Klausučių alaus darykla vs Hidraulinės sistemos (99:73)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 02 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Ketvirtame kėlinyje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą

2024 spalio 02 d., Trečiadienis, 23:00 val., peržiūros: 200

Kauno technologijų mokymo centre įvyko "Laikinosios sostinės" taurės 2024 rungtynės, kuriose susitiko "Klausučių alaus darykla" ir "Hidraulinės sistemos".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nei vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 27:23). Antrame kėlinyje "Klausučių alaus darykla" įjungė aukštesnę pavarą ir pasiekė rekordinį pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 54:38

Po ilgosios pertraukos "Hidraulinės sistemos" pradėjo spurtu 8:0 ir toliau nestabdė apsukų, kur išlygino rezultatą ( 61:61). Ketvirtą kėlinį "Klausučių alaus darykla" įjungė aukštesnę pavarą, kur svečiai nepavijo varžovų. "Hidraulinės sistemos" turėjo pripažinti "Klausučių alaus darykla" ekipos pranašumą. Galutinis rezultatas – 99:73 (27:23, 27:15, 7:23, 38:12)

24 taškai

„Kautech“ užtikrintai įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Klausučių alaus darykla“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai palaužė BC „Rhino“ ekipą (2024 spalio 08 d., antradienis, 21:34 val.)„Kautech“ įsirašė dar vieną pergalę (2024 spalio 06 d., sekmadienis, 20:46 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „RIO“ ekipos pasipriešinimu (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)Į pusfinalį „Laikinosios sostinės“ taurėje žengė BC „Pilėnai“. (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)