SPARTA vs ICE (74:50)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

"Sparta" komandai pavyko įveikti "Ice" varžovus

2009 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 22:21 val., peržiūros: 6705

Šiandien, gruodžio 9d., Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "C" lygos A pogrupio turnyrinėje lentelėje aukštas vietas užimančios komandos. Aikštelės šeimininkai "Sparta" priėmė išvykoje žaidžiančius "Ice" krepšininkus. Pirmasis kėlinukas prasidėjo tolimais metimais, tačiau nei vienai nepavyko komandai atitolti nuo varžovų. Antrajame ketvirtyje labiau sekėsi šeimininkams, taip jie susikrovė jau net 12 taškų persvarą. Svečiai bandė mažinti skirtumą, tačiau trečiajame kėlinuke kova vyko lygi. Šeimininkai emocingose rungtynėse išlaikė persvarą paskutiniame kėlinyje ir sugebėjo nugalėti savo varžovus rezultatu 74:50.

Pirmasis kėlinukas startavo "Sparta" komandos atkovotu kamuoliu ir taikliu tolimu metimu, į kurį svečiai taip pat atsakė tuo pačiu, bet vėl gi šeimininkai pataikė tolimą metimą, ir po dar svečių dviejų taškų pradėjo spurtą 7 sausais taškais bei įsiveržė į priekį 13:5. Visgi kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečių komandaa ir beveik išlygino rezultatą, tačiau turėjo pripažinti varžovų pranašumą minimaliu skirtumu 18:17.

Antrasis kėlinys pakeitė situacija, nes čia vyravo šeimininkų žaidimas, jie puikiai gynėsi taip varžovams neleisdami pelnyti taškų. Po R.Šunskio dviejų taškų šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą (31:20). Bet iškarto "Ice" komanda įmetė tolimą metimą taip sumažindami skirtumą iki 8 taškų. Bet kėlinio pabaigoje fortūna labiau lydėjo šeimininkus, kurie dar pelnė keturis taškus. Šiame kėlinyje netrūko ir emocijų, krepšininkai dažnai diskutavo su teisėjais. Kėlinys baigėsi dar įmetus po vieną baudos metimą rezultatu 36:24.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų pražanga, tačiau svečiai realizavo tik antrąjį baudos metimą. Sužaidus kelias minutes skirtumas tarp komandų išaugo iki 15 taškų, bet tada puikiai sužaidė E.Daunora pelnęs 5 taškus iį eilės. O po šeimininkų 6 taškų be atsako, tas pats E.Daunora pelnė dar svarbius komandai 5 taškus ir jo komandos draugas T.Venslauskas pridėjo dar du (46:37). Likus žaisti pusantros minutės , geriau sužaidė "Sparta" komanda įmetę keturis taškus ir įgydami 13 taškų persvarą. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 51:38.

Paskutinis kėlinukas prasidėjo šeimininkų taškais, bei dar du kartus R.Šunskis iš eilės perėmė kamuolį ir pelnė taškus ir tada skirtumas siekė 19 taškų pranašumą. Nors svečiai bandė spausti varžovus, bet jie gerai mokėjo persivaryti kamuolį į kitą sporto salės pusę. Taip spėdami surengti greitą ataką, o po jų 11 taškų be atsako skirtumas išaugo iki 28 taškų. Rungtynių pabaiga nieko nelėmė, tačiau du tolimus iš eilės metimus pataikė M.Vaišvila iš "Ice" komandos, taip sumažindamas skirtumą iki 24 taškų ir visgi turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pergalę rezultatu 74:50.

"Sparta": R.Šunskis (19 taškų), R.Dabašinskas (18 taškų) ir A.Bičius (14 taškų).

"Ice": E.Daunora (20 taškų ir 12 išprovokuotų pražangų) ir V.Žvirblis (9 taškai).

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė, jog džiaugiasi eiline pergale, ypač dėl to, kad priešininkai buvo stiprūs.

Varžovų treneris komentavo, jog teisėjai švilpė gerai, bet komanda neapsigynė ir padarė daug klaidų, kurias reikės taisyti, o toliau emociškai sunku šnekėti ką tik pasibaigusias rungtynes.

"Sparta" lengvai nugalėjo "Korys - 2" komandą ir pateko į "C" lygos pusfinalį (2010 kovo 24 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Sparta" po atkaklios kovos palaužė "Ragus" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 22:06 val.)"Sparta" iškovojo pakankamai lengvą pergalę (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:57 val.)"ICE" komanda išlieka nepralaimėjusi (2009 gruodžio 02 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Sparta“ ir toliau pergalingai tęsia antrąjį etapą (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 23:51 val.)Po permainingos kovos "Sparta" šventė pergalę svečiuose prieš "KMAIK" (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)„Sparta“ įveikė „Kolpingo Kolegiją“ (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:19 val.)"Sparta" parodė kovotojų charakterį prieš "Statybų viziją & LVA" (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:20 val.)Nervinga lyderių dvikova baigėsi "ICE" pergale (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Sparta“ iškovojo lengvą pergalę (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:20 val.)