LIETUVOS DUJOS vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP (84:86)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 08 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Antrasis šiame sezone K.Meiliūno keturgubas dublis ir "Energijos sistemų serviso VP" pergalė

Fantastiškai nerealią formą šį sezoną demonstruoja Karolensas :)
2009 vasario 08 d., Sekmadienis, 17:22 val., peržiūros: 4693

Šiandien (02-08) "Kauno energijos" sporto salėje susitiko "Lietuvos dujos" (šeimininkai) ir "Energijos sistemų servisas VP" (svečiai). Įpatingo grožio krepšinis vyko visas keturiasdešimt žaidimo minučių. Nugalėtojas išsisprendė tik paskutinėmis minutėmis. Geriau sužaidę paskutinias kėlinio akimirkas pergalę rezultatu 84:86 (25:27, 17:10, 20:19, 22:30 )šventė "Energijos sistemų servisas VP" ekipa.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu. Nuo pat pirmųjų minučių komandos demonstravo savo ambicijas ir rezultatas dažnai spyruodavo tiek į šeimininkų tiek į svečių pusę.Pirmajį kėlinuką tolimu metimu užbaigę svečiai įsiveržė į priekį 25:27.

Antrame kėlinuke ir toliau ekipos žaisdamos greitą bei sirgaliams patinkantį krepšį išlaikė intrigą. Kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus , bet pelnusi 6 taškus be atsako į priekį įsiveržė "Lieutuvos dujų" ekipa. Iki kėlinio pabaigos skirtumas ryškiai nepakito. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 42:37.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai į savo krepšį praleido 11 taškų be atsako ir jau turėjo 12 taškų deficitą. Šiame kėlinuke iniciatyvą perėmę šeimininkai tvirtai kontroliavo žaidimą. Pačioje pabaigoje šiek tiek atsipalaidę šeimininkai varžovams leido sumažinti persvarą iki 6 taškų. Prieš lemiamą kėlinuką rezultatas buvo 62:56.

Ketvirtas ketvirtis prasidėjo ramiai. Šeimininkams buvo pavykę vėl įgyti solidų 9 taškų pranašumą. Svečiams iki kėlinio vidurio pavyko sumažinti persvarą iki 6 taškų (74:68). Susikaupę ir stoję į lemiamą šturmą "ESS VP" pataikė net keturis tolimus metimus ir laimėję atkarpą 16:0 susikrovė dešimties taškų pranašumą (74:84). Tačiau "Lieutuvos dujos" nepasidavė ir kovojo iki galo. Netrukus komandas vėl skyrė vos 3 taškai. Likus 10 sekunčių "ESS" savo persvarą padidino iki 5 taškų ir atrodė , kad šiose rungtynėse jau viskas aiškų, bet kitoje atakoje šeimininkai sugebėjo pataikyti tolimą metimą ir deficitą sumažino iki 2 taškų. Pritrūkę laiko "Lietuvos dujų" ekipa turėjo pripažinti "Energijos sistemų servisas VP" pergalę rezultatu 84:86.

Įspūdingai šiose rungtynėse sužaidęs Karolis Meiliūnas atliko net keturgubą dublį (30 taškų ,10 atkovotų kamuolių , 11 rezultatyvių pergavimų ir 12 išprovokuotų pražangų).

Po varžybų pakalbintas "ESS VP" treneris buvo patenkintas iškovota pergalę prieš labai stiprų varžovą.

Triuškinanti "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 20:21 val.)"Lietuvos dujos" išvykoje sutriuškino "Energijos sistemų servisas - VP" ekipą (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:04 val.)Triuškinanti "Energijos sistemų servisas" komandos pergalė (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)"Eltecha" nepasigailėjo "Energijos sistemų serviso" (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:26 val.)"Eltecha"nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą - VP" (2009 kovo 15 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Šilduva“ sutriuškino „Energijos sistemų serviso“ krepšininkus (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Energijos sistemų servisas VP" nusileido "Araušos" penketui (2009 kovo 06 d., penktadienis, 23:04 val.)"Energijos sistemų servisas" įveikė "Filter" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:19 val.)"Trys Medžiai" patyrė triuškinanti pralaimėjimą "Energijos Sistemų Servisui VP" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP" nesustabdė "Eltecha" puolimo mašinos (2009 vasario 03 d., antradienis, 22:58 val.)