VIJORA vs KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI (72:85)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 25 d., Ketvirtadienis, 19:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" pasiekė pergalę

2010 lapkričio 25 d., Ketvirtadienis, 21:53 val., peržiūros: 7211

Ketvirtadienį (11.25) Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybės, kuriose susitiko "Vijora" (šeimininkai) ir "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo nelygia kova, kurioje svečiai sėkmingai kaupė persvarą ir šį kėlinį laimėjo 15 taškų skirtumu. Antrasis ketvirtis buvo atkaklesnis, kadangi ekipos žaidė pakankamai panašiai ir šį kartą "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" pridėjo dar 3 taškus prie savosios persvaros. Trečiajame ketvirtyje kartojosi pasatarojo scenarijus ir ekipos toliau demonstravo panašaus lygio krepšinį, o šeimininkai minimaliu skirtumu buvo stipresni. Paskutiniajame kėlinuke kova ir toliau vyko, tačiau svečiams niekaip nepavyko pernelyg priartėti prie savo varžovų ir pergalę šventė "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" rezultatu (72.85).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo (4:0) "Vijoros" naudai, tačiau neilgai trukus viskas apsiverė aukštyn kojomis, kadangi iniciatyvą perėmė svečiai, kurie žaibiškai išlygino rezultatą, o kiek vėliau jį persvėrė savo naudai ir puikiai žaisdami skirtumą padidino 15 taškų (10:25).

Antrasis ketvirtis nebuvo toks triuškinantis kaip pirmasis ir ekipų žaidimas stabilizavosi, bei prasidėjo kova tarp ekipų, kėlinio antroje pusėje žaidimas bangavo ir žaidėjai žadė pakankamai rezultatyviai, bei nekėtino nei viena pasiduoti, del to skirtumas pakito tik 3 taškais (25:43).

Trečiasis kėlinys susidėjo iš keletos atkarpų, kurios skirtumą ženkliai sumažindavo arba padidindavo, o žaidimas ir toliau buvo kovingas, žaidėjai negailėjo jėgų ir šiame kėlinyje juos skyrė vos 1 taškas , o šis kėlinys buvo pirmasis ir paskutinis, kurį laimėjo "Vijora" (51:68).

Paskutiniajame ketvirtyje ekipos žaidė truputi atsipūtusios ir kova nebebuvo tokia kieta, svečiai išliko ramūs ir toliau žaidė savo krepšinį, tuo tarpu šeimininkai žaidė labai greitą, bei kupiną klaidų žaidimą ir "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" nesunkiai nugalėjo šiose varžybose (72:85).

"Vijoros" komandoje išsikyrė Deividas Sabeckis įspūdingai tempęs savo komandą, pelnė 40 taškų, atkovojo 11 kamuolių, išpravokavo 12 pražangų, bei atliko net trigubą dublį, nemažai prisidėjo Julius Gineika įmetęs 13 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius.

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" išsiskyrė Robertas Turskis pelnęs 20 taškų, atkovojęs 10 kamuolių, bei atlikęs dvigubą dublį, taip pat Darius Juchnevicius ir Mantas Karauskas pelnė po 13 taškų ir atitinkamai 11 ir 10 atkovotų kamuolių, bei abu atliko po dvigubą dublį.

Po rungtynių lamėjusiųjų treneris teigė: "Neblogai rungtynės sekėsi, tikėjomės bus sunkiau, bet laimėjom, neblogai nusiteikę buvom, atkovojom kamuolių, 9 numerį padengėm, ant galo atsipalaidavom, tai leidom pamėtyt, svarbiausia uždengėm 9 nes vienas žaidžia, pas mus komandoj truputi daugiau žaidžiančių.

"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" palaužė "Omegą" (2010 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 00:30 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai " įveikė "GB United" (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" nesunkiai įveikė "Kauno tiltus" (2011 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" pirmąjį turą pabaigė triuškinančia pergale (2010 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" turėjo pripažinti "Helvinos" pranašumą (2011 vasario 17 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" sutriuškino "Lietuvos geležinkelius" (2010 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)"Helvina" pranoko "Kautrą & Currus ir Dariaus baldų" komandą (2011 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)"Įmonių" lygos sezonas prasidėjo lengva "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" pergale (2010 spalio 20 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Celsis" svečiuose įveikė "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" komandą (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)"Celsis" pačioje rungtynių pabaigoje palaužė "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" (2011 sausio 13 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)