SERVISA-ICT vs OMEGA (94:62)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 30 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

"Servisa - ICT" pergalė 32 taškų skirtumu prieš "Omega"

2009 balandžio 30 d., Ketvirtadienis, 22:36 val., peržiūros: 3075

Šiandien, Šilduvos sporto salėje buvo žaidžiamos Respublikos taurės varžybos tarp "Servisa – ICT" (Šeimininkai) ir komandos "Omega". Nuo pat pirmųjų minučių perėmę iniciatyvą ir visas varžybas ją išlaikę, šeimininkų komanda šventė triuškinamą pergalę, rezultatu 94:62.

Nuo pat pirmųjų minučių "Servisas – ICT" perėmė į savo rankas iniciatyvą, jie neleido savo varžovams mesti lengvų metimų, o po netailaus "Omegos" metimo, kamuolys buvo sunčiamas pabėgusiam krepšininkui į priekį, kuris lengvai pelnydavo taškus iš po krepšio. To pasekoje, šeimininkai susikrovė dviženklį taškų skirtumą prieš savo priešininkus, po pirmojo ketvirčio rezultas buvo 20:8.

Antrasis kėlinukas nieko nesiskyrė nuo pirmojo, iš lėto augo rezultatas šeimininkų naudai, I.Plečkaičio dėka. Po jo dviejų iš eilės tritaškių, rezultas buvo 41:11. Iš kart po to, lyg pabudęs "Omegos" krepšininkas G.Augustinavičus, vienintelis pelnė taškus prieš "Servisas – ICT" komandos gynybą. Per šį kėlinuką jis įmetė iš 12 taškų komandos, pats10. Po dviejų kėlinukų rezultatas buvo 49:20.

Po dydžiosios pertraukos žaidimas apsilygino, jei viena komanda įmesdavo taškus, kita atsakydavo tuo pačiu. Bet truputi geriau sužaidę šeimininkai ketvirčio pabaigą, po trijų kėlinių buvo priekyje 32 taškų skirtumu (72:39). Likusis paskutinysis ketvirtis jau buvo tik formalumas, žaidimas buvo gražus, nes efektyngais dėjimais į krepšį kelis kartus atakas užbaigė I.Plečkaitis. Žaidimas buvo greitas ir efektyvus abiejų komandų. Tad nuaidėjus teisėjo švilpukui ir pasibaigus rungtynių laikui rezultatas buvo 94:62.

"Servisas – ICT" komandoje nesulaikomas buvo, dvigubą dublį atlikęs, 39 taškus, 14 atšokusių po krepšiais atkovojęs ir 54 naudingumo balus surinkęs I.Plečkaitis.

O "Omegos" komandoje nesustabdomas buvo G.Augustinavičius, jis pelnė daugiau nei pusę komandos taškų, sumetė jų 43 iš 62 galimų. Be to atkovojo 8 kamuolius ir 7 kartus privertė savo varžovus prasižengti prieš jį.

"Sevisa - ICT" įveikė "AKS Angaro prekyba - Nekturtas" ekipą (2009 balandžio 28 d., antradienis, 22:58 val.)"Servisa-ICT" iškovojo sudėtingą pergalę (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Servisa-ICT“ šventė pergalę (2009 gegužės 05 d., antradienis, 23:20 val.)"Vairados" pergalė prieš "Servisa - ICT" nulėmė antrasis geriau sužaistas kėlinys (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 19:14 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nušlavė "Omega" (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)101 taško persvarą "Energijos sistemų serviso VP" komandos pergalė ir pamušti du lygos rekordai (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:18 val.)"AKS Angaro prekyba & Nekturtas" iškovojo antrą pergalę iš eilės Respublikos taurėje (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:29 val.)Stabilus žaidimas visą susitikimą leido "Bangos energetikai & Diremtai" iškovoti lengvą pergalę (2009 gegužės 12 d., antradienis, 22:42 val.)"Omega" patyrė antrąjį triuškinantį pralaimėjimą iš eilės (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 21:52 val.)