Hidraulinės sistemos vs RIO (91:74)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 spalio 13 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „RIO“ ekipos pasipriešinimu

2024 spalio 13 d., Sekmadienis, 22:00 val., peržiūros: 25

Spalio 13 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ taurės 2024 Mažosios taurės aštuntfinalio varžybos, kuriose susitiko „Hidraulinės sistemos“ ir „RIO“ ekipos.

Rungtynių pradžioje po trijų S. Klimkevičiaus tritaškių „Hidraulinės sistemos“ tolo iki 19:11. Nors „RIO“ labai greitai artėjo iki 22:20, tačiau kėlinį sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie vėl kiek nutolo ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 29:22.

Antrajame kėlinuke po L. Čekavičiaus metimų „Hidraulinės sistemos“ įgijo dviženklę persvarą 37:25. Bet į tai svečiai atsakė spurtu 0:9 ir artėjo iki 37:34. Nors šeimininkai vėl nutolo iki septynių taškų, tačiau paskutinėmis kėlinio sekundėmis pataikytas K. Kokorino tritaškis leido „RIO“ ekipai priartėti iki 43:39.

Trečiojo kėlinio pradžioje po dviejų paeiliui R. Račo tritaškių „Hidraulinės sistemos“ nutolo iki 54:46. Vėliau septynis taškus įmetė M.Petrauskas, o šeimininkai tolo iki 69:52.

Kevirtame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę bei pateko į „Laikinosios sostinės“ taurės 2024 Mažosios taurės ketvirtfinalį. Galutinis susitikimo rezultatas 91:74 (29:22, 14:17, 26:13, 22:22).

Augustas Baciuška

„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai palaužė BC „Rhino“ ekipą (2024 spalio 08 d., antradienis, 21:34 val.)„Pilėnai“ lengvai įveikė „RIO“ (2024 rugsėjo 24 d., antradienis, 22:01 val.)„Kautech“ užtikrintai įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Arko“ įsirašė lengvą pergalę prieš „Rio“. (2024 spalio 09 d., trečiadienis, 21:33 val.)Ketvirtame kėlinyje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2024 spalio 02 d., trečiadienis, 23:00 val.)“Rimo & Patikima linija” panaikino didžiulį atsilikimą ir iškovojo pergalę (2024 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)