MIKROVISATA vs EKOTERMIJOS SERVISAS (80:45)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 04 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Ekotermijos Servisas" komandą

2008 vasario 04 d., Pirmadienis, 21:00 val., peržiūros: 7812
Šiandien (02-04) Panemunės pradinės mokyklos sporto salėje susitiko "Mikrovisata" (šeimininkai) ir "Ekotermijos Servisas" (svečiai). Pergalę 35 taškų skirtumu iškovojo "Mikrovisata" komanda (80:45).

Pirmasis kėlinys prasidėjo dviem šeimininkų taškais. Nieko nelaukdami svečiai atsidarė savo taškų sąskaitą dviem tolimais metimais. Kėlinys vyko gan ramiai. Komandoms įgyti didelio pranašumo nepavyko. Tik kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių turėjo 8 taškų persvarą. Rezultatas buvo 22:14.

Antrame kėlinyje po truputį padėtį į savo rankas paėmė "Mikrovisata" komanda. Geriau sužaista kėlinio pradžia leido šeimininkams padidinti persvarą iki 12 taškų. "Mikrovisata" galėjo ir daugiau padidinti pranašumą ,bet didelis klaidų skaičius neleido tai padaryti. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 42:26 (20:12).

Trečias kėlinys įrodė kad ir "Ekotermijos Servisas" nepasiruošęs kelti baltų vėliavų. Ketvirčio scenarijus buvo panašus į pirmąjį kėlinį , nes abi komandos žaidė panašų žaidimą. Iki kėlinio pabaigos likus 6 sekundėm svečių treneris buvo nubaustas technine pražanga už bandymą trukdyti aikštelėje esančiam žaidėjui. Netrukus tas pats treneris gavo ir antrą techninę pražangą ir turėjo palikti salę. Kėlinio rezultatas buvo 16:17 ,o bendras 58:43.

Ketvirtas kėlinys nors jau nieko ir nelėmė, bet šeimininkai nemažinę tempo toliau spaudė varžovus. Tik kėlinio pradžioje svečių komandai pavyko pelnyti taškus. Per likusį kėlinį jie nesugebėjo surinkti nei vieno taško. Tuo pasinaudoję šeimininkai padidino savo persvarą ir varžybas baigė turėdami 35 taškų persvarą. Galutinis varžybų rezultatas buvo 80:45 (22:2). "Mikrovisata" pasiekė triuškinančią pergalę.

Teisėjų darbą abi komandos įvertino maksimaliu balu skaičiumi ir skyrė po 10 balų.
"Agava" po sunkios kovos nugalėjo "Ekotermijos servisą" (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 21:36 val.)"Mikrovisata" palaužė "Elektrobalt & Elektros darbai" komandą (2008 vasario 20 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Mikrovisata" namuose nesunkiai įveikė "Elektrobalt-Elektros darbai" (2008 sausio 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Statybų Objektus" (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.)"Olympic casino" eliminavo "Ekotermijos servisą" (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 21:42 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" nepasigailėjo "Ekotermijos serviso" (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 21:53 val.)"Projektų gama-Mobiringas" nugalėjo "Ekotermijos servisą" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:26 val.)"Agava" įrodė savo pranašumą prieš "Ekotermijos Servisą" (2008 vasario 24 d., sekmadienis, 19:35 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Ekotermijos servisas" (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)"Mikrovisata" namuose sutriuškino "Statybų objektus" (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 20:46 val.)