MIKROVISATA vs TEO LT (55:79)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Mikrovisata" toliau grimzta į lentelės dugną

2007 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 22:20 val., peržiūros: 8047
Šį pirmadienio vakarą Panemunės pradinėje mokykloje pergalės skonio dar nepatyrusi "Mikrovisata" "Įmonių" lygos "A" pogrupio dvikovai priėmė gana sėkmingai žaidžiančią "TEO LT" ekipą. Šeimininkai du kėlinius dar garbingai priešinosi, tačiau nesėkmingas trečiasis ketvirtis (13:28) palaidojo jų viltis į pergalę ir jie turėjo pripažinti "TEO LT" pergalę rezultatu 55:79. Ši nesėkmė "Mikrovisatai" buvo jau ketvirtoji, o "TEO LT" pogrupyje su 3 pergalėmis pakilo į antrąją vietą.

Pačioje susitikimo pradžioje abi ekipos stojo lyg į žvalgybą ir rengė ilgas ir tuo pačiu nerezultatyvias atakas. Vis dėlto, praėjus porai minučių ekipos pradėjo rimtą mūšį. Kiek geriau sekėsi "Mikrovisatai", kurie išnaudodami netaiklius varžovų baudų metimus išsiveržė į priekį 8:5. Tačiau tada jie krito į gilią duobę, kurios metu ne tik nesugebėjo suregzti rezultatyvių atakų, bet ir dažniausiai net mesti į krepšį. Klaida vijo klaidą ir "TEO LT", rinkusi taškus greitų atakų metu, laimėjo atkarpą 10:0 bei išsiveržė priekin 7 taškais. Per likusį laiką, neblogo Domo Ramanausko žaidimo dėka (6 taškai), skirtumas tarp komandų padidėjo iki 11 taškų – 15:26.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo vėl šeimininkai, sumažinę deficitą iki 7 taškų. Deja, jiems nuveikti ką nors daugiau per šias 10 minučių nepavyko. Aikštelėje dažniausiai vyko padrikas žaidimas su begale klaidų iš abiejų komandų pusės. "Mikrovisata" turėjo iniciatyvą šiame ketvirtyje, tačiau, nors jie ir sėkmingai kovojo dėl kamuolių po varžovų krepšiu, ilsėtis turėjo patraukti turėdami 8 taškų atsilikmą (29:37), kadangi metimai dažniausiai skriejo pro šalį (net ir iš po krepšio).

Iš karto po pertraukos, galima sakyti, buvo nulemta rungtynių baigtis. Per 6 minutes "TEO LT" sugebėjo praleisti tik du taškus, o patys, demonstruodami neblogą komandinį žaidimą, pelnyti jų 20, taip atitoldami nuo varžovų jau saugiu 26 taškų pranašumu. Per likusias minutes nieko ypatingo neįvyko ir prieš lemiamą atkarpą svečiai pirmavo 23 taškais – 42:65.

Paskutinysis ketvirtis jau tebuvo formalumas, tačiau komandos nė neketino atipalaiduoti. Šeimininkų gretose lyderio vaidmens ėmėsi komandos kapitonas ir treneris Vytautas Maksvytis, kuris per šį kėlinį sėkmingais reidais po krepšiu vienintelis rinko taškus savo komandai (13 taškų). Vis gi, tai buvo vienu mažiau negu svečių žaidėjai. Taigi susitikimą rezultatu 79:55 laimėjo "TEO LT".

Po rungtynių paprašytas įvertinti teisėjų darbą "Mikrovisatos" lyderis Vytautas Maksvytis sakė: "Iš pradžių buvo kiek blogiau, tačiau į galą visai normaliai. Manau kokių 7-8 balų teisėjai yra verti".

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Domas Ramanauskas, kuris per 36 minutes sugebėjo atlikti trigubą dublį – 26 taškai, 13 atkovotų kamuolių bei 10 išprovokuotų pražangų. Taip pat jis atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tuo surinkdamas 32 naudingumo balus. Neblogai jam talkino ir Arūnas Lenartas, kurio sąskaitoje 20 taškų, 8 laimėtos dvikovos po krepšiais, 6 perimti kamuoliai, 2 blokai ir 23 naudingumo balai.

Tarp pralaimėjusiųjų išsiskyrė tik Vytautas Maksvytis, pelnęs 26 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir taip pat perėmęs 4, bei Tomas Didonis (9 taškai, 12 atkovotų).
"Mikrovisata" žygiuoja be pralaimėjimų (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:29 val.)"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Statybų Objektus" (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.)"Mikrovisata" atsilaikiusi ketvirtajame kėlinyje šventė pergalę (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 22:57 val.)Triuškinanti pirmoji "Mikrovisatos" pergalė (2007 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 20:17 val.)"Mikrovisata" namuose nesunkiai įveikė "Elektrobalt-Elektros darbai" (2008 sausio 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)"TEO LT" šuolis į antrojo etapo aukštesniąją grupę (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 23:37 val.)"Mikrovisata" palaužė "Elektrobalt & Elektros darbai" komandą (2008 vasario 20 d., trečiadienis, 23:04 val.)Eilinė "Agavos" pergalė (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:33 val.)"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Ekotermijos Servisas" komandą (2008 vasario 04 d., pirmadienis, 21:00 val.)"Mikrovisata" iškopė į pusfinalį (2008 kovo 26 d., trečiadienis, 21:53 val.)