Rimo & Patikima linija vs Šauktiniai (77:86)Vasaros lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 liepos 02 d., Antradienis, 21:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygoje paaiškėjo paskutinis pusfinalių dalyvis.

2024 liepos 02 d., Antradienis, 23:43 val., peržiūros: 33

Antradienį, liepos 2 dieną, TPMC vyko Vasaros lygos ketvirtfinalio susitikimas tarp „Rimo & Patikima linija“ ir „Šauktiniai“.

Pirmoje pusėje „Šauktiniai“ pastatė zoninę gynybą ir greitai trukdavo į greitas atakas, o tai nebuvo paranku vyresniems „Rimo & Patikima linija“ krepšininkams. Vis gi, jie turėjo prisitaikyti ir pirmas kėlinys vyko apylygiai. Antrajame kėlinyje D. Grušausko vedama „Rimo & Patikima linija“ pirmavo ir po dviejų kėlinių turėjo 3 taškų persvarą.

Antroje pusėje M. Kinderavičiaus du tritaškiai iš eilės jau vedė į priekį jaunuosius krepšininkus. Trečiasis kėlinys visiškai priklausė jiems ir atrodė, kad visi reikalai yra sutvarkyti per tris kėlinius. Ketvirtajame „Rimo & Patikima linija“ nepasidavė, mažino skirtumą iki vienženklio ir kabinosi į finalinio ketverto bilietą. Vis gi, didelį pranašumą susikrovę „Šauktiniai“ laimėjo rezultatu 86:77.

Vasaros lygą „Krepsiniofanai.lt“ pradėjo pralaimėjimu. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 21:26 val.)Vasaros lygoje „KKL NGST“ įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)Vasaros lygos starte „Šauktinių“ pergalė prieš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipą (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 18:26 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Šauktiniai“ (2024 birželio 11 d., antradienis, 21:58 val.)„Batniavos seniūnija“ rungtynių pabaigoje perlaužė rungtynes ir pasiekė pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:42 val.)Visas rungtynes pirmavę „Rimo & Patikima linija“ nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)„Plastena“ be didesnio pasipriešinimo iškovojo bronzą (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 19:52 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Rimo & Patikima linija“ taškų lenktynėse iškovojo pergalę. (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)