VILNIAUS UNIVERSITETAS KHF vs KMKL.LT (87:40)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Santaros gimnazijos sporto salė, Baltų 51

Triuškinančią pergalę pasiekė "Vilniaus universitetas KHF"

2011 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 23:25 val., peržiūros: 4127

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje namuose "Vilniaus universitetas KHF" triuškinančiai nugalėjo "KMKL.LT" krepšininkus. Tai buvo pirmas susitikimas abejoms ekipoms "Pavasario taurėje 2011". Nors svečiai pirmajame kėlinyje išgasdino namų šeimininkus tolimais metimais, tačiau greit pasimatė kas kontroliuoja situacija aikštelėje. Antrajame kėlinuke "Vilniaus universitetas KHF" įgijo dviženklę persvarą 35:15. Situacija nesikeitė ir toliau, trečiajame ketvirtyje viskas buvo aišku, jog šešiese susirinkę šeimininkai nugalės, kadangi skirtumas buvo net 36 taškai. Paskutiniame kėlinuke persvara dar išaugo ir pergalę šventė aikštelės šeimininkai triuškinančiu persvara rezultatu 87:40.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeiminikų atkovotu ginčo kamuoliu ir D.Ladygos netaikliu tolimu metimu, o svečių žaidėjas V.Bilskis atakuodamas iš toli tai darė taikliai. Tai pakartojo ir per antrąjį bandymą ir tai šiek tiek išgąsdino šeimininkus, kadangi skubios atakos ir neapgalvoti metimai neleido priartėti prie varžovų. Visgi kiek priartėjus svečiai paėmė minutės pertraukėlę ir po jos šeimininkai parodė kas čia vadovauja padarydami atkarpą 8 taškais. Tik tada įžaidėjui M.Macui pavyko dar pelnyti "KMKL.LT" taškų, bet kėlinuką užbaigė T.Žirgulio dvitaškis rezultatu 15:8.

Antrajame kėlinyje šiek tiek gyvybingumo atnešė naujai aikštelėje pasirodę svečių žaidėjai. A.Tamašauskas smogė tritaškį, bet čia po jau trečio nesėkmingo bandymo tris taškus šovė ir D.Ladyga, o sekančioje atakoje tai pakartojo ir išvedė komandą į preikį dviženkle persvara 21:11. Persvara vis augo, scenarijų pakartojo M.Žirgulis taip pat pataikydamas du tolimus metimus. Vos 7 taškus leidę pelnyti svečiams "Vilniaus universitetas KHF" dar spėjo padidinti persvarą iki 20 taškų, o kėlinuka spasibaigė rezutlatu 35:15.

Trečiajame kėlinuke nuo pat pradžių komandos lyderis M.Bareikis rodė puikų žaidimą ir su draugų pagalbą smarkiai didino persvarą. Puikiai gynėsi broliai M.Žirgulis ir T.Žirgulis šiame kėlinukę perėmę po 3 kamuolius, taip pat ir T.Žirgulis galingai nublokavo varžovų metimą po krepšiu. Įpusėjus kėlinukui po D.Ladygos dvejų taškų šeimininkai peržengė 50 taškų ribą, o svečiai tik po A.Tamašausko tritaškio surinko vos 22 taškus. Kėlinukui einant į pabaigą skirtumas tarp ekipų dar išaugo ir kėlinukas baigėsi rezultatu 62:26.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai neprarado optimizmo ir skandavo, jog nugalės ir kėlinio pradžioje pelnė 5 taškus, tačiau "Vilniaus universitetas KHF" broliukai atstatė persvarą taip pat pelnydami 5 taškus. Kelis akrt po krepšiu išprovakavęs A.Vedegys stojo mesti baudos metimų, tačiau visi keturi metimai buvo netaiklūs. Šeimininkai nė kiek mažiau nusileido ir paskutiniam ketvirtyje. Žymiai pajėgesni "Vilniaus universiteto KHF" krepšininkai tvirtai žengė pirmąjį žingsnį "Pavasario taurėje 2011" ir nugalėjo svečius rezultatu 87:40.

Po rungtynių šeimininkų treneris T.Žirgulis kalbėjo:" Prieš pirmas rungtynes buvo šiek tiek neramu, nes turėjome tam tikrų problemų su žaidėjų registracija. Taip pat prieš pat varžybas dėl nenumatytų aplinkybių negalėjo atvykti keli komandos nariai. Apie pačias rungtynes galėčiau pasakyti, kad pergalė lėmė sėkmingai išnaudota priekinė linija. M.Bareikis tiesiog siautėjo abiejose aikštelės pusėse. Reikiamu momentu prabildavo ir snaiperiai. Apskritai puolime sužaidėme geriausias rungtynes sezone (įskaitant C lygos rungtynes) kamuolys tinkamai dalinomės kamuoliu. Smagu, kad pastaruoju metu demonstruojame neblogą komandinį žaidimą. Tikuosi, kad taip liks iki sezono galo. Labai gaila, kad J.Normantas pasirinko kitą komandą šioje taurėje, kuris būtų smarkiai padėjęs mums, tačiau tikimės susitiksime su juo finaluose". O svečių komanda pakalbinta kalbėjo trumpai:" Nesisekė gynyboje, trūko aukštų žmonių. Na jie buvo geresni ir tiek".

"Vilniaus universitetas KHF" ekipoje puikiai darbą atliko visi žaidėjai, labiau išskiriami žaidėjai buvo Marius Bareikis (25), Domantas Ladyga (22), Tadas Žirgulis (17) ir Mantas Žirgulis (15).

"KMKL.LT" ekipoje pasižymėjo Artūras Tamašauskas (10), Vaidotas Bilskis (9), Aurimas Stanevičius (6).

"Topo grupė" įrodė savo pranašumą prieš "Vilniaus universiteto KHF" ekipą (2011 balandžio 08 d., penktadienis, 21:53 val.)"Vilniaus Universitetas KHF" po atkaklios kovos nugalėjo "Pieno Žvaigždės - MIAU" ekipą (2011 balandžio 15 d., penktadienis, 21:17 val.)"KMKL.LT" sunkiai išsaugojo pergalę savo rankose (2011 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)"Sporto manija" į ketvirtfinalį keliauja po puikiai sužaisto ketvirtojo kėlinio (2011 gegužės 08 d., sekmadienis, 19:44 val.)"Topo Grupė" sutriuškino dar vieną varžovą (2011 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:15 val.)