KĖDAINIAI vs GRIZLIAI (58:64)Pavasario taurė 2011 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2011 gegužės 11 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Ketvirtajame kėlinyje išplėšę pergalę nugalėjo "Grziliai"

2011 gegužės 11 d., Trečiadienis, 23:39 val., peržiūros: 4576

Gegužės 11 dieną, 21.15 val., "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje, susitiko "Pavasario taurė 2011" komandos "Kėdainiai" ir "Grizliai". Laimėję pirmąjį kėlinuką, tačiau pralošę antrąjį ir trečiąjį, visgi ketvirtajame kėlinuke sužaidė sėkmingiau už varžovus ir pusfinalio varžybose išplėšė pergalę "Grizliai" krepšininkai rezultatu [58:64].

Rungtynėms prasidėjus pirmąjį kamuolį atkovojo šeimininkai, "Kėdainiai" krepšininkai, tačiau jie nesugebėjo pirmosios savo atakos užbaigti taikliu metimu, o apsigynę svečiai, "Grizliai" krepšininkai, atsakė jiems pelnytais dviemis taškais ir išprovokuota pražanga. Supykę šeimininkai nieko nelaukę jiems atsakė taikliu tolimu metimu. Pirmojo kėlinuko vidurį geriau sužaidė šeimininkai, kurie buvo išsiveržę į priekį šešiais taškais, tačiau pačią kėlinuko pabaigą labai sėkmingai sužaidę svečiai ir laimėję atkarpą 9:0 ne tik atsikovojo praloštus taškus, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo taikliu tolimu metimu išlygindami rezultatą. Tačiau greitai atsikovoję kelių taškų persvarą beveik visą kėlinuką svečiai buvo priekyje. Tačiau šį kartą paskutines pora minučių sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie paskutinėmis sekundėmis persvėrė rezultatą savo naudai. Sužaidus du kėlinius rezultatas buvo [30:28].

Po ilgosios pertraukos kova aikštelėje tęsėsi. Šeimininkai taikliau mesdami tritaškius iki kėlinuko vidurio padidino savo persvarą iki dešimties taškų, tačiau paskutines dvi atakas tiksliai sužaidę priešininkai sumažino skirtumą iki penkių taškų. Paskutinysis kėlinukas prasidėjo abiejoms komandos pasikeitus taikliais metimais. Tačiau kaip tik tada šeimininkai įkrito į didelę duobę. Beveik iki pat kėlinuko pabaigos visi jų metimai skriejo pro šalį. O svečiai puikiai gindamiesi ir tiksliai atakuodami taškas po taško pasivijo priešininkus ir persvėrė rezultatą savo naudai. Jie sužaidė atkarpą 13:0, po kurios šešiais taškais buvo priekyje. Iki kėlinuko pabaigos buvo likusios dvi minutės, kurias sėkmingiau sužaidę svečiai išplėšė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu [58:64].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog iš pradžių nėjo susižaisti, tačiau rungtynių pabaigoje mums tai pavyko, be to, gerai apsigynėme nuo priešininkų, kurį laiką jiems neleisdami pelnyti taškų. Džiaugiamės pergale.

"Kėdainiai": Mindaugas Dilys 22 (13 atk. kamuolių, 11 išpr. pražangų), Tadas Lukoševičius 14, Kestutis Zinkus 14, Laurynas Valuckas 5 (5 rezult. perdavimai, 5 išpr. pražangos).

"Grizliai": Andrius Nanartonis 16, Darius Žukauskas 16 (10 atk. kamuolių), Tadas Navickas 13 (11 atk. kamuolių), Mindaugas Antanaitis 11.

Paskutiniai komentarai (3 iš 12)

All In2011 gegužės 15 d., 00:59 val.

Tai niekas jokiu priekaistu ir nereiskia del antru varzybu is eiles :)

BMW2011 gegužės 12 d., 17:23 val.

Kad saunuoliai kedainiai nieks nesigincija, bet su tom antrom rungtynem tai kaip mazi vaikai cia tie kas rasineja visu pirma pagrindiniai zaidejai lose tik vienerias - su grizliais, o visu antra nieks nelipe lost dvieju per viena diena

Anonimas2011 gegužės 12 d., 10:04 val.

O kedainiai saunuoliai, garbingai suzaide dvi rungtynes is eiles nors galejo rungtynes bandyti zaisti kita diena, pasitikejimas savo jegomis irgi gerai, nors galbut nuovargis ir pakiso koja..

"Banga-2" nugalėjo "Grizliai" ekipą (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)Po triuškinančios pergalės į pusfinalį žengia "Kėdainiai" (2011 gegužės 04 d., trečiadienis, 22:08 val.)"Grizliai" iškovojo pirmąją pergalę "Pavasario Taurėje 2011" (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:06 val.)Pavasario taurės aštuntfinalyje lengva "Grizlių" pergalė (2011 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:26 val.)"Pavasario taurės 2011" bronzą užtikrintai iškovojo "Kėdainiai" (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 21:16 val.)"Grizliai" pasiekė nesunkią pergalę (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 22:45 val.)"Pavasario taurę 2011" iškovojo "Akis" (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:54 val.)Principinių varžovų dvikovoje dar kartą stipresni buvo "Kolunos" vyrai (2011 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)Kėdainiai neatsilaikė prieš puikų komandinį žaidimą demonstravusius "Dice" krepšininkus (2011 balandžio 16 d., šeštadienis, 20:42 val.)"Kėdainiai" rungtynių pabaigoje palaužė JKK "Fortūną" (2011 gegužės 01 d., sekmadienis, 21:54 val.)