sistematikos" komandoje išsikyrė Ž.Sniečkus ( 15 taškų ) ir M.Buelis ( 12 taškų ).

"Bangos energetika & Diremta" įveikė "Sistematiką" (2008 rugsėjo 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)"Kauno Mero taurės" pirmenybes pradėjo "Varaida" ir "Studentija" (2008 rugsėjo 14 d., sekmadienis, 19:54 val.)"Arauša" pateko į pusfinalį (2008 spalio 10 d., penktadienis, 21:06 val.)Po labai įtemptos kovos pirmąją pergalę iškovojo "Studentija" (2008 rugsėjo 16 d., antradienis, 22:36 val.)Įspūdinga "Bangos energetikos & Diremtos" pergalė (2008 spalio 05 d., sekmadienis, 23:07 val.)Paaiškėjo "Studentijos" varžovai "Kauno Mero mažosios taurės" pusfinalyje (2008 spalio 11 d., šeštadienis, 17:09 val.)