KAMESTA & KURT KOENIG vs KOMPIUTERA & HIDRAULINĖS SISTEMOS (89:77)Kauno Mero taurė 2010m. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 rugsėjo 20 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"Kamesta & Kurt Koning" sezoną pradėjo pergalingai

Aikštėje vyko atkakli kova
2010 rugsėjo 20 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 8699
Rugsėjo 20 dieną, 20.15 val., Garliavos "Jonučių" mokyklos sporto salėje startavo naujasis "KKL" sezonas ir pirmose "Kauno Mero Taurės 2010" rungtynėse susitiko "Kamestos & Kurt Koning" bei "Kompiutera & Hidraulinės Sistemos" komandos. Rungtyniu pirmoji pusė buvo gana atkakli ir komandos žaidė lygiai, tačiau po ilgosios pertraukos, daugiausia M.Karpičiaus pastangomis "Kamestos & Kurt Koning" komanda atitrūko ir susikrovusi solidų pranašumą pasiekė nesunkią pergalę, rezultatu 89:77.

Nors rungtynių pradžioje abi komandos stengėsi žaisti aktyviai bei greitai, tačiau tik pirmosios atakos krepšininkams pavyko sklandžiai, vėliau žaidėjai įklimpo į gana kibų, bei kontaktinį žaidimą. Abi komandos nevengė stabdyti varžovus pražangomus, o skirtumas visą laiką buvo nežymus. Vistik tikslau atakavo ir varžovų klaidas sėkmingiau išnaudojo "Kompiutera & Hidraulinės Sistemos" komanda, tačiau ryškiau atitrūkti jiems trukdė prasta kova dėl atšokusių kamuolių. Artėjant ilgajai pertraukai "Kompiutera & Hidraulinės Sistemos" komanda sugebėjo išsaugoti nedidelį pranašumą, bei pirmavo rezultatu 38:41.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje staiga pasikeitė, nors atrodė, jog "Kompiutera & Hidraulinės Sistemos" komanda vis dar žaidžia tuo pačiu ritmu, tačiau žaidėjai dažniau pradėjo klysti paprastose situacijose, o varžovų komandos lyderis M.Karpičius, per trečiąjį kėlinuką surinko net 15 taškų atakuodamas visiškai be klaidų. Pirmaujanti komanda greitai pasikeitė ir aikštelėje šeimininkauti pradėjo "Kamestos & Kurt Koning" komandos žaidėjai, kurie nesunkiai susikrovė dviženklį pranašumą, bei tvirtai kontroliavo rungtynių eigą. "Kompiutera & Hidraulinės Sistemos" komanda mėgino gelbėtis tolimais metimais, bet žaidėjai dar nebuvo pripratę prie jau atitolusios tritaškio linijos ir atakuoti jiems sekėsi prastai. "Kamestos & Kurt Koning" žaidėjams beliko kantriai sulaukti rungtynių pabaigos bei pasiekti nesudėtingą pergalę, rezutlatu 89:77.

"Kamestos & Kurt Koning" komandos treneris po rungtynių teigė, kad pirmus du kėlinukus vyko tarsi varžovų žvalgyba, o antroje rungtyniu pusėje žaidėjai susikaupė, bei pasiekė pergalę.

"Kamesta & Kurt Koenig" nesunkiai įveikė "Lietuvos geležinkelius" (2010 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Kamesta & Kurt Koenig" lengvai įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2010 spalio 11 d., pirmadienis, 23:22 val.)"Radijas Tau" nepaliko jokių vilčių "Kamesta & Kurt Koenig" (2010 spalio 04 d., pirmadienis, 22:41 val.)"Kompiutera & Hidraulinės sistemos" tik po pratęsimo įrodė savo pranašumą prieš "Radijas Tau" komandą (2010 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 20:43 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" namuose pripažino "Kompiutera & Hidraulinės Sistemos" ekipos pranašumą (2010 spalio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)"Kauno Mero Mažosios taurės 2010" bronza pasipuošė "SK Dainava" ekipos krepšininkai (2010 spalio 24 d., sekmadienis, 16:51 val.)Efektinga rungtynių pabaiga atnešė "Kauno SRC" pergalę (2010 spalio 13 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Energijos sistemų servisas" kovos "Kauno Mero Mažosios taurės 2010" finale (2010 spalio 18 d., pirmadienis, 23:40 val.)