YIT KAUSTA vs EKODORA (55:67)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 12 d., Antradienis, 20:30 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"Ekodora" nesunkiai nugalėjo "YIT Kaustą"

2009 gegužės 12 d., Antradienis, 22:50 val., peržiūros: 3795

Šiandien (05.12) Žalgirio treniruočių centre susitiko Respublikos taurės ekipos "YIT Kausta" (šeiminikai) ir "Ekodora" (svečiai). Pirmajame kėlinyje vyko pakankamai lygi kova, bet pabaigą geriau sužaidė svečiai ir laimėjo šį kėlinį. Antrajame ketvirtyje scenarijus pasikeitė, kadangi šiame kėlinyje dominavo "Ekodora" ir jau po antrojo kėlinio sukaupė 10 taškų skirtumą. Trečiasis kėlinys geriau sekėsi "YIT Kaustos" ekipai kuri po truputi mažino atsilikimą ir po šio kėlinio jiems pavyko sumažinti iki 4 taškų. Paskutiniajame kėlinyje geriau žaidė svečių komanda, kuri visą kėlinį diktavo tempą ir padidino savąją persvarą, o rungtynes laimėjo rezultatu (55:67).

Pirmąsias minutes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai (4:0), tačiau pagerinę savo taiklumą (6/3 prieš 13/5) iš vidutinio nuotolio pradėjo vytis savo varžovus, o po sėkmingų tritaškių (3/2 prieš 2/0) "Ekodorai" pavyko po pirmojo kėlinio persverti rezultatą (10:14).

Antrasis ketvirtis prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau po kelių minučių savo pranašumą pradėjo rodyti "Ekodoros" komanda ypač prie to prisidėjo dvitaškių taiklumas (7/5 prieš 8/3) ir atkovoti kamuoliai (11 prieš 6), taigi kėliniui pasibaigus skirtumas išaugo jau iki 10 taškų (22:32).

Trečiasis kėlinys buvo pakankamai lygus, tik vos geriau sekėsi "YIT Kaustai", nes jie po truputi pradėjo mažinti skirtumą, bet tai nebuvo labai pastebima, kadangi per šį kėlinį skirtimą sumažinti pavyko tik 6 taškais (42:46).

Paskutiniajame kėlinyje vaizdas buvo beveik identiškas, tik komandos apsikeitė vadimenimis. Visą kėlinį svečiai po truputi tolo nuo savo persekiotojų, tačiau "YIT Kausta" neleido savo varžovams pernelyg nutolti, taigi po šio kėlinio "Ekodora" padidino savo taškų kraitį dar 8 taškais ir nesunkiai pasiekė pergalę rezultatu (55:67).

"YIT Kaustos" komandoje rezultatyviausi buvo Tomas Klimavičius įmetęs 12 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius, taip pat išsiskyrė Saulius Binevičius pelnęs 10 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių, bei atlikęs dvigubą dublį.

"Ekodora" ekipoje naudingiausi buvo Kęstutis Mačiunas surinkęs 20 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius, jam puikiai talkino Artūras Pelšs pridėjęs 13 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris sakė, kad pirmus 2 kėlinius jo komanda žaidė nekaip, kadangi nepavyko susižaisti, bet antrojoje rungtynių dalyje pavyko atsigauti, arba varžovai pavargo. Pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo, jog jis yra patenkintas rungtynėmis, nes buvo gražios, bet neišnaudojo daug galimybių pelnyti taškus.

"Ekodora"po sunkios kovos palaužė "S-Expertus" (2009 gegužės 01 d., penktadienis, 21:20 val.)Lengva "Kauno energijos" pergalė prieš "YIT Kaustą" (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 20:54 val.)Andriaus Knezio vedami "Makroflex", sugebėjo palaužti "YIT Kaustą" (2009 gegužės 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)Lengva "Ekodora" pergalė (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Ekodora" po dramatiškos kovos įveikė "Kauno Energija" (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 22:13 val.)Nerezultatyviose runtynėse pergalę iškovojo "Kauno" ekipa (2009 gegužės 25 d., pirmadienis, 21:51 val.) „YIT Kausta“ sugebėjo iškovoti pergalę (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)"Žalgirio fanai" vos nepadovanojo pergalės "Ekodorai" (2009 gegužės 22 d., penktadienis, 21:43 val.)