ELEKTROMONTUOTOJAS vs KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA (58:57)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 23 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Elektromontuotojas" išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis

2013 balandžio 23 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 1998

Antradienį, Balandžio 23 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, tarp „Elektromontuotojo“ (šeimininkai) ir „Kauno Technikos Kolegijos“ (svečiai) ekipų. Po permainingų ir atkaklių rungtynių, pergalę šeimininkams atnešė taiklus L. Putrimo dvitaškis. Rungtynių rezultatas – 58:57 (11:17, 27:14, 5:13, 15:13).

Pirmą ketvirtį svečiai pradėjo spurtuodami bei pataikydami tris tolimus metimus iš eilės. Tai jiems suteikė septynių taškų pranašumą. Tačiau kėliniui įpusėjus šeimininkai įsibėgėjo ir po septynių taškų iš eilės išlygino rezultatą. Deja, vėliau jie vėl tarsi sustojo ir leido savo varžovams susigražinti pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 11:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje vyko atkakli kova ir kurį laiką nei viena komanda nesugebėjo įgyti didesnio pranašumo. Tačiau antroje ketvirčio pusėje šeimininkai atrodė kur kas geriau, jie pelnė dešimt taškų be atsako ir įgijo devynių taškų pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 38:31.

Trečiasis kėlinys šeimininkams buvo tragiškas. Jie sugebėjo pelnyti tik penkis taškus, o svečiai savo ruožtu atsakė trylika taškų ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po trijų kėlinių – 43:44.

Ketvirtajame ketvirtyje netrūko atkaklios kovos. Kėlinio viduryje svečiai buvo įgiję penkių taškų pranašumą, tačiau rungtynėms artėjant į pabaigą svečiai pradėjo klysti. O po T. Ignatavičiaus tritaškio, likus žaisti minutę, skirtumas sumažėjo iki minimumo ir šeimininkai sugražino intrigą į rungtynes. Kitos atakos metu G.Anuškevičius vėl padidino svečių pranašumą, tačiau kitos atakos metu svečiai nesugebėjo apsiginti be pražangų. Nors šeimininkų baudų metimai ir nebuvo taiklūs, atkovotas kamuolys puolime ir du M. Nenartavičiaus taškai vėl sumažino skirtumą iki minimumo bei iki rungtynių pabaigos paliko tik 20 sekundžių. Svečiai suklydo išsimesdami kamuolį ir nei nepradėję savo atakos, suteikė progą savo varžovams. Po minutės pertraukėlės šeimininkai stengėsi laikyti kamuolį iki rungtynių pabaigos ir ataką pradėjo regzti tik likus 10 sekundžių, o likus 2 sekundėms L. Putrimo dvitaškis skrodė tinklelį ir išvedė į priekį savo komandą. Svečiai dar turėjo 2 sekundės, tačiau jų metimas tikslo nepasiekė. Rezultatas po keturių kėlinių – 58:57.

Šeimininkų komandos treneris E.Valaitis sakė: „Tikėjomės lengvesnių rungtynių, nes pirmose dviejose sekėsi lengviau, o jiems šiek tiek sunkiau, tačiau žaidėm dėl pirmos vietos grupėje. Pabaigoje ir norėjome išlaikyti kamuolį iki galo, tai ir padarėme, o lemiamas metimas jau buvo spontaniškas.“

"Elektromontuotojas" – Marius Nenartavičius 17 taškų ir 13 atkovotų kmauolių, Tadas Ignatavičius 11 taškų, Marius Ivaškevičius 10 taškų.

"Kauno Technikos Kolegija" – Donatas Podžiūnas 13 taškų, Nerijus Aleknavičius 11 taškų, Sigitas Vaitkus 9 taškai.

L. Staniulio (KTK) statistika suvesta K. Piluckiui

"Elektromontuotojas" įveikė "Best 4 You" komandą (2013 balandžio 09 d., antradienis, 18:36 val.)"Elektromontuotojas" nepasigailėjo KK "Duobės" (2013 balandžio 16 d., antradienis, 20:37 val.)"Kauno Technikos Kolegija" peržengė "Fenixo" barjerą (2013 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Ice" krepšininkai antrojoje rungtynių pusėje palaužė "Elektromontuotojus" (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 01:30 val.)BC "Straight" pasiekė pavasario "Sportturas" Mažosios taurės pusfinalį (2013 gegužės 14 d., antradienis, 22:56 val.)"Kauno technikos kolegija" kolegija palaužė "Best 4 You" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:40 val.)"Kauno technikos kolegija" atsibudo iš miego ir įveikė KK "Duobes" (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 19:18 val.)