Utenos "Saulės" gimnazija vs Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos SK "Clarus" (70:93)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 kovo 23 d., Trečiadienis, 15:00 val. @ Utenos "Saulės" gimnazijos sporto salė, Ladygos g. 18, Utena

Pasvalio P.Vileišio gimnazija nugalėjo Utenos "Saulės" gimnaziją

2011 kovo 29 d., Antradienis, 12:10 val., peržiūros: 5703

Kovo 23 dienos popietę į “Saulės” gimnaziją atvažiavo Pasvalio gimnazijos krepšininkai. Laukė mūšis tarp Pasvalio ir Utenos “Saulės gimnazijų.

Rungtynės prasidėjo priešininkų dvitaškiu, o “Saulės” komanda į tai atsakė taikliu tritaškiu. Tačiau priešininkai rinkosi taškus iš baudos aikštelės, o mums vis nesisekė pataikyti nuo tritaškio linijos. Praėjus pirmoms penkioms minutėms mūsiškiai atsilikinėjo rezultatu 8:14. Tačiau kai “Saulės” komanda baigė tritaškių maratoną ir ėmė bandyti kurti atakas po krepšiais, situacija pagerėjo. Pirmą kėlinį užbaigė 11 mūsų komandos numeris, kuris “pavogęs” kamuolį pelnė du greitus taškus ir išvedė savo komandą į priekį: 20-19.

Antrąjį kėlinį rezultatyviai pradeda “Saulė”, o varžovai į tai atsako dviem taškais su pražanga, kurios nepataikė. “Saulės” komanda ir toliau “vagia” varžovų kamuolius bei pelno taškus su varžovų pražangomis. Likus keturioms kėlinio minutėms 33 – 26 “Saulė” priekyje. Tačiau pirmaujame neilgai: į dvi mūsiškių netaiklias atakas varžovai atsako taikliais tolimais metimais. Vėliau “Saulė” jau kelintąsyk atima kamuolį, pelno taškus su bauda, tačiau jos neįmetus dar atkovoja kamuolį ir pelno dar tris taškus. Toliau žaidimas rutuliojasi tolygiai, o prieš ilgąją pertrauką švieslentėje dega skaičiai, kurie rodo nedidelę “Saulės” persvarą: 44 – 41.

Trečias kėlinys prasideda sėkmingai mūsų varžovams, o sauliečius vėl apleidžia sėkmė. Kelissyk nepataikius nuo trijų taškų atžymos, o priešininkams į tai atsakius taikliais metimais, praėjus trupučiui daugiau nei pusei kėlinio rezultatas 54-61, deja, jau ne mūsiškių naudai. Likus vienai minutei iki kėlinio pabaigos “Saulės” komanda įmeta tritaškį ir sušvelnina rezultatą. Trečiasis kėlinys baigiasi 56 – 66 mūsų nenaudai.

Ketvirtąjį kėlinį rezultatyviai pradeda sauliečiai, įmesdami tritaškį. Atrodo, kad reikalai pradeda taisytis: sužaidus kelias minutes ketvirtojo kėlinio 62 – 68. Tačiau vėliau pradeda jaustis nuovargis: priešininkai po truputį tolsta. O likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos sauliečiai visai atleido vadžias: priešininkai lengvai rinkosi taškus. Rungtynės baigėsi 70 – 93 Pasvalio gimnazijos naudai.

Pasvalio P.Vileišio gimnazija nugalėjo Kupiškio "L.Stuokos-Gucevičiaus" gimnaziją (2011 balandžio 10 d., sekmadienis, 21:24 val.)Pasvalio Petro Vileišio gimnazija - sporto klubas "Clarus" namuose palaužė Utenos "Saulės" gimnaziją (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 18:37 val.)"Žiežmarių vidurinė mokykla" po atkaklios kovos palaužė Pasvalio "Petro Vileišio gimnazijos" SK "Clarus" ekipą (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 18:08 val.)Atkaklios ir permainingos rungtynės baigėsi Pasvalio "Petro Vileišio" gimnazijos pergale (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 18:10 val.)