BEST 4 YOU vs KĖDAINIAI (81:117)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 08 d., Penktadienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Kėdainiai" sutriuškino "Best 4 You" komandą 36 taškų skirtumu

2011 balandžio 09 d., Šeštadienis, 00:01 val., peržiūros: 4725

Balandžio 8 dieną, 21.15 val., "Sanatros gimnazijos" sporto salėje, susitiko "Pavasario taurė 2011" komandos "Best 4 You" ir "Kėdainiai". Išsiveržę pirmojo kėlinuko metu bei visą likusį rungtynių laiką pirmavę nugalėjo "Kėdainiai" rezultatu [81:117].

Rungtynių pradžioje pirmąjį kamuolį atkovojo šeimininkai, "Best 4 You" krepšininkai, kurie sėkmingai pelnydami du taškus užbaigė savo pirmąją ataką. Svečiams, "Kėdainiai" krepšininkams, nepavykus atsakyti tuo pačiu, svečiai dar kartą pelnė taškus ir buvo priekyje keturių taškų skirtumu. Tuomet pirmuosius savo taškus pelnė svečiai, o šeimininkai atsakė jiems dar vienu taikliu dvitaškiu ir įkrito į duobę. Dabar svečiai sužaidė atkarpą 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau šeimininkai dar sugebėjo prisivyti varžovus iki dviejų taškų skirtumo, tačiau svečiai dar kartą spurtavo sužaisdami atkarpą 9:0 ir laimėjo pirmąjį kėlinuką vienuolikos taškų skirtumu. Puse antrojo kėlinuko abi komandos žaidė taškas į tašką ir likus tik porai minučių iki ilgosios pertraukos dar kartą svečiai labai sėkmingai sužaidė atkarpą 11:0. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo [31:55].

Po pertraukos komandos grįžo į aikštelę ir varžybos tęsėsi. Pradžioje trečiojo kėlinuko abi komandos žaidė taškas į tašką, tačiau kėlinuko pabaigoje šeimininkams buvo pavykę trumpam sumažinti atsilikimą iki dvidešimt trijų taškų, bet paskutinę minutę svečiai užbaigę dvi iš eilės atakas taškais, pataikydami tritaškį ir dvitaškį, vėl padidino savo persvarą. Paskutiniame kėlinuke šeimininkai bandė vytis varžovus, tačiau jie sugebėjo tik pora taškų sušvelninti rezultatą iki kol du jų žaidėjai gavo po penktą pražangą ir šeimininkai liko tik keturiese aikštelėje. Tuo pasinaudoję svečiai sužaidė atkarpą 9:0 ir išsiveržė į priekį trisdešimt trijų taškų skirtumu, o iki kėlinuko pabaigos ją dar truputį padidino ir nugalėjo trisdešimt šešių taškų skirtumu rezultatu [81:117].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog susikaupę sužaidėm labai gerai ir įrodėm, kad esam verti finalo ketvirto.

"Best 4 You": Nerijus Zinkevičius 24, Evaldas Gelažauskas 21, Vytis Zasimauskas 16, Tomas Lincevičius 6 (14 atk. kamuolių).

"Kėdainiai": Laurynas Valuckas 38 (5 išpr. pražangos, 6 tritaškiai metimai), Mindaugas Dilys 31 (17 atk. kamuolių, 10 rezult. perdavimų, 5 perimti kamuoliai, 10 išpr. pražangų), Tadas Lukoševičius 24 (10 atk. kamuolių), Kestutis Zinkus 15.

Po nesunkios kovos 26 taškų skirtumu nugalėjo "Koluna" (2011 balandžio 15 d., penktadienis, 23:10 val.)Kėdainiai neatsilaikė prieš puikų komandinį žaidimą demonstravusius "Dice" krepšininkus (2011 balandžio 16 d., šeštadienis, 20:42 val.)"Kėdainiai" rungtynių pabaigoje palaužė JKK "Fortūną" (2011 gegužės 01 d., sekmadienis, 21:54 val.)Nesunkiai pasiekta "Dice" komandos pergalė (2011 balandžio 02 d., šeštadienis, 21:08 val.)Principinių varžovų dvikovoje dar kartą stipresni buvo "Kolunos" vyrai (2011 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)Po triuškinančios pergalės į pusfinalį žengia "Kėdainiai" (2011 gegužės 04 d., trečiadienis, 22:08 val.)"Pavasario taurės 2011" bronzą užtikrintai iškovojo "Kėdainiai" (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 21:16 val.)Ketvirtajame kėlinyje išplėšę pergalę nugalėjo "Grziliai" (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:39 val.)