VĖDISANA vs VAIŠVYDAVA (63:83)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 18 d., Pirmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Vėdisina" nesugebėjo pasipriešinti "Vaišvydavos" ekipai

2009 gegužės 18 d., Pirmadienis, 20:26 val., peržiūros: 3528

Šiandien (05-18) "KTK" sporto salėje susitiko dvi "Respublikos" taurės turnyro ekipos " Vėsidina" (šeimininkai) ir "Vaišvydava" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių į priekį įsiveržę svečių žaidėjai išlaikė pranašumą iki pat varžybų pabaigos ir iškovojo pergalę rezultatu 63:83.

Pirmąjį kėlinuką ekipos pradėjo lėtai ir ramiai. Įpusėjus kėlinio laikui svečiai pradėjo demonstruoti kiek greitesnį žaidimą , taip išmušdami iš vežių varžovų krepšininkus. Jau kėlinio viduryje "Vaišvydavos" krepšininkai sugebėjo įgyti dviženklią persvarą. Iki kėlinuko pabaigos likus mažiau nei minutei šeimininkams perėmus iniciatyvą skirtumas sumažėjo iki 3 taškų. Paskutinę atkarpą užbaigę svečiai spurtu 4:0 po pirmojo kėlinio turėjo 7 taškų pranašumą 18:25.

Antrą ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečių ekipa. Laimėdami atkarpą 12:0 padidino savo pranašumą iki 19 taškų. Niekaip negalėdami prisitaikyti prie varžovų diktuojamo ritmo šeimininkai po dviejų kėlinių jau turėjo 19 taškų deficitą 27:46 (9:21).

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek stabilizavosi. Šeimininkai ketvirtį pradėjo trimis tolimais metimais taip savo deficitą sumažinę per pus.Tačiau tragiškai sužaidę paskutinę kėlinio atkarpą "Vėsidina" krepšininkai varžovams leido atstatyti turėtą 19 taškų persvarą. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 45:64 ( 18:18).

Paskutinis kėlinukas buvo atkaklus ir kovingas. Šeimininkai vis dar bandė kilti į lemiamą šturmą , tačiau puikiai puolime žaidžiantys jų varžovai jiems to neleido daryti. "Vaišvydavos" krepšininkams pavyko išlaikyti solidų pranašumą iki pat varžybų finalinio švilpuko ir iškovoti nesunkią pergalę rezultatu 63:83 (18:19).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų ekipos treneris teigė, kad jų ekipa žaidė gan atsipalaidavusi , nes tai varžybos lėmusios ne daug ką.

Po itin sunkios kovos - pirmoji "Vaišvydavos" pergalė (2009 gegužės 14 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)"Varaida" penketukas nesunkiai įveikė "Vaišvydava" (2009 gegužės 12 d., antradienis, 22:27 val.)"Dumblas" pasiekė nesunkią pergalę Vaišvydavoje (2009 gegužės 05 d., antradienis, 22:45 val.)"Glasveka" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2009 balandžio 28 d., antradienis, 23:00 val.)"Dumblas" triuškinančia pergale pradėjo "Respublikos" pirmenybes (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 16:46 val.)"United" įveikė "Vėdisanos" ekipą (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 19:14 val.)"Varaida" nesunkiai įveikė "Vėdisaną" (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 19:50 val.) „Glasveka“ nušlavė „Vėdisana“ (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)