EKODORA & MC TRANS vs KAUNO ENERGIJA (55:59)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 12 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Ažuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas LT-48211

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "Kauno energija"

2008 gegužės 12 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 6002
Ąžuolo katalikiškos vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Ekodora & MC Trans" (šeimininkai) ir "Kauno energijos" (svečiai) komandos, kurios rungtyniauja "Laikinosios sostinės" taurės turnyro D pogrupyje. Visų rungtynių metu nežymiu skirtumu pirmavusi svečių komanda nugalėjo priešininkus rezultatu 59:55 ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

Pirmuosius 5-is taškus šiose rungtynėse pelnė "Kauno energijos" krepšininkai ir tik tada 3-is taškus pelnė
"Ekodora & MC Trans". Abi komandos stengėsi žaisti greitą krepšinį, tačiau dauguma atakų baigdavosi netaikliais metimais. Visgi kėlinio pabaigoje S.Staniulis ("Kauno energija") pataikė du tritaškius, po kurių esant rezultatui 15:7 (svečių naudai) baigėsi pirmasis ketvirtis.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, tik komandos pradėjo kiek geriau pataikyti – ketvirtį 18:13 laimėjo "Kauno energijos" vyrai, o prieš didžiąją pertrauką 13-os taškų pranašumu pirmavo svečiai.

Trečiajame kėlinyje "Kauno energijos" komanda tarsi sustojo (per visą ketvirtį pelnė tik 9-is taškus), o
"Ekodora & MC Trans" tuo neblogai pasinaudojo – bendrą skirtumą sumažino iki 8-ių taškų (34:42). Puikiai šiame kėlinyje sužaidė A.Giržadas ("Ekodora & MC Trans"), pelnęs 9-is taškus iš 14-os komandos pelnytų taškų.

Nors ketvirtajame kėlinyje D.Adomaitis (
"Ekodora & MC Trans") pataikė net 5-is tritaškius metimus, tačiau "Kauno energijos" komanda išprovokavo 13-a pražangų ir, daugiausiai baudų metimais, sugebėjo išlaikyti turėtą pranašumą ir nugalėjo priešininkus rezultatu 59:55.

Nugalėtojus į pergalę vedė S.Staniulis (21 taškas) ir D.Čereška (16 taškų). Puikiai dėl atšokusių kamuolių kovojo M.Galinis – jis atkovojo 16-a atšokusių kamuolių.

"Ekodora & MC Trans" komandoje pastebimiausi buvo D.Adomaitis (21 taškas) ir A.Giržadas (12 taškų, 10 atk. kam.).

"Kauno energijos" komandos žaidžiantis treneris po varžybų skubėjo namo ir rungtynių komentuoti nepanoro, tuo tarpu
"Ekodora & MC Trans" strategas M.Vaškūnas sakė, kad "viskas normaliai, mes esame savo lygyje – daug klaidų, bet viskas OK". Treneris teisėjų darbą įvertino šešiais balais.
Nervingose rungtynėse "Bangos energetika & Diremta" nepasigailėjo "Kauno energijos" (2008 gegužės 29 d., ketvirtadienis, 23:46 val.)Nerezultatyviose varžybose "Statybų Vizijos-LVA" pergalė (2008 birželio 01 d., sekmadienis, 20:44 val.)"BMS Megapolis" nugalėjo "Kauno energiją" (2008 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)"BMS Megapolis" iškovojo lengvą pergalę (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 22:37 val.)"Ekodora-Mc trans" neatsilaikė prieš "AG Group" (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 23:38 val.)"Kauno energija" "Laikinosios sostinės" pirmenybių startą vainikavo pergale (2008 balandžio 29 d., antradienis, 20:56 val.)