STATYBŲ VIZIJA & LVA vs KĖDAINIAI (68:71)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 29 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Kėdainiai" tik paskutinėmis akimirkomis palaužė "Statybų vizija & LVA"

2009 balandžio 29 d., Trečiadienis, 22:50 val., peržiūros: 5920

Šiandien (04-29) "LVA" sporto salėje įvyko dar vienerios "Respublikos" lygos taurės varžybos tarp "Statybų vizija & LVA" (šeimininkai) ir "Kėdainiai" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje šeimininkai iniciatyvą tvirtai laikė savo rankose. Tačiau po ilgosios pertraukos pradėję agresyviau pulti svečiai perėmė iniciatyvą ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 68:71.

Pirmieji savo taškų saskaitą atsidarė "Kėdainių" krepšininkai, bet tuoj pat po to sekė keletas sėkmingų "Statybų vizija & LVA" atakų ir svečių pranašumas išnyko. Dinamiškumo šioms varžyboms netrūko, į priekį išsiverždavo tai viena tai kita komanda. Kėlinuką puikiu tolimu metimu užbaigė šeimininkų žaidėjas L.Vadapolas.Jis sugrąžino savo ekipai persvarą ir pirmasis kėlinukas pasibaigė rezultatu 20:18.

Antrasis ketvirtis buvo sėkmingesnis šeimininkų komandai. Jie sugebėjo padidinti savo turėtą persvarą iki dviženklės. Nerasdama savo puolimo lyderio , svečių ekipa dažniai keisdavosi bandydami išlaikyti svarbiausių žaidėjų energiją kuo ilgiau. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 42:31 (22:13).

Trečiame ketvirtyje pagaliau prabilo ir svečių žaidėjai. Išvarginę gan trumpą atsarginių suolelį turėjusią "Statybų vizijos & LVA" ekipą Kėdainiečiai puikiai gindamiesi ir puldami sumažino atsilikimą iki minimumo. Rezultatas prieš lemiamą ketvirtį buvo 52:51 (10:20).

Paskutinis ketvirtis žadėjo kovingą ir kietą žaidimą.Taip ir atsitiko. Ne viena iš ekipų nenorėjo nusileisti šios dienos varžybose. Pirmoje kėlinio pusėje šeimininkams pavyko padidinti pranašumą iki 7 taškų , bet pataikę labai svarbius du tolimus metimus svečiai braukė perpus turėtą deficitą ir atstatė minimalią persvarą. Tačiau vien to jiems neužteko. Nemažindami tempo "Kėdainių" ekipa netrukus jau turėjo 5 taškų pranašumą. Iki kėlinio pabaigos likus mažiau nei pusė minutės komandas skyrė vos 2 taškai. Šeimininkų ekipa bandydama stabdyti rungtynių laiką padarė staigią pražangą ir nusiuntė varžovų krepšininką prie baudų metimo linijos. Pataikęs pirmąją baudą , deja antros nepataikė , taip suteikdamas varžovams išplėšti bent pratęsimą. Tačiau nesugebėję atsikovoti kamuolio po netaiklaus baudos metimo "Statybų vizija & LVA" žaidėjai turėjo vėl prasižengti. Svečiai pataikė vėl tik vieną metimą ir komandas skyrė 3 taškai. Paskutinioje atakoje iš labai sudėtingos situacijos atakavę šeimininkai deja nepataikė lemtingo metimo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 68:71 (16:20).

Po varžybų pakalbintas "Statybų vizija & LVA" treneris teigė , kad nuogastavo dėl trumpo atsarginio suolelio , o ypatingai dėl traumuotų pagrindinės sudėties žaidėjų. Treneris vilėsi , kad traumuoti žaidėjai greitai pasveiks ir komanda sieks geriausiu rezultatų.

"Kauno rami" tik po sunkios kovos palaužė "Kėdainių" ekipą (2009 gegužės 25 d., pirmadienis, 21:05 val.)Tik ketvirtam kėlinį atsibudę "Statybų vizija & LVA" išplėšė sudėtingą pergalę (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Kėdainiai" kol kas žengia be pralaimėjimų (2009 gegužės 05 d., antradienis, 22:14 val.)"Kėdainiai" nepasigailėjo "Kolpingo Kolegijos" (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 00:39 val.)"Amentia AD Astra" iškovojo pakankamai sunkią pergalę (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:44 val.)"Statybų vizija & LVA" nepaliko jokių šansų "Kolpingo kolegijai" (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:21 val.)"Statybų vizija & LVA" nesugebėjo pasipriešinti "Baltvesos" ekipai (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:44 val.) „Statybų Vizija & LVA“ įveikė jaunuosius „Tornado 93“ krepšininkus (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)