ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP vs ELTECHA (87:117)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 15 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Eltecha"nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą - VP"

Taškus pelno Šarūnas Kryžius
2009 kovo 15 d., Sekmadienis, 22:46 val., peržiūros: 5524

Kovo 15 d. vakarą, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Įmonių+“ lygos, "D" pogrupio varžybos tarp "Energijos sistemų serviso – VP" (šeimininkai) ir svečių – "Eltecha" krepšinio komandų. Ekipos į nieko nebelemiančias varžybas atvyko kukliomis pajėgomis, tik po penkis žaidėjus (vėliau svečių gretas papildė šeštasis krepšininkas). Kaip ir buvo galima tikėtis "Eltecha" turėjo iniciatyvą savo rankose nuo pat pirmųjų žaidimo minučių ir išlaikę ją iki susitikimo galo, šventė pergalę svariu skirtumu 87:117.

Rungtynės prasidėjo "Eltechos" auštaūgiams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius pirmuosius taškus. Aikštelės šeimininkai nebuvo linkę nusileisti ir atsakė kėliomis tiksliomis atakomis iš eilės (6:4). Lygi kova tęsėsi beveik pusę ketvirčio, o tuomet svečiai ėmė dominuoti aikštelėje ir per likusį žaisti laiką susikrovė dešimties taškų persvarą – 17:27.

Antrojo kėlinio pradžioje "Energijos sistemų servisas – VP" puikiai startavo ir neilgai trukus pasivijo oponentus iki labai mažo skirtumo (34:36). Prie to daugiausiai prisidėjo Deividas Baika ( "Energijos sistemų servisas – VP"). Nebijodamas imtis iniciatyvos jaunasis krepšininkas vedė bendražygius į priekį, tačiau jo vieno pastangų ilgam neužteko. "Eltecha" neilgai trukus prabudo iš snaudulio ir kėlinio gale spurtavę 0:10 atitrūko 17-os taškų persvara – 44:61.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai įkrito į labai gilią duobę. Per kėlinį pelnę vos 16-a taškų, jie neprilygo žaidimo tempą vis didinantiems "Eltechos" krepšininkams, kurie ketvirčio metu surinko net 30 taškų. Svečiai žaidė gražų, komandinį krepšinį, kuomet taškus galėjo pelnyti, bet kuris žaidėjas. "Energijos sistemų servisas – VP" daugiausiai dėmesio skyrė tolimiems metimams, tačiau šiandien aikštelės šeimininkų snaiperiams nekrito, o baudos aikštelėse karaliavo Julius Okunevičius ("Eltecha"). Po trečiojo kėlinio, rezultatu 60:91 pirmavo svečiai.

Rungtynių pabaigoje ekipų žaidimo tempas susilygino ir didesnės intrigos nesulaukėme. Tiesa, rungtynių baigtis jau buvo pakankamai aiški, dėl to krepšininkai nebe taip stengėsi gynyboje. Dėka to, išvydome keletą gražių ir dėmesio vertų dėjimų į krepšį. Galų gale, pasibaigus susitikimo laikui, rezultatu 87:117 pergalę šventė "Eltechos" krepšininkai.

Po rungtynių "Eltechos" strategas džiaugėsi iškovota pergale. Rungtynės buvo treniruotės lygio. Krepšininkai žaidė savo malonumui ir iškovojo gražią pergalę, sakė treneris.

"Energijos sistemų serviso – VP" ekipoje nesulaikomas buvo Deividas Baika – 35 taškai (6 atk. kam.). Komandai dvigubą dublį surinko Vytautas Mačys – 14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

"Eltechos" gretose daugiausiai pasižymėjo Šarūnas Kryžius – 29 taškai ir 10 rezultatyvių perdavimų (9 atk. kam.) ir Gediminas Jeršovas – 34 taškai ir 10 atkovotų kamuolių.

"Šilduva" nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą VP" (2009 sausio 27 d., antradienis, 21:25 val.)"Eltecha" nepasigailėjo "Energijos sistemų serviso" (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:26 val.)Triuškinanti "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 20:21 val.)"Arauša" nesunkiai įveikė "Eltechą" (2009 vasario 13 d., penktadienis, 20:49 val.)"Lietuvos dujos" išvykoje sutriuškino "Energijos sistemų servisas - VP" ekipą (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:04 val.)Triuškinanti "Energijos sistemų servisas" komandos pergalė (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)"Trys Medžiai" patyrė triuškinanti pralaimėjimą "Energijos Sistemų Servisui VP" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Energijos sistemų servisas" nušlavė "Sistematiką" (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 22:44 val.)Antrasis šiame sezone K.Meiliūno keturgubas dublis ir "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 17:22 val.)„Šilduva“ sutriuškino „Energijos sistemų serviso“ krepšininkus (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:28 val.)