EKODORA & MC TRANS vs AG GROUP (38:60)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 21 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Ažuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas LT-48211

"Ekodora-Mc trans" neatsilaikė prieš "AG Group"

2008 balandžio 21 d., Pirmadienis, 23:38 val., peržiūros: 8170
Šį vėlų vakarą "Ąžuolo" katalikiškosios vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Laikinosios sostinės" taurės komandos: "Ekodora-Mc Trans" (šeimininkai) ir "Ag Group" (svečiai). Spurtavę paskutinėme ketvirtyje svečiai iškovojo puikią pirmąją pergalę.

Rungtynes sėkmingiau pradėję svečiai laimėjo atkarpą 0:5. Netrukus ir šeimininkai atsakė metimu iš vidutinio nuotolio. Svečiai galėjo susikrauti ir didesnį skirtumą prieš kėlinuko pabaigą, tačiau netaiklūs baudos metimai neleido jiems to padaryti. Rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 10:15.

Antrame ketvirtyje pirmųjų taiklių metimo reikėjo laukti dvi minutes. Šiame kėlinuke abi komandos rodė vienodo pajėgumo žaidimą, kas ir atspindi sumažėjusią persvarą iki dviejų taškų 22:24 (12:9).

Trečiame ketvirtyje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. Deja kelios nesėkmingos atakos puolime ir grubios klaidos gynyboje vėl priešininkus nutolino iki aštuonių taškų. Iki kėlinuko pabaigos tas skirtumas išaugo keliais taškais. Rezultatas buvo 33:43 (11:19)

Ketvirtame kėlinyje
"Ekodora-Mc Trans" pritrūko jėgų ir taiklių mėtimų. Abi ekipos taškus rinkosi nuo baudų metimo linijos. Tai sėkmingiau sekėsi daryti "Ag Group" komandai , kurie iš 22 mėtimų 13 pataikė. O jų varžovai atsakė iš 8 tik vieną taiklų. Galutinis rezultatas buvo 38:60 (5:17).

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė, kad varžybos vyko apylygiai, bet ketvirtame kėlinuke varžovai pritrūko jėgų,o jų komanda sužaidė savo žaidimą. Iš komandos išskyrė centro puolėją V.Šešką, kuris pasiaukojamai kovojo dėl kamuolių. Teisėjams skyrė 9 balus.

Pralaimėjusiųjų treneris pripažino , kad jų varžovai yra daug geresni, bet jo manymu jo komanda pasiekė savo lygį. Teisėjams skyrė taip pat 9 balus.

"Ekodora-Mc Trans" komandoje šį vakarą išsiskyrė A.Giržadas 14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

"Ag Group" komandą link pergalės vedė V.Butrimas 20 taškų ir V.Šeškas: 16 taškų ir 23 atkovoti kamuoliai
"BMS Megapolis" nelengvai įveikė "AG Group" (2008 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Kauno energija" "Laikinosios sostinės" pirmenybių startą vainikavo pergale (2008 balandžio 29 d., antradienis, 20:56 val.)"AG Group" palaužė "Teo LT" (2008 gegužės 27 d., antradienis, 22:18 val.)"BMS Megapolis" iškovojo lengvą pergalę (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 22:37 val.)"Kauno Vandenys & ONN" pateko į "LS" Mažosios taurės ketvirtfinalį (2008 birželio 04 d., trečiadienis, 22:57 val.)Nerezultatyviose varžybose "Statybų Vizijos-LVA" pergalė (2008 birželio 01 d., sekmadienis, 20:44 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "Kauno energija" (2008 gegužės 12 d., pirmadienis, 22:54 val.)