Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos SK "Clarus" vs Žiežmarių vidurinė mokykla (61:64)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 gegužės 11 d., Trečiadienis, 15:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Žiežmarių vidurinė mokykla" po atkaklios kovos palaužė Pasvalio "Petro Vileišio gimnazijos" SK "Clarus" ekipą

2011 gegužės 11 d., Trečiadienis, 18:08 val., peržiūros: 5669

Gegužės 11 dieną, 15val. 30 min.,„Švyturio – Kauno Krepšinio Lygoje“ 10-12 klasių „Krepšinis.net“ taurėje savo jėgas ketvirtfinalio dvikovoje išmėgino Pasvalio „Petro Vileišio gimnazija" (šeimininkai) bei "Žiežmarių vidurinė mokykla". Rungtynės buvo itin atkaklios bei permainingos. Beje, tai buvo jau antroji šių komandų akistata, nes po pirmosios buvo paduodas protestas ir rungtynės turėjo būti peržaidžiamos. Šiame mače, po labai nervingo ir permainingo ketvirtojo kėlinuko, pergalę, rezultatu 61:64 šventė svečiai iš Žiežmarių, kurie pateko į "Didžiosios" taurės pusfinalį, kuriame susitiks su Varėnos "Ąžuolo" gimnazija.

Rungtynes daug geriau pradėjo Pasvalio „Petro Vileišio gimnazija". Per pirmąsias 4 minutes jie atrodė daug greitesni bei techniškesni ir susikrovė 9 taškų pranašumą – 13:4. Vėliau komandų žaidimas šiek tiek išsilygino, komandų greitas atakas pakeitė ramus pozicinis žaidimas. Po pirmųjų 10 minučių aikštelės šeimininkai turėjo 9 taškų pranašumą – 24:15.

Antrajame kėlinuke, kaip ir praeitame, pradžią daug geriau sužaidė aikštelės šeimininkai. Jie pataikė keletą kartų iš toli, surengė pora greitų atakų ir įgijo net 15 taškų persvarą – 36:21. Pasvalio „Petro Vileišio gimnazija", puikiai žinodama savo oponentų lyderius – Mantą Jankūną bei Mantą Bielskį, juos vaikėsi po visą aikštelę ir neleido jiems pelnyti nei vieno lengvo taško. Toks "Žiežmarių vidurinės mokyklos" lyderių išjungimas iš žaidimo sąlygojo, jog po pirmosios rungtynių pusės aikštelės šeimininkai buvo įgiję net 15 taškų persvarą – 43:28.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė iš esmės. Svečių komandos krepšininkai, nebeturėdami kito pasirinkimo, pradėjo žaisti daug greitesnį bei rezultatyvesnį krepšinį. Dažni "Žiežmarių vidurinės mokyklos" komandos keitimai leido palaikyti tokį aukštą žaidimo tempą bei pradėti vytis savo varžovus. Aikštelėje pradėjo siausti jau minėtasis M.Jankūnas, kuris greitame krepšinyje atrado savo žaidimą ir savo solo reidais draskė varžovų gynybą (per 3 kėlinuką jis pelnė net 14 taškų). Pasibaigus trečiajam kėlinukui skirtumas tarp komandų ištirpo vos iki 3 taškų – 55:52.

Ketvirtasis kėlinukas buvo kupinas emocijų bei labai grubaus krepšinio. Pasvalio „Petro Vileišio gimnazija" labai greitai susirinko 4 komandines pražangas ir turėjo gintis daug atsargiau, nebeturėjo prabangos gintis ties pražangos riba, nes svečių ekipa šiandien baudas metė beveik be klaidų (14/17). Kėlinukui įpusėjus, po taiklaus tolimo M.Jankūno tritaškio rezultatas tapo lygus – 59:59. Nuo to laiko aikštelės šeimininkai pradėjo labai ryškiai reikšti savo emocijas, apeliuoti kiekvieną teisėjo sprendimą, nepalankų jų komandai. Po vienos ginčytinos situacijos nuo suolelio pakilo beveik visa Pasvalio „Petro Vileišio gimnazijos" ekipa, kurią greitai technine pražanga apramino vyr. teisėjas. Kadangi kėlinukas buvo itin nerezultatyvus, tai du lengvi taškai nuo baudų metimo linijos svečių komandai buvo tarsi tyro oro gurkšnis. Per likusį laiką aikštelės šeimininkams taip ir nepavyko pasižymėti, ir po itin nerezultatyvaus ketvirčio (6:12) jiems teko pripažinti "Žiežmarių vidurinės mokyklos" pranašumą, rezultatu 61:64.

Po rungtynių svečių komandos treneris R.Levulis sakė : " Man atrodo, kad dažnas keitimas žaidėjų išlaikė truputį jėgų daugiau mūsų komandoj. Ir kada žaidimas išsilygino, galėjom šiek tiek patraukti. Pabaiga buvo nervinga, lygi. Pergalę mums lėmė taiklūs komandos lyderio baudų metimai, kurių dėka išsaugojom kelių taškų persvarą. O taip lygios komandos – žaidimas lygus."

Aikštelės šeimininkų treneris G.Žardeckas sakė : " Nu ką, atvažiavom žaist krepšinį ir pažiūrėt tvarkos, nes mes būtent dėl to ir buvom kaltinami, kad tvarkos nebuvo. Rungtynių pirmoji pusė – viskas tvarkoj, tačiau antrojoje pusėje tvarkos aš nemačiau."

Paskutiniai komentarai (3 iš 14)

Anonimas2011 gegužės 12 d., 10:29 val.

Viskas normaliai buvo, reikia moketi pralosti, standartiskai pralosusieji kaltina teisejus, taip yra ne tik siame megejiskame krepsinyje bet ir auksciausiame profesionaliame, todel bukim biedni bet teisingi, Pasvalieciai patys kalti kad nesugebejo issaugoti igyto 15 tasku pranasumo. Darant tiek klaidu ir zingsniuojant teisejai neprivertu taip daryti, o tik patys zaidejai. Bet kokiu atveju aisku tie perzaidimai nera gerai bet jei buvo toks organizatoriu sprendimas vadinasi tokia buvo pati geriausia iseitis. Sekmes Ziezmariams ir linkejimai pasvalieciams. Jums tikrai truko nedaug.

akon2011 gegužės 12 d., 09:07 val.

o nezinot, dar galima paduot protesta, nes mus cia pernai irgi apsuko

centras512011 gegužės 12 d., 07:24 val.

Kas antrą ataką žingsniai, laisvi nedameta nuo tritaškio. Prie ko čia teisėjai?

Žiežmarių vidurinė mokykla svečiuose palaužė Riešės atstovus (2011 balandžio 01 d., penktadienis, 16:29 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla atsirevanšavo Varėnos "Ąžuolo" gimnazijai (2011 kovo 29 d., antradienis, 23:42 val.)Atkaklios ir permainingos rungtynės baigėsi Pasvalio "Petro Vileišio" gimnazijos pergale (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 18:10 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla nepaliko jokių vilčių Riešės gimnazijai (2011 kovo 22 d., antradienis, 19:36 val.)Pasvalio Petro Vileišio gimnazija - sporto klubas "Clarus" namuose palaužė Utenos "Saulės" gimnaziją (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 18:37 val.)Pasvalio P.Vileišio gimnazija nugalėjo Utenos "Saulės" gimnaziją (2011 kovo 29 d., antradienis, 12:10 val.)Pasvalio P.Vileišio gimnazija nugalėjo Kupiškio "L.Stuokos-Gucevičiaus" gimnaziją (2011 balandžio 10 d., sekmadienis, 21:24 val.)Tik po pratęsimo varžovus palaužę "Žiežmarių vidurinės mokyklos" krepšininkai išėjo į "Krepšinis.net" finalą (2011 gegužės 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)10-12 klasių "Krepšinis.net" Didžiąją taurę iškovojo "Šiaulių Didždvario gimnazija" (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 20:55 val.)