KKL Įmonlyga (Paguodos finalai)2024 gegužės 15 d., Trečiadienis, 18:12 val.; peržiūros: 166

NaujienaKomentarai

ĮMONLYGA (PAGUODOS FINALAI)

KAUNO ENERGIJA – SCANDAGRA

Įmonlyga jau išsiaiškino savo stipriausias komandas, tačiau liko du esminiai susitikimai kovojantiems dėl II diviziono vietų. Jei Įmonlygos čempionais vėl tapo Remza, antrus metus paeiliui už čempioniško brūkšnio palikus Lemorą, o trečią vietą iškovojo Hidraulinės sistemos, tai Plastena liko nieko nepešus. Tokia yra skaudi šio formato realybė, kuomet ketvirtą vietą užėmusi ekipa, faktiškai yra prastesnėje padėtyje nei 5-7 vietą užėmusios Įmonlygos komandos. Būtent dėl teorinės 5 vietos Įmonlygoje ir taip vadinamo II diviziono čempionų titulo susigrums Kauno Energija ir Scandagra. Energija pateikė staigmeną, sugebėdami 2-1 nukauti Donelaičio ir patekti į Paguodos finalą. Scandagra per du mačus susidorojo su Festo ir bandys iškovoti dar vieną trofėjų šiame sezone. KKL taurės čempionai, ko gero iš šio sezono tikėjosi daugiau, tačiau ir 5 vieta Įmonlygoje yra šio to verta. Antroje sezono pusėje išryškėjęs Energijos lyderių ketvertas (Andraitis 27,3 PPG, Martinkus 22,62 PPG, Petrauskas 19,5 PPG, Venckus 19,15 PPG), turės rimtą akistatą prieš ne ką mažiau pavojingą (Paškausko 20,6 PPG, Mikulio 17,69 PPG, Meiliūno 15,17 PPG ir Kapralov 12,3 PPG) ketvertą. Daug ką gali nulemti rolinių žaidėjų tokių kaip Eitutis (10,08 PPG) ir R.Petrauskas (9,92 PPG) pasirodymas.

FESTO – DONELAIČIO
Taip jau yra KKL Įmonlygoje, kad žaidžiami 5-8 vietų mačai žaidžiami skirtingomis dienomis. Jei FESTO faktinė 7 vieta būtų pasiekimas, tai Donelaičio lūkesčių tokios vietos greičiausiai neatitinka. Donelaičio jau yra laimėję II diviziono sidabrą, o pernai Įmonlygoje liko ketvirti. Šiemet geriausiu atveju teks tenkintis II diviziono bronza (7 vt.), tačiau ir dėl to reikės pakovoti. Ilgą sezono dalį viršuje buvę Donelaičio vyrai, dėka prastos reguliarkės pabaigos, krito į penktą vietą, ketvirtfinalyje pripažino bronzinių Hidraulinių pranašumą, o vėliau nusileido ir Kauno energijai paguodos pusfinalyje. Festo vien patekimas į geriausiųjų aštuonetą jau buvo neblogas pasiekimas. Nors 2018/2019 sezone, Festo yra iškovojusi II diviziono ketvirtą vietą, kas tais laikais nebuvo lygiagretu 8 vietai, o buvo labiau panašu į 20 vietą visoje lygoje.