ARAUŠA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP (77:58)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 06 d., Penktadienis, 21:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"Energijos sistemų servisas VP" nusileido "Araušos" penketui

2009 kovo 06 d., Penktadienis, 23:04 val., peržiūros: 5053

Kovo 6 d. vakarą, Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Įmonių+“ lygos varžybos tarp "Arauša" (šeimininkai) ir svečių – "Energijos sistemų servisas VP" krepšinio komandų. Tai buvo lemiamos rungtynės svečių ekipai, pralaimėjimo atveju jie garantuotai nepatektų į sekantį turnyro etapą. Laimė nusišypsojo kai "Arauša" į rungtynes atvyko tik penkiese. Tačiau to neužteko ir "Energijos sistemų servisas VP" turėjo pripažinti oponentų pranašumą rezultatu 77:58.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius penkis taškus iš eilės. Tuomet svečiai atsakė keturiais ir užvirė gana atkakli kova, trukusi didžiąją dalį pirmojo kėlinio (14:14). Besibaigiant laikui, "Arauša" surengė tris sėkmingas atakas be varžovų atsako ir išsiveržė į priekį 20:14.

Antrojo kėlinio metu, atrodytų, lygių varžovų dvikova tęsėsi, tačiau, kad ir kaip "Energijos sistemų servisas VP" ekipa besistengė, priešininkai juos lenkė bent jau vienu žingsneliu. Aikštės šeimininkai komandą atstovaudami tik penkiese, kovingumu ir noru laimėti nenusileido beveik pilna sudėtimi rungtyniaujantiems svečiams. Pastarieji dažnai klydo ir neišnaudodavo pačių susikurtų progų atakoms. Po pirmosios rungtynių pusės, rezultatu 35:26 pirmavo "Arauša".

Po ilgosios pertraukos abi komandos į aikštelę sugrįžo pasisėmę naujų jėgų. Nors per šį ketvirtį ekipos surinko po vienodai taškų (20:20), aikštės šeimininkai geriau išnaudojo esamą situaciją ir neleido oponentams pasivyti nė tašku. Abiejų komandų sudėtyse nebuvo patikimų snaiperių, dėl to pagrindinė kova koncentravosi baudos aikštelėse, o čia pajėgesnę priekinę liniją turėjo "Arauša". Po trečiojo kėlinio, rezultatu 55:46 pirmavo šeimininkai.

Rungtynių pabaigoje "Energijos sistemų servisas VP" komandos žaidimas staiga pradėjo "buksuoti". O tokią progą puikiai išnaudojo aikštelės šeimininkai. Iš kibios gynybos žaibiškai pereidami į kontraatakas, "Araušos" krepšininkai dar labiau išsiveržė į priekį ir jau, galima sakyti, padėjo tašką šiame "Energijos sistemų servisas VP" ekipos sezone. Paskutinės susitikimo minutės prabėgo gana ramiai ir po paskutinio teisėjų švilpuko, rezultatu 77:58 pelnytą pergalę šventė "Arauša".

Po rungtynių, Esmiraldas Sliežauskas – "Energijos sistemų servisas VP" vadovas, apgailestavo dėl tokios rungtynių baigties. Tačiau su viltimi akyse pažadėjo, kitame sezone pademonstruoti geresnius rezultatus.

"Arauša" ekipoje daugiausiai pasižymėjo Justinas Leitanas – 22 taškai (8 atk. kam.). Prie komandos pergalės daug prisidėjo ir Edgaras Pietaris – 20 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

"Energijos sistemų servisas VP" gretose naudingiausias buvo Karolis Meiliūnas – 24 taškai ir 5 atkovoti kamuoliai.

"Energijos sistemų servisas" įveikė "Filter" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:19 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP" nesustabdė "Eltecha" puolimo mašinos (2009 vasario 03 d., antradienis, 22:58 val.)Triuškinanti "Energijos sistemų servisas" komandos pergalė (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)Triuškinanti "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 20:21 val.)"Lietuvos dujos" išvykoje sutriuškino "Energijos sistemų servisas - VP" ekipą (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:04 val.)"Eltecha"nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą - VP" (2009 kovo 15 d., sekmadienis, 22:46 val.)"Eltecha" nepasigailėjo "Energijos sistemų serviso" (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:26 val.)"Lietuvos dujos" nugalėjo "Araušos" ekipą (2009 vasario 24 d., antradienis, 22:58 val.)„Šilduva“ sutriuškino „Energijos sistemų serviso“ krepšininkus (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:28 val.)Antrasis šiame sezone K.Meiliūno keturgubas dublis ir "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 17:22 val.)