BC „Pilėnai“ vs Klausučių alaus darykla (84:74)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 spalio 13 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Į pusfinalį „Laikinosios sostinės“ taurėje žengė BC „Pilėnai“.

2024 spalio 13 d., Sekmadienis, 17:47 val., peržiūros: 17

Sekmadienį, spalio 13 dieną, TPMC salėje vyko „Laikinosios sostinės“ taurės ketvirtfinalio susitikimas tarp BC „Pilėnai“ ir „Klausučių alaus darykla“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abi komandos neišvengė vaikiškų klaidų ir dėl to žaidimas buvo greitas ir rezultatas greit keitėsi. Antrajame kėlinyje komandos žaidė atkarpomis ir jautėsi ketvirtfinalio atmosfera. Vis gi pranašumą visada savo pusėje išlaikė BC „Pilėnai“, kurie pirmavo 39:36.

Antroje pusėje BC „Pilėnų“ gretose išsiskyrė A. Krūgeris, kuris kovojo kamuolius ir rinko tašku, o tai leido jo komandai susikrauti dviženklį taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje jis išliko ir jaunieji BC „Pilėnai“ žengė į pusfinalį rezultatu 84:74.

„Klausučių alaus darykla“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 22:11 val.)Po atkaklios kovos BC „Pilėnai“ įveikė „ARKO“ ekipą (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:55 val.)Apylygėje kovoje paskutinę minutę pergalė išplėšė „Rimo & Patikima linija“ (2024 spalio 10 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„Kautech“ įsirašė dar vieną pergalę (2024 spalio 06 d., sekmadienis, 20:46 val.)Ketvirtame kėlinyje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2024 spalio 02 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Pilėnai“ lengvai įveikė „RIO“ (2024 rugsėjo 24 d., antradienis, 22:01 val.)