KKL NGST vs Potencialas (97:84)Vasaros lyga » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2024 liepos 04 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Vasaros“ lygos čempionais tapo „KKL NGST“ krepšininkai

2024 liepos 04 d., Ketvirtadienis, 22:31 val., peržiūros: 75

Liepos 4 dieną, 20:20 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Vasaros" lygos komandos "KKL NGST" ir "Potencialas". Finalas buvo permainingais ir su intriga, nors beveik visą laiką priekyje išliko "KKL NGST" ekipa, tačiau "Potencialas" ketvirtame kėlinuke persvėrė rezultatą ir tik dar kartą nutolę "KKL NGST" žaidėjai užsitikrino čempionų titulą. Rungtynės baigėsi rezultatu 97:84 (39:30, 15:15, 16:22, 27:17).

Pirmasis rungtynių ketvirtis buvo tiesiog puolimo šou. Abi komandos atakavo ypač tiksliai, bet šiose lenktynėse geriau atrodė "KKL NGST" ekipa ir dar pirmame kėlinuke jų pranašumas priartėjo prie 10 taškų. Vėliau komandų rezultatyvumas ženkliai nukrito, o pats žaidimas vyko jau lygiai. Ilgoji pertrauka prasidėjo "KKL NGST" esant priekyje rezultatu 54:45.

Po ilgosios pertraukos "KKL NGST" jau sunkiai išlaikė persvarą, varžovai vis bandė artėti, kol rungtynės kulminaciją pasiekė ketvirtame kėlinuke, kuomet "Potencialas" išlygino rezultatą ir netgi įsiveržė į priekį. Tačiau "KKL NGST" ekipos nervai buvo geležiniai, komanda pataikė seriją ypač svarbių tolimų metimų ir taip vėl nutolo. Per likusį laiką "Potencialui" nepavyko atsitiesti, o rungtynės baigėsi rezultatu 97:84.

Viktoras Sakalauskas

Vasaros lygoje ‒ sėkmingas „KKL NGST“ startas. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 22:30 val.)Vasaros lygoje į finalinį ketvertą pateko „KKL NGST“ (2024 liepos 01 d., pirmadienis, 21:13 val.)„Krepsiniofanai.lt“ nesileido triuškinami „KKL NGST“ ekipos (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 22:39 val.)Vasaros lygoje „KKL NGST“ įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 21:43 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „Potencialas“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 20:06 val.)Pirmieji vasaros lygos pusfinalio dalyviai ‒ „Potencialas“. (2024 liepos 01 d., pirmadienis, 19:59 val.)76 Dominyko Grunkio taškai leido lengvai laimėti „KKL NGST“ komandai (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Potencialas“ laimėjo prieš tryse likusius „Kaunas Mayhem“. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 23:02 val.)„KKL NGST“ įtikinamai įveikė „Šauktinius“ (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:57 val.)„KKL NGST“ atlaikė „Plastenos“ pasipriešinimą ir keliauja į finalą (2024 liepos 03 d., trečiadienis, 23:10 val.)